Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
gece yatmadan saçlarımı yıkayıp toplayarak üzerine yatıyorum...
sabah kalkınca öyle oluyo...
eğer kurutursam da düz oluyo...
çok avantajlı saçım var benim
....:nazar:

valla süpersin ya nasil topluyorsun ben bazen masayla öyle yapmaya calisiyorum hemen sönüyor ya benneyaptımki

hacerr bayıldım saçlarına süper.. benm saçlarım hafif ve saçma sapan bi dalgaya sahip olduuğndansürekli düzleştiriorum ama seninki gibi kıwır kıwır saçlarım olsun çok isterdim

aynen canım benimde öyle çok dümdüz olmuyo ama seviorum saçlarımı..kaydirigubbakcemile3 Bu arada teşekkür ediorum herkese inş. dierleride koyar resimlerinia.s.

Hacercim bencede saçların kıvır kıvır ne güzel küçükken Fatoş bebeğim wardı aynı onun saçları gibi :) gayet çok gözüküolar hem çok olsa saçların çok kabarık olur Bonus gibi olursun Böle kıvamında gzelim Maşllahh..

yabangülüm. benim saçlarımda seninkine benziyor ama benimki çok kalın telli oldu şekle girmiyor yaa...sürekli topluyorum seninki ne güzel yaaa

arkadaki tepsidekiler kayısımı:jeyyar::jeyyar:

canım saçların çok güzel düz maşallah düz saçları çok severim benimkiler kıvırcık olduğu için bu arada çok hoş görünüyosun keşke yüzünüde gösterseydin.............

Son düzenleyen: Moderatör:
yok ya ne düzü orda fönlü saçım.saçlarım hafif dalgalıdır..kardelen tepsideki kayısı doğru bildin valla..

X