Kocaeli Gebze de Kadn Doum Uzman?

bende gebzede oturuyorum cayırovada ..suanda gunum gecmıs bı sekılde beklıyorum once merkez hastanesıne gıttım muayenelerımıde orda oldm ama sımdı özel hastanede dogum ucretlerı pahalanmıs ve benım de durumum suanda pek ıı degıl darıca farabı hastanesını cok methını duydum oraya gtmeyı dusunuyoruz ama bakalım kısmet

merhaba hamıle arkadaslarımdan duydugum kadarıyla merkez hastanesınde dr cihangir ay fatıh devlet hastanesınde de benımde gıttıgım burhan seker umarım yardımcı olurum by

kızlar 19 haftalık hamileyim, gebzede oturuyorum. şu an gebze tıpdaki ilkay filizcana gidiyorum muayeneler için. ama o pendikte özkan hastanesinde doğum yaptırıyor sanırım. yani doğum için onu düşünmüyorum. bana gebzede doğum için hangi hastaneyi veya doktoru önerirsiniz? nene hatunda son dönemde doğum yapan oldu mu? fiyatlar hakkında bilginiz var mı? özellikle yakın zamanda darıca farabi veya fatih devletde doğum yapan varsa fikirlerini almak isterim.

merhaba bende tuzlada oturuyorum çayırovada özel boğaz içi hastanesinde bi bayan var ona çok ii diorlar ayrıca nenehatunu tavsiye etmem çok tanıdıklarım var gittiler ama memnun kalmadılar bende özkan hastanesinde doğum yaptım çok temiz doğumhanesi olsun odalar olsun çok memnun kaldım banyona kadar yaptırıp gönderiorlar eve tavsiye ederim ayrıca hayırlı doğumlar...

ayrıca bayramoğlu özel boğaz içi dediğim hastanede ssk bağkur ve emekli sandığından doğum ve amelşyatlarda ücret alınmıormuş özkan hastanesi ssk lıyım normal doğum yaptım 200 lira ödedik bilgine

özkan hastanesinde normal doğuma 200tl yi ne zaman ödedin? yakın zamanda mı? eğer öyleyse orayı tercih edebilirim.

5.5 ay oldu cnm ben doğum yapalı yanlış hatırlamıyorsam hamileliğimin ilk aylarında 400 tl di son aylarıma yakın 200 tl dediler ama doktorunu istersen veya epidural doğum istersen fiyat değişiyor benim doktorum o gece nöbetçiydi şansıma ekstra ücret ödemedim ama ALLAH RAZI OLSUN doktorumdan epidural doğumdan farklı olmadı benim doğumumda çok rahat ve kolay doğum yaptım darıı sana ve tüm hamilelere

Çok teşekkür ederim, inşallah bende senin gibi normal ve kolay bie doğum yaparım. hamileliğinde spor vs yaptın mı? hiç kolay doğum yaptım diyen duymadım da :)

hyr spor felan yapmadım genelde yürüyüş yaptım ama son aylarımda ağırlaştığım için yukarı kata annemlere bile çıkamamıştım sadece sabahtan sancılarım vardı ama bn anlamadığım yani doğum sancısı olduğunu gece 12 de banyo yaptım sabah 5 te hastaneye gittik sanırım banyo yapmanın etkisi oldu ama şu var saat 7 den 9 a kadar çok sancım oldu sürekli sancılanıordum ben baygınlık geçirir gibi oldu hlsizleştim doktorum bana 2 tane iğne yaptırdı ben sunni sancı sandım çünkü 7 cm açılma vardı 10 cm de alıcam doğuma demişti sancı kesiciymiş sakinleştirici 5 dk olmadı bile bende sancı felan kalmadı 9 da doğuma girdim sancım olmadığı için ıkınamadım karnıma bastırınca doktorum 9.20 de bebeğim dünyaya geldi doğum masasında hep uyukladım :)))

