doğumdan sonra bikini bölgesine ağda uygulaması

Banan

Eşine Sırılsıklam Aşık..!
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
580
3
bayanlar yirmi günlük anneyim... normalde bikini bölgeme ağda yaptırıyorum... normal doğum yaptım üç tane dikiş atıldı... şimdi ben doğumumdan kaç gün sonra bikini bölgeme ağda yaptırabilirim bir bilgisi olan var mı aranızda??

Daha doğum yapmadım ama bunu bende çok merak ediyorum Esra cım. Sanırım ilk ağdanda çok iç kısımlara girmesen daha iyi olur. Ama tabi dikişini nasıl hissettiğin önemli tamamen geçtiğini hissediyorsan belki bir şey olmaz. Geçmiş olsun Allah anneli babalı büyütmeyi nasib etsin bebeğini.
:nazar:

arkadaşım ben doğum yapalı 3.5 ay oldu. ben doğumdan 2 ay sonra ağda yaptırdım benimde 2 dikişim vardı. hiçbir acı vs. hissetmedim tabi dikişlerin durumuna bağlıdır herhalde. bu arada hayırlı olsun allah analı babalı büyütmek nasip etsin... sen dikişlerinde bir acı hissetmiyorsan iyileştiğinde git yaptır derim...

peki sezeyanlılar ne yapacak biz ne zaman yaptıralım sezercik olan kızlar

aslinda agda yapmak cok zararli, biliyorsunuz degil mi? hele acik bolgeye yakin yerlesrde kesinlikle yapilmamasi kisaltilmasi gerekiyor ama biz kabak gibi cok seviyoruz nedense...

lazerli epilasyon oneririrm. acisi var ama 5-6 seansta kurtuluyorsunuz omur boyu.

slm bende anne olalı iki ay oldu iç ve dış bölgembe dikişlerim çoktu ilk zamanlar üst bölgelere kullandım sadece 40 günden sonra her tarafıma kullandım hiç acısı olmadı

Kızlar ben sezeryanla doğum yaptım 1 ay sonra da ağda yaptım.. Dikişlerimin etrafında henüz çıkmamışlardı zaten gayet kolay oldu hiç zorluk çekmedim. Bir sonrakinde dikişlerin etrafını da yaptım o da gayet rahat oldu.. Dikişlerinize bağlı birazda benimkiler iyi durumdaydılar :eek:

ya ben hala korkuyorum acıcak diye çünkü hamişken jilet kullandım

evet.. doğumumun üzerinden iki ay geçti ve dün ağdamı yaptırdım.. hiç acımadı dikişlerim kızlar..teşekkürler cevaplarınız için...

evet.. doğumumun üzerinden iki ay geçti ve dün ağdamı yaptırdım.. hiç acımadı dikişlerim kızlar..teşekkürler cevaplarınız için...

kaydirigubbakcemile5 tebrik ederim canım hihoyyyt

ben üçaylık anneyim. ağda bence 30 veya 40 gün sonra yapılmalı. ama öncelikle dikişlerin tamammen iyileşmesi önemli. mikrop kapmaması ve acı hissedilmemesi için.mümkünse doğumdan önce sir ağda yapıp daha uzun süre çıkmamasını sağlamak önemli tabi. ben öyle yaptım çok rahat ettim.

ayyy valla düşündümde ben doğum yapmadım ancak baya bir zor oluyor dur doğumdan sonra gerçi bende oraya ağda yapacak cesarette yok ama allahta anneli babalı büyütsün bebişlerinizi

dogumdan sonra kırkımda hemen yaptırdım
ılk agda da cok detaya gırmedım temkınlı davrandım ama sonra duzenlı olarak yaptırmamda sezeryan dıkıslerıme dıkkat ettırıyorum o kadar
bır kerede kurtuluyorum

X