eşlerimizi nasıl romantik yapabiliriz

kulaklik

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2008
1.044
373
34
eşlerimizi nasıl romantik sevgisini gösteren bi adam haline getirebiliriz bu adam beni yedi ya sensi olamam dio benimle dakka başı kavga ediyo biraz sevgi göstermez seni seviyorum demez geçende bi buket gülle geldi ölüyorum sandım bu benim kocam deil dedim ama çiçegi verdikten sonra mamut gene aynı mahmuttt............a.s.a.s.

"bir derdim var"a açman gerekmezmiydi tatlım...çok iyi bilmiyorum ama orda daha çok cevap alırdın bence
hem zaten konuyla aile planlama ne alaka anlamadım şeker?

canım bence benim kocam romantik sayılır ama ona sorarsan romantik degil ormantikmiş :))) evlilik yıldönümümüzde çiçek alan biri romantiktir bence dimi :KK66:

ya bende sevgilimi romantik yapmak istiyorum ama mümkünmüdürki bu???zannetmiyorum pek.bi adam neyse odur ne yazıkki.ama hep o ümitle yaşıycm

ahh romantizmm :nazar:
benimki romantik mi değiL mi
biLmiyorum ki yaww kaydirigubbakcemile3
arada yapıyo sürprizLer ve fethediyor arkadaş yaa işi biLiyo haspamm sositososito

"bir derdim var"a açman gerekmezmiydi tatlım...çok iyi bilmiyorum ama orda daha çok cevap alırdın bence
hem zaten konuyla aile planlama ne alaka anlamadım şeker?

canım ben etiketlerede giremiyorum mesaj sayfasına da yanlışlıkla buraya açtımmmm

ne olur hanımlar fikir verin bizimkide romantik değil ben uzaklaşınca iyice uzaklaşıyor ne yapmak lazım kim istemezki romantik olmasını romantizim sırf yatak odasında olmasın.....

ne olur hanımlar fikir verin bizimkide romantik değil ben uzaklaşınca iyice uzaklaşıyor ne yapmak lazım kim istemezki romantik olmasını romantizim sırf yatak odasında olmasın.....

katılıyorum sana canım romantik olsun ben şuan konuşmuyorum o sevgisini b elli etmedikçeben uzaklaşıyorum ve mutsuz oluyorum her kadın sevildiğini bilmek ister ne yaparsam yapıyım değişlmiyo az önce kendine çkei düzen ver hayatına girdiğim gibi çekip gitmesinide bilirim dedim ama bakalımmmmm
biz böyle değildik sevgimizi deli dolu yaşayan bi çifttik taki bebişimiz kucagımıza alana kadar:ecrin_bebek:

yok canım o kadarda haksızlık etmeyelim odun deil geçen çiçek getirdi ama bebkten sonra değişti bende biraz duygusalım bu aralar

sonra mamut gene aynı mahmuttt sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey ay koptum :roflol:

tarifini bulursanız banada verin naniknanik hatta bi kaç porsiyon olarak kaydirigubbakcemile2

bence artık dunyada yeryuzunde romantık erkek dıye bısı kalmadı. annelerımızın zamanındaymıs o romantık ask vb. sımdıkı askların bıle omru cok kısa. ben kendı nısanlımdan bılıyorum romantık erkek olunmaz romantık erkek dogulur. bızımkı tam bır okuz bu konuda. benım artık umudum da kalması tek dılegım evıne ve bana sadık ve baglı olsun. romantıklıklerı ancak dızılerden fılmlerden ızlıoruz artık...

ben her fırsatta laf sokuyom bak bak adamlar ne roomantik sen kalas gibi otur izle diom ama ses bile çıkmıyoo

İçinizden gelmeyen bir şeyi sırf sevdiğiniz insan istiyor diye yapın bakalım ne kadar ödün verebilirsiniz kendinizden?

Belki sevdiğiniz insanı üzmemek için kendinizden ödün verebilirsiniz ama bir hadde kadar ama ben ne yapıyorum hep ben mi mutlu edeceğim yargısına girdiğinde olay bitmiştir. 3 gün romantik 5 gün ormantik dengesiz bir insanla başbaşa kalmaktansa varsın romantik olmasın bence daha yeğdir.

Valla ben artık bıraktım romantik değilsin falan artık hiçbirşey demiyorum napıyım yok adamın içinde yok.Zorla olmuyorkaydirigubbakcemile

Olmuyor bacıııııııım.3 yıldır paralıyorum kendimi tık yok.Doğuştan olmalı bu özellik.Ekleme yapılamıyor zannımca.

eşlerimizi nasıl romantik sevgisini gösteren bi adam haline getirebiliriz bu adam beni yedi ya sensi olamam dio benimle dakka başı kavga ediyo biraz sevgi göstermez seni seviyorum demez geçende bi buket gülle geldi ölüyorum sandım bu benim kocam deil dedim ama çiçegi verdikten sonra mamut gene aynı mahmuttt............a.s.a.s.

canım çok tatlı yazmışsın yaaasırnaşık şey
valla tatlım sen biraz daha çabala bak adam yapmayacak değil ama bu konuda çok ısrarcı olma yani erkekler buna dırdır diyo onu yapma
ona değişik süprizler falan hazırla ne biliyim anla işte:eek: o da mutlaka karşılığını verir ya mesela de ki romantik anlarda senin bu haline bayılıyorum falan de sen böyle olduğun zaman sana neyim var neyim yoksa vermek istiyorum falan de işe yarıyo
test edilip onaylandı:hooray:
a.s.

X