Byk abant m taksim international m???

_birtane_

olacak olacak
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
1.084
0
40
kızlar abanta kısa bir tatile gitmeyi düşünüyoruz.bu iki otel arasında kaldık.
daha önce giden varsa hangisini tavsiye edersiniz?fisfisfis

iki hafta önce taksim taksim international'e gitmiştik bizde haftasonu için.
herşey çok güzel di. odaların manzarasıda çok güzel göl görünüyo.
büyük abant otel de sanki manzarayı ağaçlar kapatıyo gibi görünüyodu.

büyük abant...
oranın hawası yeter.. üstelik her mewsim bir başka güzel..
şiddetle tawsiye ederım

teşekkürler arkadaşlarhihoyyyt
büyük kararsızlıklar sonucu büyük abanta karar verdikşutarafagitti iki hafta sonra ordayız kısmetse
inşallah memnun kalırız.düşüncelerimizi yazarım gelince:eek:
herkese mutlu ve huzurlu tatilller diliyoruma.s.

büyük abant kesinliklehihoyyythatta şiddetleşakkıdı

Kesinlikle katılıyorumkaydirigubbakcemile5 Yemekleri, göl kenarı, odaları, hizmeti süpera.s. Biz 5 gün kaldık ve çok memnun olark ayrıldık, kesinlikle sizz de beğeneceksiniz şekerimkaydirigubbakcemile3 Abant zaten harika, otel de sizi yanıltmayacak emin olun, sevgilerŞeniz

daha 1,5 ay önce orda balayındaydım
büyük abant oteli süperrr
bir restrantı var çok şık
açık büfe zaten

Biz eşimle bir haftasonu kaçamağı yapmıştık abant a büyük abant otelinde kalmıştık çok sıkıcı bir yer..

Bizde 5 Ocak günü büyükabant oteline gitmeyi planlıyoruz rezervasyonumuzu yaptırdık bakalım 3 günlük bir balayı yapmayı planlıyoruz.yorumlara bakılırsa güzel bir otel seçmişim.

Büyük Abantta da kaldım fakat lükslük açısından taksim abant köşkü derim.Yüzme havuzu kocaman, jakuzisi var ve fiyat farkıda çok az.

kızlar söz verdiğim gibi izlenimlerimi yazıyorumşakkıdı
herşeyden önce abant inanılmaz büyülü bir yer.sessiz sakin ve çok huzurlu.eğer kafa dinlemek istiyorsanız abant biçilmiş kaftan.
büyük abanttan genel olarak çok memnun kaldık.göl manzaralı odadaydık ve iki gece üç gündüz hiç aralıksız kar yağdı.manzara çok ama çoook güzeldiiii.keza otelde temizlik,yemekler,ve personelin güler yüzü beklentilerimizi karşıladı.ama bize göre 5yıldızının hakkını vermek için otel şöyle bir baştan aşağı yenilenmeli.onun dışında hiçbir şikayetimiz olmadı.
taksimin tek artısı da bu olsa gerek, yeni olduğu için daha güzel olabilir içi.ama büyük abantın önündeki kocaman çamlar eşliğinde gölün manzarası da ayrı güzellikte.
yani son olarak çok memnun ve mutlu ayrıldık ama dediğim gibi daha yeni olduğu için bir dahaki sefere de taksimi denemeyi düşünüyoruz.herkese iyi tatillerhihoyyyt
hııı unutmadan büyük abantı rezervasyon için aradığınızda göl manzaralı odada orman manzaralı fiyatına kalmak istediğinizi belirtin.zorluk çıkarmadan kabul ediyorlar şakkıdı sevgiler...kaydirigubbakcemile5

bu hafta abantta taksim international'de kaldım 3 gün...
Gerçekten çok nezih bir otel, temiz, manzarası da harika...
Önü tamamen açık, göle bakıyor...
Yemek sayısı kısıtlı ama çok güzeller...
Özellikle hamur tatlılarını çok güzel yapıyorlar..Şöyle oda penceresinden çektiğim bir fotoyu da paylaşayım sizlerle....

27122008002fz4.jpg

w1280.png

çok güzel ya....bende bi ara gitmek istedim ama fiyatlar çok pahalı geldi :KK43:
evet maalesef öyleymiş..
ben de toplantı için gittim.Yani Şirketim yaptı ödemeyi...oohh ne güzel demesin kimse sakın :sm_confused: acayip zor bir toplantıydı değil abant pariste olsa gene gergin geçerdişakkıdı

Taksim İnternatinal derim ben. Balayına gitmiştim 2007 Ocak ayında.
Göl manzaralı jakuziye diyecek yok.
Jakuzkide vücudumu dinlendirirken göl manzarasını seyretmeye doyamamıştım. Tabi bu odalar sınırlı sayıda, şansınıza boş ise orayı tercih edin.

X