Kardeşime doğumda da gelmeyin dedim

Sözde sıkılmış ben dediğim gibi biraz kuruluyordum günlerdir surat asıyordum çünkü ben iyi oldukça süreç daha da uzayacak biliyordum gitsin diye açıkçası çok yüz göz olmuyordum ayrı yerde oturuyordum mesela sabahki doğum muhabbeti de üstüne eklendi ben biraz sert bir şekilde gelmeyin diyince korkma sana yük olmayız otelde kalırız gibi yarım ağızla konuştu sonra kalktı gitti. He bir de az önce eşimle konuşurken duydum eşim işte neredesin yol nasıl diye aradı işte ben daha kalırdım da sen beni anlıyorsun benim yaşadıklarımı sen de yaşıyorsun diyor eşime :)
Kopege bak kocana laf verıyor birde
Hayırdır 😳
Arar gomerım onu oraya

Hijyen alışkanlıklarını (daha doğrusu alışkın olmadıklarını) bildiğimden mutfağa girsin bile istemiyorum. Ben de doğum sonrası gelmeyin dedim zaten eşimi de uyardım o da konuşacaklar. İlk doğumumda da babama doğum haberimi verip sakın ona söyleme gelmesin demiştik babam söylemiş bu kalkıp gelmiş benim lohusa yatağına yatmıştı otobüste yattığı kıyafetleriyle ben de kovalamıştım bunu aylarca konuşmadık sonra ablam kovaladı beni diye anlatmıştı her yerde
Biraz IQ düşüklüğü olabilir mi? Ciddi soruyorum

Ay niye çağırıp duruyorsunuz o zaman ya. Bende kendi aile yazlığınız sandım. Açık açık diyin ben doğumdan sonra bebeğimle mi uğraşayım diğer çocuğumla mı kendimle mi yoksa misafirle mi diye. Alınan da alınsın.
Çağırmıyorum ki eşime de çağırma diye tembihliyorum çıkıp geliyor gelirken bana da söylemiyor ki. Bugün söyledim ben emziricem kanamam olacak etrafta kimseyi istemiyorum annem yok bakanım olmayacak dedim diyor ki korkma sana yük olmayız otele gideriz. Hayır nedir bu doğumda bulunma aşkı anlamıyorum ki

Çağırmıyorum ki eşime de çağırma diye tembihliyorum çıkıp geliyor gelirken bana da söylemiyor ki. Bugün söyledim ben emziricem kanamam olacak etrafta kimseyi istemiyorum annem yok bakanım olmayacak dedim diyor ki korkma sana yük olmayız otele gideriz. Hayır nedir bu doğumda bulunma aşkı anlamıyorum ki
E yuhh nasıl bir yüzsüzlük bu
Sizin hangi tarihte yazlıkta olacağınızı nerden biliyor peki?
Tamam otele gideceklerse sorun yok. Sakın vicdana gelipte eve çağırmayın. Olurda eve gelirse ve sizden hizmet beklerse de açık açık konuşun,hiiç çekinmeyin.

Annenizle neden konuşmuyorsunuz acaba? Doğumda bulunma değil amaçları size yıkılmak nasıl olursa mecbur ilgilenir kafası.

Annenizle neden konuşmuyorsunuz acaba? Doğumda bulunma değil amaçları size yıkılmak nasıl olursa mecbur ilgilenir kafası.
Çok uzun zamandır görüşmüyoruz en az 8 senesi var. O konu başka bir konu açılmasını hak ediyor aslında da, işte hala kendi içimde oturtamadığım şeyler var. Babamın evden ayrılması sonra annemi aldattığını öğrenmemiz annemin iyice bozuk psikolojisi yıllardır fiziksel ve sözel şiddeti ve artık yaş itibariyle sarf edilen sözleri göz ardı edemeyecek duruma gelmek gibi gibi sebeplerden yıllardır görüşmüyoruz o da beni aramaz ben de onu aramam.

Ebe olası var galiba. :)

Ben böyle birini evime almam cidden. Siz iyi dayanmışsınız. Cok pis ve düşüncesiz biri. Dünyaya en ufak faydası yok, yazık.

Çok uzun zamandır görüşmüyoruz en az 8 senesi var. O konu başka bir konu açılmasını hak ediyor aslında da, işte hala kendi içimde oturtamadığım şeyler var. Babamın evden ayrılması sonra annemi aldattığını öğrenmemiz annemin iyice bozuk psikolojisi yıllardır fiziksel ve sözel şiddeti ve artık yaş itibariyle sarf edilen sözleri göz ardı edemeyecek duruma gelmek gibi gibi sebeplerden yıllardır görüşmüyoruz o da beni aramaz ben de onu aramam.
Ailenizin diğer üyeleri de problemli çünkü onlarla görüsuyorsunuz ondan sordum annenize çok kırgınsınız sanırım. Aile cidden şans işi insan özeniyor düzgün ailelere. Siz güçlü bir kadınsınız önceliğiniz kendiniz olsun.

Öff bu ne yaa
Anneniz eseriyle gurur duysun ağam paşam diyerek bir baltaya sap olmamış leş gibi kokan çocuk yetiştirmiş.
Şimdi nerede alsın yanına baksın

Abla gibi görmedi ki beni zaten aramızda bir yaş fark var üstüne annemin tutumu ne söylemem fayda ne bir şey istemem o an eniştesi falan varsa biraz öyle çekinir yoksa benden zerre çekincesi yok. Saçımdan tutardı annem tuvalete onun pisliğini temizletirdi o da varken bu adam mı bana saygı duyacak ? Şimdi eniştesinin yanında efendi takılıyor da ciğerini biliyorum işte.

Sizi abla gibi gormesiyle ilgisi yok aslinda. Kardesiniz dunyayi, hayati, sosyal yasami, insan iliskilerini beynine yanlis oturtmus. Birazda gerizekalilik var herhalde kendisini gelistirememis. Hayatini yamuk yumuk bir birey olarak yaşıyor.

Annenizde cok kotu, vicdansiz, zalim bir insan, bunuda söylemeden gecemeyecegim. İsterseniz bana kızın. kendi evladini gectim, baska bir insana yapmayacagi seyler yapmis size.

X