asiri kasik agrisi olan varmi

yesilay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
148
10
45
kizlar bir haftadir belim agriyordu. simdi bi de buna kasik agrilari eklendi. normalde adet olacagim zaman hep olur boyle ama ikinci veya ucuncu gunu adet olurum. gunum hala gecmedi daha adet gunume var ama sizce bu bir hamilelik belirtisi olabilir mi:sm_confused:

vala canım benimde öle aslında bende bekliyorum ikinci çocugu ama bu kasık agrılarına hamilelik belirtisi diyorlar bendede var acaba hamilemiyizzz

valla kasık ağrısı genelde belirti olarak kabul ediliyor ama bence günün geçmesini bekle inş hamilesindir.

kızlar adetım 10gun gecıktı stresten fılandır dıye dusundum ustunde durmadım sonra da 3gun once gece asırı sıddetlı bır kasık agrısı basladı bende yaklasık 1 - 1.5saat kıvrandım resmen..eşim sobayı acıp dıbıme koydu sıcak su yapıp kasıklarıma koyduk belkı sıcakta rahatlar dıye sora uyumusum neyse ondan sonrakı gun bısıyım yoktu ertesı aksam yıne bı kasık agrısı oldu ama fazla surmedı baska hıcbır sıkayetım yok hala da adet olmadım ve adet belırtısı de yok akıntım fılan da koyulasmadı bana bı fıkır verırmısınız?eger gebelık olmussa 7aralıkta beraber olmustuk esımle yerlesmeye 1hafta var yerlesme olmadan acaba test yapsak bellı olurmu ?

bende esimle birlikte oldugum gunleri kaydettim. 1, 2 , 8,9,10,11, 15, 19,20 aralik . 16 aralikta adet olmam gerekiyordu olmadim 19 aralikta test yaptim negatif cikti. hala edet olmadim ama iki haftayi askin bir suredir asiri bel ve kasik agrim var. aslinda tanidik bir agri cunku bu agriyi cekince ertesi gunu adet olurdum. en iyisi sabirla biraz beklemek. ben yeni yila kadar beklemeyi dusunuyorum

dünden bu yana bnmde anormal ağrım war kasıklarımda inş. gerçekten hamileliktendir.. Allah hepimizin gönlüne göre wersin inşallah.

biz de 7 aydır deniyoruz ve bu ay ilk kez çok fazla kasık ağrılarım var ama adet tarihim 30/12/2008 beklemekten başka çaremiz yok:KK43:

benim de adet tarihim 13 aralık 3. günü test yaptım negatif çıktı ama ben bu ay geç yumurtladım sanırım. Dün akşamdan öğlene kadar çok şiddetli olmasa da sürekli kasık ağrım oldu regl olucam diye düşündüm ama olmadı halen.Şu anda da beyaz su gibi akıntım var ama beklicem biraz daha ikinci bir test yapmak için.

merhaba arkadsaşlar. benimde yaklaşık 10 günden beri kasıklarım çok ağrıyordu,gerçi şu an azaldı ara
ara ağrıyo, benimde reglime 2 günn var, bakalım hayırlısı, ben de sebebini çok merak ediyorum

slm.beim her adetim düzenli olarak ilerledi ve belirgin ağrıları vardı. ancak bir ay erken kasık ağrısı ortaya çıktı ara ara kıvrandırıyor hatta büklüm büklüm oluyordum..ve meğerse hamileymişim:))
ancak idrar testinde çıkmadı adet olmam gereken ama olmadığım ikinci günü meraktan kandan beta HCG tahlili yaptırdım. ve 70 çıktı yani hamileymişim..tek belirtim kasık ağrılarımdı.. şimdiden hepinizin gönlüne göre olmasını temenni ediyorum..

canım herkeste farklı olabiliri belirtiler ama bende yeni hamileyimm 3 haftalık.ilk 2 hafta acaip kasık ağrım oldu.bu hafta daha yok birde göğüslerim şiş çok ağrıyor.başka bir belirtim olmadı .hamile olma ihtimalin var bence

merhaba benımde 11 gun oldu adet gunum gecelı yarın kan testı yaptırıcam inşallah pozitif çıkar

kasık ağrısı hamilelik belirtisi olan kızlar; bu kasıklarınızda ki ağrılar ilişkiden kaç gün sonra başlamıştı hatırlıyormusunz?

