Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

Merhabalar
Benimde geçen Cuma gunü transferim oldu, 1 tane 5. Gün embriyosu transfer edildi
Pazartesi günü test yaptırıcam ama göğüslerimde falan hiç belirti yok :KK43: arada özellikle geceleri sıcak basması oluyor okadar, beklemek çok zor gerçekten...

hayırlısı olsun canımm beklemek çok zor gerçekten okuduğum kadarıyla belirti kişiye göre değişiyo benim ilk transferimde hiç bişey yoktu ama bu defa adet olcakmışım gibi kasıklarımda ve belimde ağrı var heran kanamam gelicek gibi hissdiyorum tahlilin ne zaman olcak hayırlı haberlerini bekliyoruz...

Pazartesi test günüm, benimde adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor bugün
ama göğüslerimde hiç bir şey yok bende ona takılıyorum... Benimde 2.denemem ilkindede yoktu o yüzden stres yapmaya başladım... Allah hepimizin yüzünü güldürür inşaallah...

Pazartesi test günüm, benimde adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor bugün
ama göğüslerimde hiç bir şey yok bende ona takılıyorum... Benimde 2.denemem ilkindede yoktu o yüzden stres yapmaya başladım... Allah hepimizin yüzünü güldürür inşaallah...

benimde ilkinde hiçbişey yoktu normal transfermi canım senin dondurulmuş mu

Normal transfer oldu ama 2 tanede donduruldu, bu negatif olursa dondurulmuşlarla deniycem
seninki nasıl?

selam arkadaslar ben semra kahramanda yaptirmayi dusunuyorun kendisi memorialin hangi subesinde calisiyor bilen varmi:KK4:

slm zeyyas,şişlideki şubede diye biliyorum.sonunda karar verdin demek,hayırlısı olur inşallah,bol şans diliyorum.:KK49:

selam evet semra kahramanna gitmek istiyorum ama simdi kis bahara dogru gitsem dahami iyi olur acaba ben soguk havada fazla disari cikinca cabuk hastalaniyorum

selam evet semra kahramanna gitmek istiyorum ama simdi kis bahara dogru gitsem dahami iyi olur acaba ben soguk havada fazla disari cikinca cabuk hastalaniyorum

tabiki sen doğrusunu daha iyi bilirsin ama,çokta erteleme bence .soğuğa karşı önlemini alırsın.gelmeden önce tüp bebek merkeziyle irtibat kur mümkünse dr görüş,hazırlıklı gel.:KK66:

bol sanslar sana insallah hayirliysa olur

teşekkürler canım,inşallah hayırlısı olur.benim dr cem demirel oda memorial ataşehirde.istanbul bana 2 saat uzaklıkta tabii anadolu yakası dahada uzak .ama üsküdarda evimiz var tedavi süresince git gel yapıcaz.

cnm benim bende tüp bebek yaptım 2. denemem ilkinde iğneler iltihap yapması sonucu hamile kalamadım 5 gün önce 2.ci transferimi oldum benim hiç bir belirtim yok ve nasıl besleneceğim konusunda bi bilgim yok bildiklerinizi bana anlatırmısanız sevinirim işallah hepimizin güzell bir bebeğimiz olur.

slm.. Caramel bir çok topik okudum buraya yazmaya karar verdim, 5 gün önce transferim yapıldı yazmışın ya.. benimde cts günü yapıldı transferim. cts sayarsak benimde 5.gün... İnşallah hayırlı ve güzel sonuçlar alırız.. benim ilk denemem... çok merak ediyorum ne durumda minnoşlarım...:KK34:

allah hepinizin yardımcısı olsun ben bugün sonucumu öğrendim çok mutluyum hamileyim darısı sizlerin başına....

canım cookkk sevindim darısı basımıza ....nerde yaptırdın izmirde , değerin kaç çıktı

evet canım izmir irenbe de yaptırdım ikinci denemem ve dondurulmuştu oldu çok şükür değerim 11. gün 75çıktı allah sizlerede nasip etsin inşallah...

X