Çalışan Bayanlara

mugeyavas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2006
74
0
39
56568106uc4.png

70876215zf5.png

99638962sp3.png

41487193yq8.jpg

88823179wy2.jpg

w216.png

56766146bp0.png

51405000bl2.jpg

82032830ys6.png

81391108wr6.png

kırmızı kazağa ve lacivert gömleğe bayıldım
yalnız kırmızı kazağın önündeki dev fiyonk olmasa daha iyiymiş

çaklışmayanlar giyemez mi yani aşk olsun...:KK43:

Yok arkadaşım yaayerimseniben
ben çalışıyorum ama kaç kez böyle işe gitmişimdir saysam bir elin parmaklarını geçmez..
bitek ben böyle olabilirim tabi ama daha çok elbise / çizme kombinleri yda daha rahat kıyafetler tercih ediliyor ofislerde..
benim çalıştığım firmada 200 den fazla bayan var.
hiç birini gün içinde böyle grmezsin..
bazı zamanlar var okey tepeden tırnağa mükemmel olmalısın tplantın olur konferans eğitim vs vardı bu kıyafetler tercih edilir ama her zaman olmuyor..
bazen makyajımı bile şrkette yapıyorum ben yaff:eek:

Yok arkadaşım yaayerimseniben
ben çalışıyorum ama kaç kez böyle işe gitmişimdir saysam bir elin parmaklarını geçmez..
bitek ben böyle olabilirim tabi ama daha çok elbise / çizme kombinleri yda daha rahat kıyafetler tercih ediliyor ofislerde..
benim çalıştığım firmada 200 den fazla bayan var.
hiç birini gün içinde böyle grmezsin..
bazı zamanlar var okey tepeden tırnağa mükemmel olmalısın tplantın olur konferans eğitim vs vardı bu kıyafetler tercih edilir ama her zaman olmuyor..
bazen makyajımı bile şrkette yapıyorum ben yaff:eek:

benim çalıştığım yerde de bir tek ben giyiniyorum genelde fuarlarda yada müşteri görüşmelerinde olduğumdan şık giyinmeyi tercih ediyorum kotla gittiğim gün sanki tatildeymişim gibi geliyor bana gerçi her iş yeri birbirinden farklıdır.

çok çok güzellerde ben kendimde bu kadar güzel duru mu bunlar diye düşünüyorum .. uzun boylu arkadaşlara daah çok yakışır... teşekürler paylaşım için...

Uzun zamandır kendim için alışveriş yapmıyorum.Ama bunlar tam benim tarzıma uygun.Hepsine bayıldıma.s.

emeğine sağlık arkadaşım paylaşım için teşekkürler hepsi çok şık, banane ya ben hepsini istiyorum işte

X