Cilt Bakımı Ürünleri Vichy Normaderm Düzeltici ve Yenileyici Sistem kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

mum

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2007
97
2
vichynormadermsystem766rg9.jpg

# Ergenlik sonrası cilt bozukluklarına karşı düzeltici ve yenileyici. Vichy Normoderm Sistem 4 üründen oluşuyor.

# 1- Yenileyici Bakım Kremi Etkisi: Yenileme
# İçeriğindeki gözenek odaklı teknoloji ve AHA sayesinde gözeneğin tam kalbine nüfuz eder, cildi pürüzsüzleştirir.
# Kullanılışı: 3 hafta boyunca her sabah uygulayınız.

# 2- Mikro-Dermabrazyon Etkisi: Temizleme ve pürüzsüzleştirme
# Cildin bütünlüğünü bozan ölü hücreleri içeriğindeki alüminyum oksit kristaller ile ciltten temizler. Cilt yenilenir ve pürüzsüzleşir.
# Kullanış Şekli: 1 dakika boyunca masaj yaparak uygulayınız. Durulayınız. Göz ve dudak kontüründen sakınınız.

# 3- Mikro-Extraction Etkisi: Arındırma
# Pürüzsüzleşmiş ciltte kaolin emilim yöntemi ile gözeneklerden tüm kalıntıları çeker.
# Kullanış Şekli: Cildinizde 7 dakika beklettikten sonra durulayınız. Göz ve dudak kontüründen sakınınız.

# 4- Rahatlatıcı Solüsyon Etkisi: Rahatlatma
# Yüksek mineral konsantresi cildi rahatlatır ve cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendirir.
# Kullanılışı: Tüm yüze püskürtünüz, temiz bir havlu ile kurulayınız.

Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı?Bugün eczanede gördüm eczacı baya bir övdü.Fiyatı 94 milyon ögrenci oldugum için fiyatı benim için çok yüksek.Eğer işe yarıyorsa almayı düşünüyorum.Aranızda kullanan var mı?

kozmetiği bende tavsiye etmem.sorunun ciddiyse dermatoloğa git derim.ben bu ürünlerle yüzümü mahvettim.şimdi düzenli doktora gidiyorum ve memnunum

vich den pek memnun kalan duymadın canım... en iyisi biraz daha araştır faklı ürünlere bak..
eczacı ticari amaclı övmüştür sana onu her zaman yaptıkları sey..

Vichy ürünleri hakkında genelde olumsuz yorumlar var ancak kullanıpta memnun olanlarıda gördüm ben.
Mesela bana sorsan la roche posay derim.
Ama testerleri varsa eğer al bi dene.
Cilt kişiye özel olduğu için birçok insana iyi gelmeyen ürün sana iyi gelebilir veya senin memnun kalmadığın bir ürün başkasına yarayabilir.
Son tavsiyemde cilt konusuna takık biriysen benim gibi önce bir dermatoloğa görün.

ürünün isim vs önemli değil.
önemli olan içerikdir
ben içeriği belli olmayan ürünleri kesinlikle almam.
bu konuda la roche possay,rejuvi vs ürünlerini inceleyin derim.
mesela avonun kataloğunda hiç ürün içeriği hakkında bilgi görebiliyormusunuz.ben göremiyorum.
tamamen fiyasko

evet bu tarz ürünleri kesinlikle düzenli kullanmak ve sabırlı olmak gerek..
bana görede la roche , benev , evene, md formulation kesinlikle kaliteli ve işe yarar ürünler cıkartıyor..

normaderm kullanan biri olarak ilk kullandığım zaman baya etkisini göstermişti..ama kesinlikle 3-5 kez sürüp etki beklemek yanlış..zaten ürünün içeriğine bakarsanız 4 hafta sonrasında etkisini göstermeye başlıyor yazar..ilk kullandığım zaman çok düzenli bir şekilde kullandım ve sivilcelerim neredeyse yok oldu aynı şekilde gözneklerimde aynı şekilde..
1 sene sonra stres ve düzensiz cilt bakımım sonrasında yine sivilcelerim ve iri gözeneklere sahip oldum..ve yeniden normaderm serisi aldım..fakat bu sefer hiç düzenli kullanmadım 1 gün uyguladıysam 2 gün unuttum o yüzden aynı etkiyi göremedim..cildi temiz tutmak ve düzenli kullanmak şartıyla ben istediğim sonucu almıştım..ama ikincisi için kullanıcı kaynaklı hatalar sonucu aynı etkiyi alamadım...
umarım yazdıklarım yardımcı olur canım

ben de kullandım ilk zamanlar çok güzel oldu ama bırakınca daha beter çıktı sivilceler sürekli kullanmaya da eriniyorum açıkçası ama kullanıldığı sürede etkili ama uzun vadeli etkisi yok tedavi amaçlı değil kullandığın dönemle sınırlı yani

Eveeet havalar bozdu güneşlenmeyi bıraktım ve normaderm systeme başladım... Kullandıktan sonra yazarım demiştim... Kullandım paketin içinden 3 adet peeling türü bişey, 3 adet maske, 1 adet sprey şeklinde solüsyon, 1 adet bakım kremi çıkıyor... Zaten ürün 3 haftalık bi set... Ama açıkçası o küçük paketteki maske ve peelingleri ben 2 ye bölerek kullandım yani bana 6 hafta yeticek bu set... Ben 4 haftadır kullanıyorum... 2 ye böldüğüm için paketin ağzını bantladım kurumasın diye... Beklediğim kadar harika bişey değilmiş, mesela ben o rahatlatıcı solüsyonu görünce maske ve peelingin cildimi soyarak canımı yakacağını sanmıştım... Kutuda yazdığı gibi 8 dakikada cildiniz hemen pürüzsüzleşmese de baya etkisi oluyo 3 kullanımdan sonra... Set bittikten sonra hiç sivilce çıkmamasını beklemek hata olur ama gerçekten azalma ve ciltte bir parlama, pürüzsüzleşme oluyor... Öte yandan ben hala normadermin gece kremini kullanmaya da devam ediyorum, ondan vazgeçmem çok sevdim onu =)))

Bu arada kullandıktan sonra yazarım diye bu foruma yazmamışım başka bi normaderm başlığının altına yazmıştım ama burada da sistemi görünce yorumumu kopyaladım buraya... Herkese sivilcesiz günler diliyorum... =)))

X