Vücut Kremleri Hangi duş jelini kullanıyorsunuz?

Vücut kremleri, losyonlar
Şuan Palmolive Çilek Rüyası kullanıyorum.
Kendimi şımartmak istediğim zamanlarda da Victoria's Secret Sexy Little Things Noir Tease'in duş jelini kullanıyorum.

kızlar bende yves'in duş jelini cok seviyorum ve öneriyorum..
mojfxTra3gptYaJWpT54IPg.jpg
bu ve kahvelisi harika

Palmolive mor renkli olanını kullanıyorum şimdi adını hatırlamadım :KK70: Çok memnunum hem kokusu güzel hem de hemen uçup gitmiyor.

yves rocher ınkileri kullandım hafif ve güzel ama palmolive ler gibi değil watsonsun çilekli duş jelide güzel tabi kokuları kalmıyor ama vücudu rahatlatıyor ayrıca watsonsın 1 litreşik fiyatı 6 tl mi neydi

Ersağın duş jelini kullanıyorum. Bu sefer arganyağlıyı alacağım bakalım birde onu denemek lazım :KK76:

Ben duş jelini pek kullanmıyorum sabunlanmayı seviyorum.
Ama evde arada kullandığım Avon Sense duş jeli var pembe olanın kokusu harika...

Arkadaşlar Merhaba
Hep bildiğimiz markalardan sıkıldığımz dönemler hepimizin oluyor. Bende tesadf eseri bir avmde karşılaştğm ve inanılmaz memnun kaldığım ürünlerden bahsedicem. Verdiğiniz paranın karşılığını kalite olarak alacaksınz.
Kış aylarnda duş jeli yerine sabun kullanmayı tercih ediyorum ben soapville'nin accua di gio parfümlü sabunu, yaz aylarında da daha hafif ve kolay olması adına duşköpüğü olarak bodyville-duş köpüğü(okyanus).... Kullanmıs olduğumuz deodarantlar ve parfümlerin tene temasındaki zarardan korunmak adına öncelikli olarak cildimize zarar vermeyen bu ürünlerle kalıcı koku yaratabilirsinz.

X