Gelinlik Modelleri Bursa'da Gelinlik Fiyatları ve Yerleri

benim düğünüm temmuz sonu istanbul fatih e gittim gercekten muhtesem hayalgücü we kumaşlar kiralık 1400 cıwarı satın 1600 dan baslıoo 3500 e kadar yolu war ama prowalar felan gıt gel zor bursada fiyatlar nasıl we kapalı carsıda hangı modaewlerını onerrsınız

bende çok gezdim benim düğünüm 5 haziranda diktirmek için erken hareket etmemizi söylemişlerdi gecen cumartesi sonunda karar verdim bende ilk arkadaşımızın yazdığı gibi taç gelinlikte yaptırıyorum kına kıyafetimide onlara yaptırıyorum hem fiyatları çok güzel hem modelleri fransız danteli bir gelinlik modeli beğendim sırf küpür ve taş çok ağır ve güzel bir model ama fiyata çok yardımcı oldular sizinde bir bakmanızı tavsiye ederim orda sadece gelinlik değil kına kıyafetleri gecelikler iç çamaşırları kemer takımları damatlıklar hepsi var evlenicek arkadarşlara mutluluklar diliyorum

cnm aynen bende sırf güpür ve bol işlemeli bır model ıstıyorum ama cok yuksek rakamlar werıyorlar..satılık fıyatı sana ne dedılerr ben de oraya gıtsem

taç nerede bilmiyorum ama ben akay' dan aldım ve gezdiğim yerlerden 300-400 fazla vererek kumaş kalitesine işçiliğine çok güvendiğim kabartması özel yapılan bir gelinliğe sahip oldum tavsiye ederim onlarca modelden seçip istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz
aysirada en ufak değişiklik için para istiyorlardı hiç sevmedim oradaki satıcıları

selam kızlar ben nişanlığımı mutlu gelinlikten aldım çok güzel ilgilendiler tavsiye ederim size de
fiyatları da çok uçuk değil
taç gelinlikte kapalı çarşıda

MERHABA ARKADAŞLAR BENıM DÜĞÜNÜMDE NıSAN SONUNDA .GELıNLıĞıMı TAÇ GELıNLıKTEN ALDIM . ÇOK ÇOK GÜZEL BıR GELıNLıK. KESıNLıKLE TAÇ GELıNLıĞE GıTMENıZı TAVSıYE EDERıM HEM FıYATLAR UYGUN (YANı HERŞEKıLDE KOLAYLIK SAĞLIYORLAR ) HEMDE ıLGı-ALAKA SÜPER. GELıNLıK MODELLERı SÜPER VE YENı MODELLER GELMıŞ. BÜTÜN AKSESUARLAR VAR ORDA ESBABIDA ORDAN DÜZDÜK. ARADIĞINIZ HER ŞEYı ORADAN BULABıLıRSıNıZ. BENCE ÇOK GEZMEYıN KAFANIZ ÇOK KARIŞIR. BEN SıZıN YAZDIKLARINIZI OKUYUP ORAYA GıTTıM VE ÇOK MEMNUN KALDIM. KESıNLıKLE TAVSıYE EDERıM. ÖZEL OLARAK BıLGı ıSTEYENLERE DETAYLI BıLGıDE YAZARIM :d:d

merhaba arkadaşlar bende bugün ilk kez gelinlik bakmaya çıktım ilk gittiğim yer remonaydı bir gelinlik giydim üzerime maggie store dan bi model çok güzel oldu ilk giydiğim gelinlikti ikinci gittiğim yer nermateks ordada aynı model konusunda konuştuk ama ne oldu nasıl oldu bende bilmiyorum ilk giydiğim gelinlik modeli ve ikinci gittiğimiz yer olan nermateksle anlaştık acaba doğru mu yaptım bir anda oldu aslında sadece bakıp fikir edinmek istemiştim model beğendiğim modeldi ama anlaştığımız yer hakkında hiçbir fikrim yok diktirdiğim model de bu arkadaşlar nermateks hakkında bir bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz acaba

mrb sennr gitigin yer hakında bi kaç sorum olcak ellerinde cok çeşit var mı ve ortalama fiyatları nekadar?

ellerinde modeller vardı ama ben bakmadığım için ne kadar var bilmiyorum. ben internet sitesinden gördüğüm iki modeli gösterdim ve onun üzerinde bir değerlendirme yaptık fiyatlar modellere göre değişiyor tabi ama orjinal kumaş kullanılıyor hemen hemen her bütçeye göre fiyatları..bana güven verdi açıkcası gidip görmekte yarar var. biz pazarlık yaptık ortalama düşündüğüm fiyata getirdik gelinliği hayırlısı bakalım inşallah herkesin istediği gibi olur.

Kızlar, ben buradaki tavsiyeler üstüne ve de çok zamanım olmadığı için taç ve sudem'e gittim.önce taça gittim, aklımda kiralamak vardı ama standart 38 bedenleri kiraladıklarını ve benim bedenim için dikim yapılması gerektiğini söylediler. iyi tamam dedik denedik birkaç model kiminin altını kiminin üstünü beğendim şu şekilde yapamz mısınız dedim yok değiştiremeyiz model bu bunu dikeriz dediler ve 1700 tl istediler. oradan çıkıp sudeme gittim. sudemde ise satış yapan hanım istediğim modeli dikebilecekelrini söyledi. çiçek nasıl isterseniz duvak nasıl isterseniz gelinliğin dantelini nasıl isterseniz dediler ve 1300e anlaştık. bir miktar kapora verdim provaya gittim danteli seçmek istedim oranın sahibi elimizde örnek, katalog yok uygun bişeyler dikilir dedi ben de bana satışta provalar esnasında seçim yapabileceğim söylendi dedim, ukala ukala ben buranın sahibiyim ben ne dersem o olur ben öyle bişey demedim gelinliği teslimde görürsünüz dedi!!! duvak çiçek eldiven konusuna hiç girmiyorum zaten... sonuçta o kadar para verip özel diktiriyorsunuz ama gelinliğinizde hiçbirşeyi seçme şansınız olmuyor. kesinlikle sudemi tavsiye etmiyorum.

