diş kaşıyıcı

A

aymu

Ziyaretçi
kızlar cihickonun diş kaşıyıcısını aldım eczaneden ve cihicko italyan malı normalde üzerince çin malı olduğu yazıyor cihicko diş kaşıyıcısı olan var mı aranızda bana yardım edebilir mi varsa siiznkinde ne yazıyor?

kızlar cihickonun diş kaşıyıcısını aldım eczaneden ve cihicko italyan malı normalde üzerince çin malı olduğu yazıyor cihicko diş kaşıyıcısı olan var mı aranızda bana yardım edebilir mi varsa siiznkinde ne yazıyor?

CNM chicco almadım ben bebedor diş kaşıyıcı aldım iki tane biri tam sulu diğeri de yarısı sulu yarısında winni the pooh ayısı var.belki yapıldığı yer çindir bilmem ki

canım bizde de var 3 tane ama cihiko deil bizimkiler fisher price bizimkiler üzerlerinde de made in PRC yazıyo buda italya demek sanırım.

cnm benim eşim oyuncak firmasında çalışıyor ona sordum şimdi chicko sonuçta bir marka aldığı malzeme çin menşeiliymiş. yani hem çinden hemde başka ülkelerden alıyorlarmış yani doğruymuş. he bu arada aymu'cum bebişlerin nasıl?

canım bizde de var 3 tane ama cihiko deil bizimkiler fisher price bizimkiler üzerlerinde de made in PRC yazıyo buda italya demek sanırım.

merhaba benim de minik yeğenim olduğu içni ilgimi çekti konu, mesajları okurken, prc yi hiç duymadığımı fark ettim ve arama motoruna "made in prc" yazınca ilk çıkan bir haberden alıntı yapıyorum aşağıya, sayenizde bir şey öğrenmiş oldum ben de...a.s.

ABD’DE milyonlarca çin malı oyuncağın toplanmasının ardından, prestiji yerle bir olan Çin, tüketicinin önyargılarını aşmanın yeni bir “cinliğini” buldu. Çin malı ürünler artık “Made in China” yerine “Made in PRC” (People’s Republic of China - Çin Halk Cumhuriyeti) ibaresiyle satılıyor.
alıntıdır...

:enbuyukkk:

merhaba benim de minik yeğenim olduğu içni ilgimi çekti konu, mesajları okurken, prc yi hiç duymadığımı fark ettim ve arama motoruna "made in prc" yazınca ilk çıkan bir haberden alıntı yapıyorum aşağıya, sayenizde bir şey öğrenmiş oldum ben de...a.s.

ABD’DE milyonlarca çin malı oyuncağın toplanmasının ardından, prestiji yerle bir olan Çin, tüketicinin önyargılarını aşmanın yeni bir “cinliğini” buldu. Çin malı ürünler artık “Made in China” yerine “Made in PRC” (People’s Republic of China - Çin Halk Cumhuriyeti) ibaresiyle satılıyor.
alıntıdır...

:enbuyukkk:

ayyy inanmıyorum şimdi eşime sordum PRC ne diye ÇİNNN dedi gerçekten doğruymuş alçak çinliler cem yılmaz'ın dediği gibi 'BUNLAR ÇİN SEDDİNİ 1 MİLYONA BÖLER 1 MİLYONDAN SATARLAR' die hakikaten korkulur bunlardan kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 :enbuyukkk::enbuyukkk:

evet canımm çin malı yazmıyorlar birazda şaşaırtmacaa Çin Malı yazınca artık herkes tırsıyor yön değiştirdiler.. PRC artıkk...ve her ünlü markanın eşaysını alıyorusunuz çin üretimi...sadece kendi makalarını basıyorlarr...

benimki fisher price ama o da çinde yapılıyo made in prc yazıyo ki o da çin demek
chicco bebek arabamız var onun da üretildiği yer çin

kızlar bizimkinin dişliği TÜRK MALI has mı has türk malı benim imalatım :)

KENDİ PARMAKLARI :)

3 parmağını birden bi sokuyo şaşkın şaşkın,,öteki elinde dişlik duruyo ağzındaki bizimkinin kendi parmakları :)

papatyam_83 süpersin valla çok güldüm sevgili arkadaşlar bebeğim 3 aylıktan beri oyuncak arıyorum çin malı olmıyan şu an 5 aylık oldu ama birtane bile bulamadım izmirde yaşıyorum kipa- agora-palmiye-migross-egss-cerfur-özdilek-metro-ikea-bornava form-ve oyuncak toptancıları yani gidebileceğim heryere gittim ve bulamadım çin malı haricinde bütün ünlü markalar çin sinir oluyorum bende bu duruma artık pes ediyorum haftaya bayabi oyuncak alıcam başka çare yok

cnm benim eşim oyuncak firmasında çalışıyor ona sordum şimdi chicko sonuçta bir marka aldığı malzeme çin menşeiliymiş. yani hem çinden hemde başka ülkelerden alıyorlarmış yani doğruymuş. he bu arada aymu'cum bebişlerin nasıl?