ıyiki ıkınamadığın halde sorunsuz bir doğum yapabilmişsin. :)

ewet cnm ALLAH herkese böyle bi doğum nasip etsin inşallah...sancım olmadığı için ıkınamadım ben arada geliyordu sancım bi kaç defa ıkındım ama olmadı sonra doktorum dedi karnına bastırcam sende benimle beraber ıkınacaksın tmm dedim bastırmasıyla doğması bi oldu zaten:)

5.5 ay oldu cnm ben doğum yapalı yanlış hatırlamıyorsam hamileliğimin ilk aylarında 400 tl di son aylarıma yakın 200 tl dediler ama doktorunu istersen veya epidural doğum istersen fiyat değişiyor benim doktorum o gece nöbetçiydi şansıma ekstra ücret ödemedim ama ALLAH RAZI OLSUN doktorumdan epidural doğumdan farklı olmadı benim doğumumda çok rahat ve kolay doğum yaptım darıı sana ve tüm hamilelere

doktorunun adını yazmamışsın canım?

cnm doktorumun adı MURAT MENGÜLLÜOĞLU fakat 2 ay önce gebze devlet hastanesine geçmiş

biz de gebzede oturuyoruz geçen şubat ayında annem kadın hastalıklarından ameliyat oldu. ve doktorundan çooooooooook memnun kaldı. Bayramoğlundaki Boğaziçi Hastanesi, doktor Ceyhun bey ve (şu an merkez hastanesinde çalışan) Nil Yavuz Ay beraber yapmışlardı ameliyatı, her ikisinden çok memnundu annem.. ama asıl ameliyat yürüten doktor ceyhun beymiş, kesinlikle tavsiye edilir :)

merhaba arkadaşlar bu Özel Boğaziçi Hastanesini bende geçenlerde duydum birinden orda doğum yapmış çok memnun kaldım çok iyi bir yer dedi, bende 5,5 aylık hamileyim artık sürekli bir doktorum olsun istiyorum,ama bana ücretsiz doğum dedi o arkadaş,ben 2 gün önce aradım doğum ücretini sordum normal 160 - sezeryan 195 dediler bana, muayene ücretide sadece 12 tl'miş fiyatlar uygun bence, birde hasta servisi koymuşlar tabi nerelerden geçtiğini bir türlü öğrenemedim o başka , soruyorum bana eczane ismi sayıyolar ben ne biliyim eczaneleri işte orda net bilgi vermiyolar çok aceleci konuşuyolar telefonda o var.İnşallah pazartesi bi aksilik olmazsa gitmeyi düşünüyorum, ama hangi doktoru seçsem bilmiyorum, Ceyhun Ateş yazmış bi arkadaş ama onamı gitsem acaba yardımcı olurmusunuz bilmiyorumkismile

bu arada Tuzla Aydınlı mah. oturuyorum, Gebzeyi de hiç bilmiyorum...

ben biraz zor hamile kaldım ama ilkay hanımdan başkasına gitmedim sorunsuz bi hamilelik geçirdim oğlum 13 gün erken doğdu gece saat 2de sancım başladı sabah 6da hastanedeydim 7:35de de oğlum doğdu hiç bir problem yaşamadım ilkay hanım çok ilgilendi ona çok tşk ediyorum. özkan hastanesinde doğum yaptım ama özel muaynanesine gidiodum muayne ücreti 80 tl doğumumda özel 1200 tlye mal oldu ilkay hanımı şiddetle tavsiye ediyorum.

mrb arkadaşlar kocaeli darıca oturuyorum gebze merkez hastanesinde cihan gir ay gidyorumm dr.memmunum arkadaşlar aranız merkez hastanesinde doğum yapan ve cihan gir ay hakkında bilginiz varmı

arkadşlar gebze merkez hastanesinde doğum yapannn yokmu arkdaşlarrr

Selamün aleyküm arkadaşlar
Benim gebeliğim daha çok yeni ve bıraz problemlerımız var gıbı emseye gıdıyorum ama fıyatlar çok yüksek yüzyıl hastanesini tavsiye ettiler Dr.meltem çavuşoğlu ve Dr. Simender hanımı çok söylediler. Ama benım için doktordan sonra hastanenın nasıl olduğu hastaneyı ve doktorları tavsıye edermısınız.

X