kotu kaynana

canım ne olursa olsun bir bayana manyak cadı pisss kötü ülen....... gibi kelimeler yakışmıyor...
hele bunlar kendi eşi dostu ise....

canım bir kere eşinin ailesi için ne kadar kızgın olursan ol hakaret niteliğinde bahsetmeyeceksin bu 1 :nazar:
aynı şeyi eşin senin ailen için söylese hoşuna gider mi? aradaki saygıyı koruyun bu 2yerimseniben
çocuk senin çocuğun hasta olduğunu düşünüyorsan ve doktora götürmek istiyorsan kimseyi ilgilendirmez, al götür buda 3 yerimseniben
geçmiş olsun bu arada... a.s.

canım ilk konun galiba....
ama keşke durup senin ve ailen için çözüm arasaydık.eger söylediklerimize küsüp gücendiysen .biz sadece olması gerekenleri söyledik...

mutluluklar...

canım ilk konun galiba....
ama keşke durup senin ve ailen için çözüm arasaydık.eger söylediklerimize küsüp gücendiysen .biz sadece olması gerekenleri söyledik...

mutluluklar...

yok arkadaşım bir konu daha açmış ilk merhabaya.. konunun adıda cadı kaynanam.
ve beddua ediyor orda ölsede kurtulsam diye bu kadarda olmaz yani... hangi insan bir başkasının ölmesini ister... :uhm: kendi ailesi yokmudur... bilmiyorum yaşı küçük galiba ona veriyorum:sm_confused:

Valla benim herşeyime karışan bi kaynana olsa ben bu kadar sabırla yaklaşamazdım:nazar:
Siz iyi dayanmıışsınız yapı meselesi tabi , bence eşinizle konuşup sınırı koymanız gerek.
Yoksa eş kaynana derdine çocuk hastalıgından zarar görecek bir gün , yazık yerimseniben

yok arkadaşım bir konu daha açmış ilk merhabaya.. konunun adıda cadı kaynanam.
ve beddua ediyor orda ölsede kurtulsam diye bu kadarda olmaz yani... hangi insan bir başkasının ölmesini ister... :uhm: kendi ailesi yokmudur... bilmiyorum yaşı küçük galiba ona veriyorum:sm_confused:

evet canım gördüm konuyu...

vallahi diğer konuya geçiyorum simdi bu söylediklerimi geri alıcam sanırım...yerimseniben

bende hayretler içinde kaldım kendi annesi ve hatta ileride kendiside kayınvalide olmayacakmı yaa insan belki kızabilir ama nedir bu kadar nefret hiç hoş değil
bak canım ne ekersen onu biçersin büyüklerini sevmek zorunda değilsin ama saygı göstermek zorundasın

Anladığım kadarıyla çok bunalmışsın.Ama buradan hakaretler savurarak çözemezsin sorununu.Eşinle bir orta yol bulmanız gerek

Konu iki kere açılmış. Valla ben arkadaştan korktum, çünkü bütün beddua çeşitlerini çok güzel biliyor. Fazla üstüne gitmeyin kızlar. hihoyyyt

X