canım benim ya teşekkür edriz iyiyiz teyzesi benim hamileliğim zaten çok rahat hiç sıkıntım olmuyor 12 haftalık oldum.prensesim iyi bugün dişi çıktı biraz nazlı oyüzden senin bebişin nasıl kilo alımında sorun vardı düzeldi mi?

papatyam_83 süpersin valla çok güldüm sevgili arkadaşlar bebeğim 3 aylıktan beri oyuncak arıyorum çin malı olmıyan şu an 5 aylık oldu ama birtane bile bulamadım izmirde yaşıyorum kipa- agora-palmiye-migross-egss-cerfur-özdilek-metro-ikea-bornava form-ve oyuncak toptancıları yani gidebileceğim heryere gittim ve bulamadım çin malı haricinde bütün ünlü markalar çin sinir oluyorum bende bu duruma artık pes ediyorum haftaya bayabi oyuncak alıcam başka çare yok

canım toyiki de bulabilirsin italyan türk

canım benim ya teşekkür edriz iyiyiz teyzesi benim hamileliğim zaten çok rahat hiç sıkıntım olmuyor 12 haftalık oldum.prensesim iyi bugün dişi çıktı biraz nazlı oyüzden senin bebişin nasıl kilo alımında sorun vardı düzeldi mi?

sevindim tatlım Allah yardımcın olsun. minişim diş çıkarıyor demek yerim o dişlerini onun cokacimcoookcokacimcoook
yok be bebeğim 6 kilo 4 aylık işte. iştahsız bi bebek zorla yiyor yeni tadlara başladım yeterki yesin mutfaktan çıkmıyorum walla.

kızlar bizimkinin dişliği TÜRK MALI has mı has türk malı benim imalatım :)

KENDİ PARMAKLARI :)

3 parmağını birden bi sokuyo şaşkın şaşkın,,öteki elinde dişlik duruyo ağzındaki bizimkinin kendi parmakları :)

ayyy alemsin walla benmkide emziği kenara alıyor eliyle ağzının kalan kısmınada parmaklarını sokuyor hem emzik hem parmak vazgeçemediği ikili :roflol::roflol:
oyüzden banada diş kaşıyıcısı almaya gerek kalmıyor. KENDİN PİŞİR KENDİN YE HEMDE ÇOK EKONOMİK WALLA EYLÜL'ÜN BULUŞU DAHİ BENİM CADI kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sevindim tatlım Allah yardımcın olsun. minişim diş çıkarıyor demek yerim o dişlerini onun cokacimcoookcokacimcoook
yok be bebeğim 6 kilo 4 aylık işte. iştahsız bi bebek zorla yiyor yeni tadlara başladım yeterki yesin mutfaktan çıkmıyorum walla.

canım hangi mamayı kullanıyorsun?

cnm aptamil kullanıyorum ama eylül'de pek fayda etmedi. değiştirmekte istemiyorum anne sütüne yakın die. bilmiyorum napacaz?

cnm aptamil kullanıyorum ama eylül'de pek fayda etmedi. değiştirmekte istemiyorum anne sütüne yakın die. bilmiyorum napacaz?

canım bende aptamıl kullanıyrum 1 numarasını seviyordu ama 2 yi sevmedi doktora gittik kilo almamış zaten hissetmiştim mama araştırıyrm

aaaaaaaaa ben daha diş kaşıyıcı almadım geçmi kaldımkiii ....şuan öle bişi olmadıgından dolayıı ne bilim berkay 7 aylıkken çıkarmıştı dişini..

bu arada yarım litrelik pet şişelerin (su şişesi) bazılarının diplerini o kadar seviyordu ki benim yeğenim diş kaşıyıcı atıp onu alıyordu ağzına. tam masaj yapıyordu sanırım velet bir seferde ağzına.:ecrin_bebek:

önemli nokta, sivri çıkıntı yeri olmaması ve ergonomik olması, şöyle aralarda ayrıklar olması (o yerler çok rahatlatıyordu). tabii sık sık değiştiriyorduk şişeyi.

daha sonra sokakta ve arkadaşlarımın çocuklarında da gözlemledim, gerçekten çok seviyorlar ve mayışıyorlar ağızlarında şişenin dibiyle mirmirmirmir

X