sünnet yapmayı nezaman düşünüyorsunuz.

nehirson

canım çocuklarım
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
100
0
buyuklerım hemen yap dedi bana kolay olurmuş bırsey hıssetmezmış çocuk ama ben bıraz buyudukten sonra istıyorum a.sdoktorada sorduk 40 cıksın bır kendıne gelsın sonra yapabılırsınız dedi bılmıyorum sız nezaman yapmayı dusunuyorsunuz.:emir_bebek:

bende hemen istiyorum ama babamız istemiyor erkenmiş, doktorda bir aydan sonra yapılabilir demişti

valla bizde yaza düşünüyoruz. doktorumuz ya 1 yaşına kadar yapın yada 7'den sonra dedi. biz zaten erken istiyorduk bu yaz kısmetse gidecek fazlalığı laelaelaelaelae

bende inşallah kırkı çıkar çıkmaz istiyorum..

iyileşmesi çok kolay oluyomuş..

tecrubeli annelerden okuduğuma göre ne kadar erken olursa o kadar iyi diyolar..erken yaptıran memnun yani..

Bende hep erken yaptırırım dıye dusunmustum bastan berı ama sımdı nedense ıstemıyorum. zaten derdını anlatamıyor yavrum gazıydı pısıgıydı derken bıde sunnet acısını cekmesın. 4.aydan sonra yaza dogru dusunuyorum o yuzden.

bende inşallah kırkı çıkar çıkmaz istiyorum..

iyileşmesi çok kolay oluyomuş..

tecrubeli annelerden okuduğuma göre ne kadar erken olursa o kadar iyi diyolar..erken yaptıran memnun yani..

bilmiyorum bende duydum erken olması iyidiyede kıyamıyorum sanırım 2 veya 3aylıkken yaptırırım.bakalımfisfisfis

X