Doğum kanalı..?

:))) ay doğurmadım valla beklıoruz ama kızın keyfi yerinde,değil ağrı sızlama bile yok:)) 10 gun daha uzattım şekerim...

bu kanal işinden muzdarip 2 kişimi kaldık yokmu hamişler akıl verecek bizekaydirigubbakcemile2

yapısal mııı? yok bişey demedi bugun sorucam ama ben de.acaba dıyorum boynuna kordon mu dolandı.yazdım daha önce de,bi arkadaşı gunu dolunca sezeryana aldı doktoru,bı bakmışlar doğunca 3 defa dolanmış ondan ınmemiş bebek aşağıya.geçen hafta yerindeydi kordonu ama sonra ne oldu bilmiyorum tabi.

yapısal mııı? yok bişey demedi bugun sorucam ama ben de.acaba dıyorum boynuna kordon mu dolandı.yazdım daha önce de,bi arkadaşı gunu dolunca sezeryana aldı doktoru,bı bakmışlar doğunca 3 defa dolanmış ondan ınmemiş bebek aşağıya.geçen hafta yerindeydi kordonu ama sonra ne oldu bilmiyorum tabi.

drum her muayenede kordonu kontrol ediyo. kan akımına dopplerde bakıyo. banada gösterdi. drun bakmıştır mutlaka. kordon dolanması gözüküyor. bana dediği senin yapından . yapabileceğim bişi varmı dedim yok dedi. inn o kadar normal istiyorumki çatım çok müsaitmiş bi sor bakalım dr a :içelim:ne diyo

benim kızımda 36 haftalık ve nerdeyse 1 aydır baş aşağı pozisyonda son 2 haftadırda acayip derecede sıkıştırıyor beni, ne yürüyebiliyorum ne 5 dkka ayakta durabiliyorum. çok zor ya.

konu yine güncellenmiş baştan okuyunca çok yabancı geldi sanki o günleri yaşamamışım gibi garip oldum :)
ki benim sıpa 1.5 yaşında :))

X