Aşılama aşılama fiyatı hakkında bilgisi olan

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

selvinazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
84
1
36
meraba arkadaşlar ben bu ay aşılama yapıcam :CüvCüv:doktorum 250 tl dedi sizce bu normal fiyatmı CADIARZUnetten araştırdım ama bulamadım bilgisi olan varsa söylesin bana:Saruboceq:

meraba arkadaşlar ben bu ay aşılama yapıcam :CüvCüv:doktorum 250 tl dedi sizce bu normal fiyatmı CADIARZUnetten araştırdım ama bulamadım bilgisi olan varsa söylesin bana:Saruboceq:

senin doktorun 250 milyon istemişse çok iyi...
ben ilk aşılamamda doktoruma 500,sperm yıkamaya 150 verdim tabi bunların içinde iğne ve ilaçlar hariç...

ben iğneleri 2ay önce raporla 150 tl ye almıştım ilaçlara para vermeyecem sadece 250 dedi kaldığım yerde yapılmadığından izmirde yapıcam doktorum çok iyi muayene fiyatını bile düşürüyo bana ee devamlı gidiyoz ya ondan heralde sağolun kızlar beni aydınlattığınız için yarın ne zaman yapılacağını söylecek inş aşılamayla olur bu defa

ben yaptırmadım ama sormuştum dr um prof. baya pahacı ama iyi işinde uzman 500 tl ilaclar 150 tl muayne 200 tl yumurta takibi 150 tl de aşılama yıdı yaptıramadım para biriktiriyoz klinik şefi filan olunca mevvki yükseldikce ulşmak zor oluyo drun adı biy erde para oluyo allahım yardımcımız olsun

bu fiaytlar sigortalı fiyatımı. geçen hafta umut tüp bebegi aradım aşılama için 600 aşılama 2000 lirada ilaçları dedi toplamda 2600 yani.sizin ilaçları sigortamı karşılıyor

bu fiaytlar sigortalı fiyatımı. geçen hafta umut tüp bebegi aradım aşılama için 600 aşılama 2000 lirada ilaçları dedi toplamda 2600 yani.sizin ilaçları sigortamı karşılıyor

2600 sadece bi aşılama içinmi???????????????
dalgamı geçiyorsun arkadaşım...

amanın fiyatlar o kadar pahalımı:1shok:
bizde o aşamaya geçecektik dr yan çizdi
şevkimide kırdı bebek tedavisinide bıraktık
tekrar başlamak için bayaa bi birikim yapmak gerekiyo o zaman
allah yardımcımız olsun

2600 sadece bi aşılama içinmi???????????????
dalgamı geçiyorsun arkadaşım...

ciddiyim umut tüp bebek merkezini aradım geçen hafta 600 aşılama tutuyor.2000 lirada ilaçları tutuyor dedi ama ilaç oranı kişinin yaşına kilosuna ve yapılan tahlil sonuçlarına göre degişibiliyomuş.ben telefondaki kızın yalancısıyım

kızlar ilaçları raporla aldım ben ama bundan 4 ay önce falan 150 tlye almıştım bu ayda aşılama yaptım izmir de özel ege tüp bebek merkezinde 250 ye yaptım 4 şubatta da gebelik testi yapılacak inş tutmuştur sizede aşılama sonrası vajinadan kullanılacak krem verdilermi

bu arada kızlar eşimden alınan 55 milyon spermde 22 milyonunu bana enjekte ettiler sizce normal sayı bu kadarmı

selvinazcım hayırlısı olsun..arkadaslar sigorta karşılamamış hali ilaçların yaklaşık ne kadar ?..2000 çok geldi....

kızlar ben yaptırmadın yaptırıcam benim doktorumda kendisi 400 tüp bebek merkezi de 400 alıcakmış yani 800 dedi.ama ilaçlardan hiç bahsetmedi klomen ile büyüteceğini sanıyordum bende ne ilacı bu kadar pahalı tutan kızlar anlamadım ben

menogon adında bir iğne var normal fiyatı 150tl sigorta rapor çıkarırsan karşılıyo raporla iniyo fiyatı ama bazen bir kaç kutu kullanman gerekiyo ondan bu kadar pahallı ben raporla 4 kutu aldım 100 tlye kutuların içinde 5 tane var kızlar eğer bu ay hamile kalırsam iğneleri ihtiyacı olana verebilirim bende 2 kutu daha var inş hamile kalırımda ihtiyacı olana veririm iğneleri

Ben Jinemed Hastanesinde yaptırdım 3 defa.... 600 tl ilaçlar 600 tl de aşılama toplamda 1200 tl tutuyor cnm....

arkadaşlar bende cumartei yaptırdım sperm yıkamaya 150 tl doktorumada 50 tl verdim iğnede ovittrel verdi oda 78 tl çosizin ilaçalrmı k pahalı bide klomen kullandım aşılamada aynı ilaçlar kullanılmıyomu merak ettim bilgilendirirseniz sevinirim

X