merhaba ben gelinliğimi Bursa’da LA BERİA by BEYAZ İNCİ gelinliğe diktirdim çok ama çok memnun kaldım .. zaten oraya tavsiye üzerine gitmiştim..ilgi ,alaka muhteşemdi..gelinliğimin tasarımda benim fiziğimi ve düğün conseptini esas aldılar…gelinliğimin bu kadar güzel olacağını tahmin bile edemezdim…herkese şiddetle tavsiye edirim ..la beria moda tasarıma gitmeden karar vermeyin…eğer isterseniz gelinlik resimlerimi de eklerimm:KK16:

merhaba ben gelinliğimi Bursa’da LA BERİA by BEYAZ İNCİ gelinliğe diktirdim çok ama çok memnun kaldım .. zaten oraya tavsiye üzerine gitmiştim..ilgi ,alaka muhteşemdi..gelinliğimin tasarımda benim fiziğimi ve düğün conseptini esas aldılar…gelinliğimin bu kadar güzel olacağını tahmin bile edemezdim…herkese şiddetle tavsiye edirim ..la beria moda tasarıma gitmeden karar vermeyin…eğer isterseniz gelinlik resimlerimi de eklerimm:KK16:

sema sen burayı bana tarif edebilirmisin tam olarak nerede cevaplarsan çok sevinicem

sema sen burayı bana tarif edebilirmisin tam olarak nerede cevaplarsan çok sevinicem

çakırhamam da merdane pastanesi var biliyor musun..hani birkaçtane gelinlikçi var yan yana hatta şöyle tarif edeyim zafer plazadan yukarı doğru çıkarken sağda, alt katında vadofone var.."la beria beyaz inci gelinlik..kartını buldum..atatürk caddesi okul sokak ünlüer iş merkezi kat 1 sahibi seçil hanım"..başka yardımcı olabileceğim bişi var mı?0224.221 0703 özel bildirimde de gelmiş yeri sormak için aynısını oraya da yazdım..memnun kalacağına eminim...:KK66:

Hafta sonu moda evi ve gelinlik bakacağım aklımda bir model var ama dikimine çok güvendiğim bir yer olması gerekiyor :KK43: ne yazıkki bildiğim bir yer yok nasıl olacak bu iş yaaa :KK5:

arkadaslar buraya yazdiklarinizi onemle okudum iyikide boyle bi konu açildi çunku bende kaliteli ve guzel bi gelinlik ariyorum ve bursadan alicam ama bursayi hiç bilmiyorum ne nerede onuda pek bilmiyorum tekrar hepinize tesekurler onerdiniz yerleri not aldim :nazar:...

slm kızlar ben bugün akayla anlaştım. istediğim değişiklikleride yaapıyorlar ilgi ve alakada süper ben memnun kaldım inş gelinliği teslim aldığımdada bu memnuniyetim dewam eder.. ama akay olduğu için güveniyorum zaten kalitesine güvendiğim için orada karar kıldım.. çok yer dolaştım ama diğerlerine güvenemedim..... Allah herkese yardımcı olsun çoook zor karar verme meselesi..:KK34:

Hafta sonu moda evi ve gelinlik bakacağım aklımda bir model var ama dikimine çok güvendiğim bir yer olması gerekiyor :KK43: ne yazıkki bildiğim bir yer yok nasıl olacak bu iş yaaa :KK5:

sevgili acitarcin gelinlik diktirmedi ise sana önereceğim en iyi moda evi white fashion bursada 20 senelik tecrübeleri ile kişiye özel calışıyorlar kaliteli malzemeyi kullanarak (hatta malzemeleri göstererek) beğendiğin modelin aynısını dikiyorlar.kişileri karşılama ve hizmetleri çok samimi 5 arkadaşım oraya diktirdi hepside memnun mutlu ayrıldilar sevgilerle yeride altı parmakcaddesi üzerinde uzay pastahanesi yanında 2 . katta yeri

arkadaslar buraya yazdiklarinizi onemle okudum iyikide boyle bi konu açildi çunku bende kaliteli ve guzel bi gelinlik ariyorum ve bursadan alicam ama bursayi hiç bilmiyorum ne nerede onuda pek bilmiyorum tekrar hepinize tesekurler onerdiniz yerleri not aldim :nazar:...

sevgili acitarcin gelinlik diktirmedi ise sana önereceğim en iyi moda evi white fashion bursada 20 senelik tecrübeleri ile kişiye özel calışıyorlar kaliteli malzemeyi kullanarak (hatta malzemeleri göstererek) beğendiğin modelin aynısını dikiyorlar.kişileri karşılama ve hizmetleri çok samimi 5 arkadaşım oraya diktirdi hepside memnun mutlu ayrıldilar sevgilerle yeride altı parmakcaddesi üzerinde uzay pastahanesi yanında 2 . katta yeri

sevgili burcucukk gelinlik diktirmedi isen sana önereceğim en iyi moda evi white fashion bursada 20 senelik tecrübeleri ile kişiye özel calışıyorlar kaliteli malzemeyi kullanarak (hatta malzemeleri göstererek) beğendiğin modelin aynısını dikiyorlar.kişileri karşılama ve hizmetleri çok samimi 5 arkadaşım oraya diktirdi hepside memnun mutlu ayrıldilar sevgilerle yeride altı parmakcaddesi üzerinde uzay pastahanesi yanında 2 . katta yeri

X