En erken hamilelik belirtileri nelerdir....

canım bende 2 hafta önce öqrendim hamile olduqumu dün doktora qittim qene kontrole 5 hafta 3 qünlüktü. hamileliqn ilk belirtileri bende şöle oldu nisandaki adetim 6 qün qeçikti ve 10 qün sürdü çok şaşırmıştım ve korkmuştum noluo die şlk defa 6 qün qeçio ve 10 qün adetim sürüodu 10 qün sonunda adetim bitti ve dier adet qününm yaklaştı 6. qün dü adetim qeçeli qöqüslerimde hassasiyet vardı adet olucaqım için zannediodum ve en çok belirtisi sık sık idrara çıkıodum 5dk bir lavoboya koşuodum 2 3 kere başım döndü ve iştahsızlık vardı hala var hiç miqdem bulanmadı ama =) allah her isteyene çocuk nasip etsin rabbim kimseyi çocuk sewqisinden mahrum bırakmasın...!

hamilelere b,rşey sormak istiyorum gerçi çok çok erken biliyorum ama benim yumurtam pazartesi çatlamıştı dr gittim çünkü tam o günde çatlamış dedi belki pazar gecesi bizde o gün de çalışma yaptık bugün 2. günü yani yumurta çatlamasının ve karnımda hiç bugüne kadar hissetmediğim ağrım kasılarıma çok ara ara giren ağrılar var şu an hamile olup böyle kramplar ve ağrılar hisseden oldu mu bu kadar erken..

bu ne ya,şöyle yazılara bakıyorumda. yok kasgım agrıdı,yok adet günüm bir gün geçti,yok kirpiklerim dolaştı.kadın olmak gerçekten zor iş,erkekler bizim kadar sters çekiyolarmı acaba:eek:klava:her ay bu yazıları okumaktan, hamilemiyim sorularıyla boğuşmaktan piskopatta baglamak üzereyim.herkese kolay gelsin.aklinialirimsmile

bu ne ya,şöyle yazılara bakıyorumda. yok kasgım agrıdı,yok adet günüm bir gün geçti,yok kirpiklerim dolaştı.kadın olmak gerçekten zor iş,erkekler bizim kadar sters çekiyolarmı acaba:eek:klava:her ay bu yazıları okumaktan, hamilemiyim sorularıyla boğuşmaktan piskopatta baglamak üzereyim.herkese kolay gelsin.aklinialirimsmile

sorma valla erkeklere göre ne var biz hamile kalmaya uğraşırız, doktor doktor gezeriz, bir yığın ilaç kullanırız reglimiz gelse dert, gelmese dert.. Herleyde bir belirti ararız öğrenene kadar bak benim daha 4. günüm yumurtam çatlayalı dün geceden beri göğsümün koltuk altı tarafına doğru bir sızı var acayip aman diyom belirti mi acaba eşimde gülüyo ne gülüyon be diyom bende bir gün yer dğiştirelim öğren beklemenin nasıl bişi olduğunu o da diyo yok bir dönersem 9 ay beklemek zorunda kalırım eğer hamile kaldıysan ben 9 ay kadın olamam diyo kaydirigubbakcemile3

hesaplamalara takılmadım bu ay 2-3 günde bir düzenli denedik eşimle 2 gün önce test yaptım ne var ne yok diye hiç bir şey çıkmadı adet günüme daha 16 gün var yumurtlama dönemindeyiz sanırım çalışıp duruyoruz ama çok sıkıldık hiç anlamı kalmadı :KK43:((((((( ama 3 gündür sabahları midem bulanıyor test neg. çıktı karar verdim adet günüm geçmeden test falan yapmayacğım kötükedihüso

merhaba daha yeni katıldım bu foruma .benimde bazı sorularım var aranızda yaşayan varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.adetime yaklaşık 15 gün varken kahverengi leelenmelerim oldu bu lekelenmelerin başladığı 2. ve 3. günü birazda kan geldi ama sadece tuvalete gidince 7. gün kadar sürdü artık yok ve şuan kasıklarımda ağrı var göğüslerde belirginleşen damarlar bunlar neyin nesi gebelik desem o kanama neydi hiç anlamadım bazı arkadaşlarım yerleşme kanaması falan diyor o ne? ben bu konulrda biraz bilgisiz ve tecrübesizim yardımcı olursanız sevinirm.biraz uzun oldu okuyacak ve yanıtayacak herkese teşekkür ediyorum

