bebişimi gördüm bugün

olsun tabi ne büyük mutluluk bu
sonra dr.a gittikçe büyüdüğünü göreceksin
insan şaşırıp kalıyor doğrusu
Allah kucağına almayı da nasip etsin cnm.

bende 9 haftalık hamileyim.bugün üye oldum merhaba herkese.ilk doktara gittiğimde nokta kadardı.geçtiğimiz salı gittiğimde ise.bebişimin elleri ayakları kafa yapısı okadar net belliydiki anlatamam.hatta bize elini ayağını salladı.eşim çok heycanlı ben korktuğum için anlayamıyorum bile

allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza

Tebrikler!.
Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsina.s.

tebrikler canım gözünüz aydın allahım hepimizin evladını sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Tebrik ederim canım zamanla büyüdüğünü görücez mucizeee bende 8+3 haftalık hamileyim ilk gittiğimizde minicik bi noktaydı şimdi daha büyük bi kaç haftaya kadar iyice görücez :) allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

Tebrik ederim canım Rabbim sağlıkla kucağına alamyı nasip etsin :teytey: :nazar:

süper bi haber ....
ne mutlu size babayıda senide tebrik ederim....
sağlıkla sıhatle bu muhteşem dönemi geçirip bebeğini kucaklaman dileğiyle inşallah....

büyüdüğünü görmek çok güzel bi duygu canım Allah hepimize sağlıklı sıhatli bir şekilde kucağımıza almayıda nasip etsin çok küçükken ben gerçekten annemi olucam diyosun ama onun kımıldadığını yada kalp atışını duyunca insan çok başka hissediyor ya seviyorum ben bu ultrasonu:)

tebrik ederim canım Allah hayırlı etsin sağlıcakla alırsın inşallah bebeğini kucağına o nokta kadar dediğimiz şey dünyalar kadar mutlu ediyor ama bizi değil mi
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başına inşallah

X