Cilt Bakımı Ürünleri Ceradolin Krem kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU1

Ziyaretçi
Ceradolin Krem
Parfümsüz
(parfüm alerjisi olana, parfümsüzü verilmelidir.)

İçeriği:

Seramid
Bitkisel Hiyaluronik Asit
Skualene
E Vitamini
Gliserin
Doğal shea yağı
Çift Bariyer Madde
Su Bazlı Kold Krem
No parfüm
Not: Ceradolin losyon ve kremler çift bariyer maddeli olması nedeniyle cilt üzerinde (epidermis tabakasında) daha güçlü bir koruyucu örtü sağladığından, deriyi daha uzun süre nemli tutar. Bu nedenle de fiyat avantajının yanı sıra, kullanım dozu bakımından da ekonomiktirler. Gün içinde diğer nemlendiricilere oranla daha az sayıda sürülerek, daha uzun süre nemlilik sağlarlar

kızlar bu kremı lazerdekı kadın tahrış olan bolgeye surmem ıcın verdı arkasını okudum dıkkatımı cektı ınternetde arastırdım super bır krem surer surmez emiyo cilt,birkaç yerde okudum doktorlar fln yazmıs ıcındekıler cok ıyı herkeze tavsıye edıyolar.. fiyatıda cok ucuz 20-25 ytl kullanan varsa yorumları bekliyorummmhihoyyyt

bu kremi hiç kullanan yok mu kızlar dermokozmetik ve fiyatı da çok uygun ????

ben varımmm ben varımmm :) 1 hafta önce dermotologa gittim.. cildim çok hassas vee soguk havadan dolayı yanak kısımlarımda kırmızılıklar oluşuyoduu.. doktorum kozmetik kremleri hiç sevmedigindenn bana hemen ceradolin yazdıı ve kullanalı 3 gün oluyoo çok memnunum şimdilikk.. özellikle su bazlı olması ve içerigindeki maddelerin az olması ayrıca bebeklerde bile kullanılabilir olması çok sevindirdii .. içim çok rahat bi şekildee kullanıyorum.. umarımm faydasınıdaa görürüm..

Arkadaşlar banada lazere gittiğim yerdeki bayan söyledi ceradolin losyon.bu sabah aldım.nettede araştırdım.herkes memnun losyondan.Darısı başıma :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiyaluronik Asit bu madde dolgu malzemelerının içinde var ıyıkı buldum hemen gıdıp alıcam saolun kızlarr::))))))))

kızlar bu krem, Tretinden oluşan kızarıklıklar için kullanılırmı acaba fisfisfis

ben tretin kullnıyorum. ceradolin losyndan çok memnun kaldım artık hep bunu kullanırım diyorum ama, hani bepanten için tüylenme yapıyor diyorlar, bu kremde de öle bişey falan olabilr mi diye korktum. bilen var mı

canım bepantene krem de aldım ama yüzümde çok yağlı durdu yaf :bbo: Fakat ceradolin kremin yapısı çok farklı, çok güzel yaptı :eek:

merhaba ceradolin kremi kullanıyorum çok ta memnunum ki denemediğim krem kalmamıştır.
onca ürün arasindan en iyi 3 ceradolin bepanten clinique

arkadaşlar kremini mi losyonunumu kullanıyorsunuz?benim cildim yağlı ve hassas hangisini kullanmalym sizce?

canım kremini kullansan daha uygun olabilir. Parfümlü ve parfümsüz olmak üzere 2 ürün var. ama parfümsüz olanı tercih edersen daha iyi cnm. :ecrin_bebek:

almanyada yok galiba yada almanyada yasayip da eczanede bulan varmi :uhm:

bnm cildimde yağlıdan karmaya dönük yorumlarda kuru ciltler için diyor ama kullanan var mı başka arkadaşlar yüz nemlendiricisi olarak ?????

kullanan başka kimse yokmu arkadaşlar?

arkadaslar baska kullanan yokmu yaaa :çok üzgünüm: Tecrübelerinizi lütfen paylasin yazin gelince alicam insallah taabiiki 1 yil icin yetecek kadar onun icin param bosuna gitmesin tecrübelerinizi paylasin :1hug:

dr bana da nutraplas die bi krem tavsiye etti bunun fiyatıda 6 lira kızlar üstünde kuru ciltler için yazıyor benim cilttde hassas yağlı nemsiz olduğu halde sabah akşam kullanıyom % 10 üre içeriyor kızarıklarda hafif bir azalma oldu diyebilirim nem veriyor bu bitsin ceradolini denemek istiyorum kızarıklık geçiriyorsa özellikle

bu krem cildimi gerçekten ii nemlendiriyor yalnız cildimdeki nemi korumak istiyorum ii bir temizleme ürünü önerebilir misiniz şu markalar tarzında denediğiniz varsa aşırı kozmetiğe kaçmayan hassasiyeti arttırıyor kozmetik yaw

bnm cildim kuru falan değil, karma. başka bişey kullanmayı düşünmüyorum, anında emiyo başka hiç bişeye ihtiycım yok. losyonunu alın bereketli oluyo. 25 lira verin deneyin nolacak

X