slm arkadaşlar bende bekliyorum 1 hafta oldu deneyeli adetim 13 temmuzda inş olmaz da bebişim aramıza katılır bende de şuan kasıkalrımda ara sıra ağrı oluyor ve midem arada bir karışıyor bunları hamilelik olarak yorumlamak yanlış mı olur acaba rabbim meleğini bekleyen anne ve babaların kucağını boş bırakmasın inşalahhhhh opuyorumnanaktan

bendede sadece kasıklarımda ara ara ince bir ağrı oluyor.çok sık tuvalete çıkıyorum.bunun dışındabirşey yok galiba kendimi dinledikçe birşeyler çıkarıyorum gerçi ama :p

bişey soracam
göğüs başları en erken ne zaman hassaslaşır ilişkiden ne kadar zaman sonra bilen varmı benim değişti de bu kadar erken olurmu diye ihtimal veremiyorum?

merhaba arkadaşlar,

ben 28 günde bir regl olurum. en son 13.agustosta oldum ve 09.09.da tekrar olmam gerekiyor fakat yaklaşık bir haftadır migdem sık sık bulanıyo hatta bazen bi tuvalete gitsem öğürsem istifra edicek gibi oluyorum. bide sol kasıgımda gün icerisinde sık sık bi krampa benzer bişey oluyo. canım sık sık tatlı cekiyo ama yerken bile migdem bulanabiliyo. kokulara aşırı duyarlı oldum, mesela ben sigara iciyorum bazen ben icerkende migdem bulanıyo ama başkasının dumanı gelirse kesinlikle nerdeyse öğürecek derecede migdem bulanıyo ve anında uzaklaşıyorum. gögüs uclarında bir degişiklik yok. test icin erken mi? :bbo:

bence idrar testi için çok erken çünkü idrar testlerinde gününün geçmesi gerekir net bi cevap alabilmen için ama kan testini yaptırabilirsin gerçi bazı bayanlard kan testide adet gününde belli oluyor bence arkadaşım sen 1 hafta daha sabret dilerimki inş gebesindir inş psikolojik değildir yaşadıkların.

biz daha yeni evliyiz 1,5 aylık tamam bebiş istiyoruz ama bu kadar cabuk olmasına ihtimal vermemiştim. belirsizlik kafamı kemiriyo. yani hadi olayım olayım diye bi beklentiye henüz girmemiştim. şu fortel de eczanelerde satılmıyomuş :S sanırım amaaannnn haftaya belli olur diyip bekliycem. :)
merak merak merak kafamçokkarıştı

arkadaşlar aranıza yeni katıldım. bu bölüm içinde geç mi kaldım bilmiyorum. ben 1 ay sonra 1 yıllık evli olucam. bebiş için ilk denememiz. normalde adet günlerimi saymıyodum ama tahmini 24 25. günlerde oluyodu. bugün 24. günüm ve hiç bir adet belirtisi yok. bu arada 1 haftadır belim kesilecekmiş gibi ağrıyo ve de kasıklarımda bir ağrı mı desem basınç mı desem değişik bir ağrı var. çok fazla ümitlenmek istemiyorum ama yine de umutlaniyo insan 22. günümde test yaptım ama çıkmadı tek çizgiyi görmek insanı üzüyo tabi ama erken yaptığımın farkındayım. rabbim isteyen herkese en hayırlı zaman da nasip etsin inşallah bizede:) 1 hafta içinde adet olmazsam tekrar test yapmayı düşünüyorum.

arkadaşlar bende daha istemiyodum erken diye düşünüyodum ama şimdide inşallah hamileyimdir diyorum..son 5 günüm kaldı adet olmama ama nasıl geçecek nasıl bekliycem bilemiyorum..benim belimin ağrısı hiç geçmedi hafif beyaz akıntım da oluyor..ayrıca üşüyorum kirpiklerim birbirine giriyo sabahları ve alt karında şişlik var..........bu belirtileri yaşayan var mı....sositososito

seyhascım eğer çok merak ediyosan kan testi yaptır hemen çıkar eğer ilişki üzerinden 10-15gün geçtiyse mutlaka belli olur...tabiki hayırlısı olsunnnnnnn

adet günüme 2 gün ver ksıklarım adet olacakmış gibi ağrıyor bu durumda adetimi beklemeliyim yoksa böyle adet ağrısı gibi ağrısı olupta hamile kalan varmı

X