Ameliyat eldiveni ile tüy alma

Tum mesajlari okuyamadim ama ben eldivenle nasil tugleri aliyorsunuz anlamadim tarif edermisiniz pls??

bende eldiven kullanıyorum özel bölgem bikini bölgesi koltuk altı ağda ya cesaret edemediğim için ve yapış yapış olma durumu yok çok pratik,, zaten tüyler de zamanla inceliyor haftada yeterince alabilcek kadar uzuyor bunu nerdeyse 1 yıldır kullanıyorum ve hiç acı yok gibi bişey ,, her bir tüyü tek tek çekmiyorsunuz tabi iki parmağınızın aldığı kadr tüyü tutup tutup çekiyorsunuz benimde 15 dk kadar sürüyor ama bu zamana değiyor..

bi gün tesadüfen koltukaltlarımı aldım 4-5 yıl olmuştur.cidden hiiç acımadı o kadarda sevindimki yeni bir yöntem ne ii masrafsız,acısız,her an her yerde,o kadar uzun süre snr çıktılar ki.amaaaaaaaaaaaaaa o ne çıkıştı.ağladım yaaaaaa.koltukaltlarımda iğnelerle gezdim resmen 2-3 gün.bi dahamı tövbeee...benim cildime uymadı kesin.

tüm sayfaları okudum ancak cevp bulamadım....eldivenle nasıl alınıyor?

tatlım eldiveni buldun.taktın eline.gerisi çok basit.tutup koparıyorsun.
eldiven eczanelerde ve bazı marketlerde bulunabiliyor değişik boyları ile.
çok kolay ve minimum acıyan bir yöntem.valla bulandan allah razı olsun diyorum benim çok işime yaradıa.s

Ben sir ağda kullanıyorum ama bu eldiven işini deneyeceğim walla ama ağda gibi pürüzsüz oluyormu acaba?

evet bende eldiven kullanıyorum ağdayla koltuk altı ve:eek::eek::eek: bikini bölgesinin altı çok zor olduğu için bu yöntemi denedim şimdi her tarafı alıyorum çok memnunum

ya ben gecen hafta denedim ama kökden diil kopartarak aldi resmen ya
hani yalnis anlasilmasin öyle cok uzun falanda diil tam eldivenle alincak kadar ama kökden diil kopartarak aldi deli oldum yarida brakdim:eek:

pudra eldivenin içinde olacak canım.sen ameliyat eldiveni bul yeter.vardır sanırım hepsinin içinde.a.s

e pudranın faydası zaten elinin terlememesi,daha kolay girmesi eldivene.sanırım başka bir işlevi yok.al canım sen yine de pudrasızdan.tüyleri alır sonuçta o.

bende 3yıldır eldiven kullanıyorum.ilk zamanlar jilet tüy dökme kremleriyle berbat olaan tüylerimi tüm cesaretimi toplayarak makinayla almaya başladım çok acıttı eldiven denedim ve onu tercih ediyorum şimdi acıtması azaldı memnunumda elde hızlanıyor zamanla herhalde:lepi:ama bişi var yayılam yaptı gibi sanki yaa yada benmi öle düşünüyorum bilmiyorumfisfisfis

ilk duyduğumda bende pek bu duruma inanamadım ama geçen eczaneden aldım eldiven.koltuk altı ve vajina bölgemde uyguladım gerçekten çok güzel bir şey.özellikle vajina dudaklarında güzel çözüm bence denemelisiniz hanımlar

bende uzun süredir bu yöntemi uyguluyorum..:nazar:
koltuk altı ve vajinal bölgede...kaydirigubbakcemile
çok iyi gerçektende :teytey:

Tamam öyleyse pudrasiz olaninda alip deneyeyim.
Ama korkuyorum ya :çok üzgünüm:

aynen tatlim bende hala cesaret edemedim, anlamiyorum tek tek almak uzun sürer acir -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
cektikce sünmezmi :1ninca:

X