Doğuma Hazırlık bebek arabası secimi 4tekerleklı mı 3 tekerleklı miı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
arkadaşlar sonunda getittirdim internetten maxi cosi quinny ne kadar büyük bir arabaymış bu yaaa şok oldum görünce..:1shok: ve tutma yerinden çok sallanıyor sizinde öylemii.?

merhaba, ben henüz 10 haftalık hamileyim ama nasıl bi araba alabilirim diye şimdiden araştırıyorum. görümcem maxi cosi quinny buzz kullanıyor ve çok memnun. araba kolayca katlanıyor ve çok hafif.... internetten baktığım kadarıyla en çok Jane slalom pro yu beğendim. hem 3 tekerlekli, hem port bebesi hem de oto koltuğu var tek kötü tarafı çok pahalı olması.... ama 2. çocuktada kullanırım diyerek kendimi teselli ediyorum.

ben chicconun 4 tekerlekli arabasindan aldim cok da memnunum 3 tekerlekliler hosuma gitmemisti bunu aldigim icin de pisman degilim.kullanisli olmasi yeterli.

merhaba, ben henüz 10 haftalık hamileyim ama nasıl bi araba alabilirim diye şimdiden araştırıyorum. görümcem maxi cosi quinny buzz kullanıyor ve çok memnun. araba kolayca katlanıyor ve çok hafif.... internetten baktığım kadarıyla en çok Jane slalom pro yu beğendim. hem 3 tekerlekli, hem port bebesi hem de oto koltuğu var tek kötü tarafı çok pahalı olması.... ama 2. çocuktada kullanırım diyerek kendimi teselli ediyorum.

valla canım benim güzel araba ama çok ağır hafif falan değil ayrıca evet açılımı çok kolay pratik fakat kapanışı hiçte kolay değil.

valla canım benim güzel araba ama çok ağır hafif falan değil ayrıca evet açılımı çok kolay pratik fakat kapanışı hiçte kolay değil.

canım sen bu arabayı mı kullanıyorsun? ağırsa ve kapanması yazdığı gibi değilse o kadar para vermenin hiç anlamı yok demek ki. ben görüntüsüne kanmıştım çok şık duruyor bence. ama kullanışlı olması daha önemli

mac laren arabalarına bayılıyorum ama daha bebek dusunmuyorum gencız, 5 yıl snr bebegım olsun alacagım valla :)

canım sen bu arabayı mı kullanıyorsun? ağırsa ve kapanması yazdığı gibi değilse o kadar para vermenin hiç anlamı yok demek ki. ben görüntüsüne kanmıştım çok şık duruyor bence. ama kullanışlı olması daha önemli

evet canım kullanıyorum.aslında 4. pusetim ve gerçekten en iyisi ana kucağının monte edilmesi çift yönlü kullanılması ve arabanın büyük olmasına rağmen kullanımı çok kolay ama çok büyük ve kapatırken çok zorlanıyorsun bunları göz önünde bulundurun yanii alırken..sevgiler..

arkadaşlar maxi cosi quinny buzz bebek arabası kullanan varmı?memnunmu?paylaşabilirmi lütfen..

Ben Maxi Cosi Quinny Zapp kullandım.Almadan önce onlarca dükkan onlarca model araştırdım sonunda buna karar verdim ve çok doğru bir tercih yapmışım.Bugüne kadar üretilen en küçük bebek arabası.Benim için önemli olan hem taşınabilir ,katlanabilir,hem kullanışlı olmasıydı.Arabaya oto koltuğu monte ediliyor hem arabamızda oto koltuğu olarak kullandık bebek arabası olarak kullanacağımız zaman katlanabilir ayakları açıp birkaç saniyede monte ettik.Arabada az yer kaplıyor.Belli bir aya kadar bebeğin yüzü anneye dönük oluyor kızım büyüyünce oto koltuğu olmadan direk araba şeklinde kullandık.3 tekerlekli denge sorunu olmadı hiç tek parmakla sürülebiliyor ayrıca kolay dönüyor.Yağmurluğu,güneşliği vs mevcut.Kumaşı yıkanabiliyor.Kızım 2.5 yaşında 13 kg hala kullanıyoruz.Şimdi tekrar hamileyim bebeğimde de kullanacağım eskimedi yıpranmadı hiç.

Kiraz Bebe >> Bebek Arabaları >> Travel Sistem Bebek Arabaları kirazbabyde fiyatı biraz yüksek kalmış

http://www.e-bebek.com/Maxi-Cosi-Qu...i-Cabrio-Anakucagi-Ikili-Set-ProdID10023.html e-bebekte daha uygun fiyat şu anda

http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/productdetail.aspx?id=6&tn=2 resmi sitesi

ST10023BR.JPG

2984556552_0086568467.jpg

53042818335097591.jpg

maxicosi_cabriofix_blackreflection.jpg

images

8609558645501856.jpg

Değişik renkleri mevcut bizde siyah olanı var.

Son düzenleme:
Maxi Cosi Quinny Zapp hafif olduğu için daha iyi tabiki ama büyüdüğü halde yolda uyuyup kalan çocuk için boyun iki büklüm kalıyo sadece o yönü kötü yatmıyor sırt kısmı..

Evet bizi de alırken endişelendiren tek konu buydu ama çocuk büyüyünce sürekli arabada kalmıyor ben uyku saatlerini evde uyuyacağı dışarıda gezdiğimiz zamanlarda da etrafı izleyeceği şekilde ayarladım yani bu arabayı aldığımız için değil elbette :) Sadece evde zaten sürekli, dışarıdayken uyumasını istemediğim için dışarı gezmeye çıkmadan evde uykusunu almasını sağladım hep , yani bu durum bizi etkilemedi ama çocuğa göre değişir elbette saatlerce araba ile gezdirilecekse çocuk büyüyünce uyutma amaçlı 180 derece yatmıyor

ilk bakmaya başladığımda jane marka set almayı düşünmüştüm sonra ondan vazgeçtim quinny speedi almaya karar vermiştim ama quinny speedi nin katlandığında o kadar büyük oluyor ki ondan da vazgeçtim şimdi sadece 2 alternatifim var birisi quinny zapp diğeri de maxi cosi taxi city.

bizimki karftın 3 tekerleklisi önünde oyuncaklar falan var çok menunum.yanlız alırken önemli bir detayı atlamışız çift taraflı kullanlmıyor ve yaz aylarında çok sıkıntı yaratıyor...ama bu detay harici dere tepe düz gidiyorr..

bizimki karftın 3 tekerleklisi önünde oyuncaklar falan var çok menunum.yanlız alırken önemli bir detayı atlamışız çift taraflı kullanlmıyor ve yaz aylarında çok sıkıntı yaratıyor...ama bu detay harici dere tepe düz gidiyorr..

bencede çift taraflı olması lazım ya bizde atlamışız o detayı çok kötü

arkadaslar bır bebek arabasında en onemlı sey cıft yonlu olmasıymıs cunku 1 yasına kadar bebek mutlaka surenle goz teması ıstıyormus.. bir yerde okumustum.. ve cevremde bebek arabasında huzursuzlanan bebeklerde gordugum kadarıyla cocuk kendını guvende hıssedemıyor ve ondan huysuzlanıyor cunku boslukta gıdıyor hıssını yasıyor.. bence bu onemlı bır detay...

X