Saç Rengi ve Saç Boyama loreal casting ile saçını boyayan var mı??

BenPembePeri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
774
1
kızlar amonyaksız olduğu iddia edilen loreal casting boyadan memnun kalan vaya çok kötüydü diyenler varsa lütfen buraya deneyimlerini yazsınlar,her iki grup da kullandıkları boya numarasını yani rengini belirtirlerse çok memnun olucamm,,hadi bayanlar bekliyorumm

çok güzel bi boya ne koku var neden yakıyo insanın kafasını çok güzell

vallahi arkadaşıma bal köpüğü renginden boyadık kutudakinden kotu oldu her boya gibi aklında olsun

bende kullandım,çikolata kahvesini.benim saçlarımda beyazlarım olduğu için onları kapamadı.kırmızı bir renk aldı beyazlar.sonradan üstünü okuduğumda zaten beyazların% 70 ini kapadığını gördüm.beyazı olmayanların kullanmasını tavsiye ederim :çok üzgünüm:

boyali sacin uzerine de tutmuo sanirim.. ben boyamistim akti tamamen hic tutmadi sacm.. daha da denemedim..

saçtan tamamen çıkıo diolar ya, yalan! peroksitle açtıı için boya gitse de saç eski rengine dönemio yani, saçın kendi renginden açık oluo. Bi de küllü renkler seviosan tavsiye etmem, bunun sarı tonları bile güneşte kızıl parlıo. Ben 700 numarasını kullandım, saçımdan 1-2 ton açık, fena olmadı, boya yoktu zaten saçımda. Ben daha önce hiç boyamamıştım, bilmem ondan mı yoksa allerji mi yaptı, acayip yandı saç derim 2-3 gün, boyadığım gece uykumdan uyandım acısından. Yıpratmaya gelince elbet yıpratır yani, kimyasal sonuçta, ama amonyak olmadııı için diğer boyalar gibi değil tabi.

X