Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saç Kokusu

1. Konu Sahibi : EU1 #1
    EU1 Guest

Yoruma açık ! Saç Kokusu

Arkadaşlar kadınların en önem verdiği şeylerden birisi de saçtır. Saçın güzel kokması tabiiki de çok önemlidir. Yıkanınca saçımız elbette güzel kokuyor ama biz saçımızın daha da güzel kokmasını isteriz. Biliyorsunuz ki saçlara parfüm sıkmak çok zararlı. İçinde alkol olduğundan saçlara hem zarar veriyor, hem de çabuk beyazlatıyor.

Saçları yağlandırmadan, sertleştirmeden, kısacası saçlara zarar vermeden saçlarımızı güzel kokutan bir şey önerenler lütfen bizimle paylaşsınlar...

2. Konu Sahibi : EU1 #2
    EU1 Guest
    birşey öneren yok mu?

3. Konu Sahibi : EU1 #3
    Bunu bende merak ettim, acaba varmidir birsey, ama parfümün beyazlattiginida bilmiyordum:(

4. Konu Sahibi : EU1 #4
    EU1 Guest
    Alıntı jeyloo kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bunu bende merak ettim, acaba varmidir birsey, ama parfümün beyazlattiginida bilmiyordum:(
    ya bir kere kuaförde diğer müşterilerin saçının bitmesini beklerken sıkılıyordum. çantamdan parfüm çıkardım, saçıma sıktım. kuaförde gördü. çok kızdı bana. parfüm saçlara çok felaket zarar veriyormuş. zaten alkollü ya zarar verir yanii ;)

5. Konu Sahibi : EU1 #5
    Alıntı zayss kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ya bir kere kuaförde diğer müşterilerin saçının bitmesini beklerken sıkılıyordum. çantamdan parfüm çıkardım, saçıma sıktım. kuaförde gördü. çok kızdı bana. parfüm saçlara çok felaket zarar veriyormuş. zaten alkollü ya zarar verir yanii ;)
    Tammam alköllü oldugundan dolayi zarar verecegini yani kurutacagini falan biliyorumda, beyazlatma?:(

Ve aslinda alköll sac jölelerinde köpüklerinde falan yokmu var .

Gerci his onlarda zarrarli ya.

6. Konu Sahibi : EU1 #6
    EU1 Guest
    Alıntı jeyloo kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Tammam alköllü oldugundan dolayi zarar verecegini yani kurutacagini falan biliyorumda, beyazlatma?:(

Ve aslinda alköll sac jölelerinde köpüklerinde falan yokmu var .

Gerci his onlarda zarrarli ya.
    ama jöle saçlar için tasarlanmış bişey. parfüm... :D çok alakasızz.. ondan parfüm çok felaket zarar veriyor. hem kurutuyor, hem beyazllatıyor...

7. Konu Sahibi : EU1 #7
    tabiiki jöle saclar icin ,
    parfümde sac icin degil , sonucda parfümüde jöle kadar kullanmiyoruz , azicik sikiyoruz, benim demek istedigim
    alkölden dolayi beyazliyorsa , jöle vs pek iyi degil,
    yani o maddeleride az kullanmak gerekiyor.

sadece bunu demek istemistim.

8. Konu Sahibi : EU1 #8
    parfümü saç fırcanıza sıkın.. kurusun.. ondan snra saclarınızı tarayın.

9. Konu Sahibi : EU1 #9
    Giriş tarihi
    Nov 2006
    bøyle birseye rastlamadim.. sac parfumu diye bisey duymadim yani.. yada benzer bisey, bence birakin dogal kalsin, 2günde bir yikandimi yeterli zaten, dipler cabuk yaglaniyorsa hergun yikanir olur biter. Yagli kafa derisi icin sampuanlarda var üstelik..

10. Konu Sahibi : EU1 #10
    şampuana lavanta yagı dökülebilir veya hindistin cevizide güzel kokar gül yağıda ben kakao yagınıda seviyorum bunlardan birini şampuana karıstırsak süper koku elde ederiz hintliler lavanta kullantıomus

Sayfa: 1/2 12 SonSon