Doğuma Hazırlık Bebilerimiz ka Haftalk ve arlklar ne kadar?

• Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
  • Başlangıç Tarihi
Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
:teselli:bende 38+2 oldum bugun.2 gun once doktorA GITTIM 3900 olmus tosum kızım:nazar:haftaya tekrar gıtcem doktora 4000 u astıgını gorursekkı muhtemelen gorcez sezeryana alcakmıs doktor.yınede 4000 u gormeden bole bı karar veremem dedı.e zaten o zmn gıttgmde nerdeyse normal dogum tarıhını yakalamıs olcaz.madem o kadar beklıcektım barı normal olsaydı.ufff.cok tombıs olması evet bebek dogdugunda bakımı acısından kolay oluomus.ama dıger taraftanda normal doguramıosun.keske 3000 falan olsaydıda normal olsaydı.

36+3 teyim bu gün kontrolde doktorum 2600 olmuş kilosu normal dedi. bebeğim biraz küçük, moral vermeye çalışıyorlar ama zayıf bir bebek:çok üzgünüm:elimden geldiğince iyi beslenmeye dengeli ve bol yemeye gayret ediyorum 13 kilo aldım hamileliğimde ama küçük bir bebek olacak malisef...

bızde 28 haftalıkken oglusum tosunum 1300 u gecıodu ..dr umuz kılosu haftasına gore fazla dedı...:nazar::nazar:bakalım bu ayın 25ınde tekrar gıtcez nekadar buyumus gorcez oglusum...:CüvCüv::CüvCüv:4kıloyu bulursak sezeryan dedı...nasipşutarafagittisositososito

biz bugun dr dan geldık ogluslarımın biri 441 diğeri 465 gr masallah kuzucuklarıma bu arada 22 haftalıgız

ya benim anlamadigim doktorum ölcdugunde,750 gr dedi 1 hafda sonra ise,hastaneye gitmek zorunda kaldim oradaki doktor 1600 gr dedi,bir hafdada bu kadar fark olurmu hastanedeki bir baska doktor ise 1400 gr dedi kafam karisdi hangisininki dogru öff ya

bebeği zayıf olanlar dert etmeyin benim kızım 38 haftada 2670 doğdu plesenta kireçlenmesi nedeniyle kilo alamadı yoğun bakımda 1 hafta kaldı 2300 olarak hast çıktı şimdi ise 2750 evet zayıf bebeğe bakmak çok zor ama okadar korkulacak bişey değil..

dün itibari ile 2800-3000 gr arası oğluşum. 36+5

cnm benimde 28 haftalıkken 1200 gr dı şimdi 30 + 2 günlüküz nisanda tekrar kontrolümüz var o zaman yine haber veririm bak bebeklerinizin kilolarının normal olup olmadığını merak ediyosanız bi site vericem ordan takip edin google a neyne net yazın ordan kaç haftalık hamileyime girin hesaplayıcı çıkıyo ben ordan takip ediyorum herkese hayırlı doğumlar

37+1 3200gr olmuş tombiş kızım:KK66:

35+5 1700 benım oglum,dr.normal dedı kılosunu ama kucukmukı kızlar?

29+4 1.324 gr dı oğluşum.haftaya kontrolümüz var bakalım kaç kilo oldu miniğim.maşallah oğluma ve bütün bebeklere..

36+5te kızım 2400gr .dr ısrarla çok iyi dedi.normal dedi.3 kg doğar dedi.ama ben şüpheliyim.sizce?

Ben de en son gittiğimde 30 haftalık ve 1870 gr. dı.

36+5te kızım 2400gr .dr ısrarla çok iyi dedi.normal dedi.3 kg doğar dedi.ama ben şüpheliyim.sizce?

canım benim de 36+3 te 2600 idi 3 kiloyu geçer "iri bir bebek bekleme ama gayet sağlıklı "dedi. sanırım durumumuz seninle aşağı yukarı aynı mirmirmirmir

kizlar benim bebisim 35+5 gunluk dunki kontrolumde 1850gr dedi doktorum ,cok az gibi görunuyor,birazda guvenemiyorum doktorumun dogru olcdugune cunki bi ara,hastanedeki doktor 5 hafda önce ölcdugunde 1600derken benim doktorum 1 hafda önce 750 gr demisdi ,yani arada 850 gr fark oynayabilirmi,bir hafda ara olsa dair,sanmiyorum,öff kafam karisdi,aranizda benim durumda olan varmi?

canım benim de 36+3 te 2600 idi 3 kiloyu geçer "iri bir bebek bekleme ama gayet sağlıklı "dedi. sanırım durumumuz seninle aşağı yukarı aynı mirmirmirmir

seninki bayağı iyi.dr benimkinin kilosu da iyi dedi.ama burdaki arkadaşlarla karşılaştırınca az geldi.bir de drnin tartısı doğru mu bakalım...zaten doktorlar zayıf bebeklerden hoşlanırlar.ben çok da iyi besleniyorum ama...doktorum iri bişey olmaz ama 3 kilo olur dedi.göreceğiz bakalım 25 ya da 26 martta tekrar gitcem yazarım tekrar.31inde de sezeryanım var.sen de dutumlar nasoıl?:1hug:

seninki bayağı iyi.dr benimkinin kilosu da iyi dedi.ama burdaki arkadaşlarla karşılaştırınca az geldi.bir de drnin tartısı doğru mu bakalım...zaten doktorlar zayıf bebeklerden hoşlanırlar.ben çok da iyi besleniyorum ama...doktorum iri bişey olmaz ama 3 kilo olur dedi.göreceğiz bakalım 25 ya da 26 martta tekrar gitcem yazarım tekrar.31inde de sezeryanım var.sen de dutumlar nasoıl?:1hug:

Ben 21 inde tekrar kontrole gidicem.bugün nst çektirdim normal çıktı. Sezeryanım 25'inde kilosu için ben de çok üzüldüm. beslenmedim ondan oldu diye kendimi suçladım. ama ocakta görümcem doğum yaptı hamileliğinde 23 kilo almıştı bebek 2900 doğdu. sanırım genetik vs. veya doğru beslenme(çok dikkat etmiştim oysa) önemli bilemiyorum. 2900 ve üstü bebekler sağlıklı ve normal kilolu kabul ediliyormuş. 3 kiloyu geçsin de oğlum başka birşey istemiyorum.

X