Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Okuma yazmaya hazırlık

emek verip uğraşmışsın faaliyetler çok güzel
teşekkürler canım

Bu eminim çok hoşunuza gidecektir.......

İzli Defter - Başlangıç Sayfaları

:CüvCüv:

selam benim oglum6 yaşında ana okuluna gidiyor.bu izli defterler tüm kırtasiyelerde varmı.birde oglum rakamları yazmada zorlanıyo.acaba onunda alıştırma amaçlı bu şekilde izli olanı varmıdır.beni bilgilendirirsen mutlu olurum.ayrıca nokta birleştirmelerde rakamlarıda paylaşırmısın.biz netten bulamıyoruz.şimdiden teşekkür ederim

selam benim oglum6 yaşında ana okuluna gidiyor.bu izli defterler tüm kırtasiyelerde varmı.birde oglum rakamları yazmada zorlanıyo.acaba onunda alıştırma amaçlı bu şekilde izli olanı varmıdır.beni bilgilendirirsen mutlu olurum.ayrıca nokta birleştirmelerde rakamlarıda paylaşırmısın.biz netten bulamıyoruz.şimdiden teşekkür ederim

tüm kırtasiyelerde olmasa bile söyleyince sipariş ediyorlar canım
nokta birleştirme rakamları olması lazım yoksa da yükerim en kısa zamanda

basit düzey çocuk kitaplarını kitaplarını okuyor ama üstün zekalı olduğunu düşünmüyorum çünkü yaşıtı okuyan çocuklar var etrafta, çok hevesli sürekli soruyor özellikle matematik onun için oyun gibi çok seviyor, basit işlemleri yapıyor.
ben bilgisayar yüzünden olduğunu düşünüyorum. bi çocuk gelişimci profa sorduk, okuması problem değil yazmasın dedi ama yazıyorda, biz öğretmedik, herhalde 1. sınıfta bayagı sıkılır

ilgilendiğin için teşkkür ederim, buraya yazdığımı unutmuştum bile tesadüfen gördüma.s.

benımde bır sorum var 3.5 yasında 3 yada 4 yasındakı cocukların ıngılızce egıtımıne nasıl bakıyorsunuz? yanlıs yolda degılızdır sanırım yıllardır emek ver ver ver hala ıng konusurken turkce cumleler duzenınde kafan corba olsun dedık kucukken egılır agac
ama yanlısmı olur

paylaşımlar çok güzel ..yazıcıdan çıktı olarak aldığımızda tam bir aktivite kitabı olacak ...:KK9:

cok acil
lutfen yardimci olun acil biraz
selam ark.anaokulundan eve bir etkinlik verdiler aklin karisik zaten bo konuya bi turlu odaklanamadim bi yardimci olsaniz
evinizde tunel var
bu oyunda oyuncak yok.tunel ne demektir>once bu konuyu konusalim\.daha sonra sandalyeler cesitli buyuklukte ortuler.yastiklar vs.kullanarak tuneli nasil olusturacaginiza karar verin.tunelin icinden siz de cocugunuz kadar kolayca gecebilirmisiniz
soru su:etkinligin sonunda siz neler hissetiniz\cougunuzun tunel olusturmasina destek olmak sizi nasil etkiledi?
dusuncelerinizi yazarmisiniz?..................................... ...............................................

X