kızlar benimde size bi sorum var 18 yaşındayım 3 aylıkta evliyim adet düzensizliğim var sizce hamile kalbilirmiyim doktora gittiğimde adet söktürücü verip bi şey olmadıgını söyledi bu ayda adetimin 15 günü kasıklasrımda sancıvar sizce ne yapmamlıyım sanki adet olucakmışım gibi hamileliktenmi yoksa adetmi olucam gelki hep gecoluyorum ama belli olmaz tabi hamişşşşş olmayı cok istiyorum dua edinnn ALLAH bütün isteyenlere icinde bana versinnnnn::KK43:

Merhaba herkese.arkadaslar bende uzun suredir takip ediyorum yzilari.1.5senedir evliyim ve 5aydir hamile kalmaya calisiyorum.ama olmuyor.bu ay acaip kasik ve bel agrisi cektim baktim burda herkes test yapiyo bende yaptim erkenden negatif cikti fakat erkendir falan dedim umudumu yitirmedim.adetimde bir gun gecti belirtiler de vardi hepsi kendimi dinlememdenmis megersem ve bugun regl oldum uzuldum tabi ama baktim burda hemen hemen 2 gunde bir biri hamile oldugunu acikliyo. Umudumuzu kaybetmeden yola devam.bu arada doktorum yumurtlama donemimi adetin basladigi gunden itibaren 10. Ve 18 i arasi dedi 28 gunde bir olanlar icin bilginize

merhaba kızlar 6 aralıkta regl olmam gerekiyordu 4-5 gün önce kasıklarımda ağrı vardı baya şiddetli dün idrar testi yaptım negatif çıktı acaba hamilemiyimdir tekrar test yapmalımıyım yada kan testimi yaptırayım yorumlarınızı bekliyorum

kızlar herkes kasık ağrıları olduğunu söylemiş ben en son 13 aralıkta regli oldum bitme sonrası iki kez ilişkim oldum dün sağ kasığım ağrıyordu ve dün akşam şiddetlendi belirli bir noktaya bastırdığımda ağrı artıyordu neyse geçti ama 5 aydır hamiş olmayı beklediğim için yazdıklarınızı dikkatle takip ediyorum genel bir kasık ağrınız mı var benim sağ tarafım ağrıyor sadece birde gögüslerimin ucuna iğne batar gibi ağrı giriyor merak ediyorum hamile kalanlarla aynı mı acaba

Slm kızlar bende 5 aylık evliyim regl günüme 10 gün varken acayip kasık ağrılarım başladı ve bu ağrılara bel ve göğüs acımasıda eklendi. 18 aralık özel hastahaneye kontrole gittim fakat herşey normal..İdrar testi yaptılar hiç bişey çıkmadı.. Bugün regl günüm bakalım allahtan hayırlısı allah bebek isteyen herkese versin inş...Her ay beklemek inanılmaz zor bişey

ewt ya bu bekleme olayı çok zor, zaman hiç geçmiyoooo..inşallah isteyen herkesin ki hamileliktendir..Allah hepimizin yüzüne bakarda dualarımızı kabul eder, bize eli yüzü düzgün ayıpsız özürsüz hayırlı evlatlar verir inşallah..

ewt ya bu bekleme olayı çok zor, zaman hiç geçmiyoooo..inşallah isteyen herkesin ki hamileliktendir..Allah hepimizin yüzüne bakarda dualarımızı kabul eder, bize eli yüzü düzgün ayıpsız özürsüz hayırlı evlatlar verir inşallah..

Amin inş..Artık kendimi dinler oldum kasım ağrıyo ayy hamilemiyim acaba belim ağrıyo başım ağrıyo herşeyi hamileliğe bağlar oldum..Allahım en yakın zamanda isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar verir inş..

X