Diyarbakır Nurullah Pekere tüp bebek yaptıranlar bakabilir mi?

Çilek faydalı mı bu süreçte, çok beslenmeme dikkat edemiyorum sanki. Ama çileği yerim ☺️🥰
Evet kırmızı kabuklu bütün meyveler yumurta kalitesine baya baya olumlu etkisi var arkadaşim bahçeci ankara şubesinde tedaviye başlayacağı zaman 1 ay bu şekilde beslen gel öyle tedaviye baslatalim demişti doktoru onunda amh degeri 1.59 du ona rağmen çok şükür ilk denemesine tuttu bebeği oldu

Evet kırmızı kabuklu bütün meyveler yumurta kalitesine baya baya olumlu etkisi var arkadaşim bahçeci ankara şubesinde tedaviye başlayacağı zaman 1 ay bu şekilde beslen gel öyle tedaviye baslatalim demişti doktoru onunda amh degeri 1.59 du ona rağmen çok şükür ilk denemesine tuttu bebeği oldu
Ah ne güzel darısı bizlere inşallah 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Eklentiler

• 20240111_185216.jpg
    20240111_185216.jpg
    144 KB · Görüntüleme: 20
Amin ama dikat edin beslenmeye bol bol avakado ceviz yeşillik tüketin benim transefr yakın onun için avakado stok yaptım
Yarın bolca avakado alacağım ben de 🤩🥲sabahları çok iyi beslenemiyorum hatta bu durumu biraz kafaya taktım bir avuç kabak çekirdeği, çiğ fındık yiyorum şimdilik akşamları. Avakadoya da yarın başlarım inşallah ☺️ siz ne aşamadasınız nasıl gidiyor ☺️

Yarın bolca avakado alacağım ben de 🤩🥲sabahları çok iyi beslenemiyorum hatta bu durumu biraz kafaya taktım bir avuç kabak çekirdeği, çiğ fındık yiyorum şimdilik akşamları. Avakadoya da yarın başlarım inşallah ☺️ siz ne aşamadasınız nasıl gidiyor ☺️
Sabahlari muhakak haslanmis yumurta ve avakado yiyin
Ben 16nsnda kontrole gideceğim rahim kalınlığına bakilacak bir sorun çıkmazsa 22 sinde de transef olacagim çok stresli ve heyecanlı süreçler
Sizn kontrol ne zmaan

Sabahlari muhakak haslanmis yumurta ve avakado yiyin
Ben 16nsnda kontrole gideceğim rahim kalınlığına bakilacak bir sorun çıkmazsa 22 sinde de transef olacagim çok stresli ve heyecanlı süreçler
Sizn kontrol ne zmaan
Hadi bakalım, yarın ilk kontrolüm var bakalım ne olacak 😍bu iğneleri opuya kadar mı kullanıyoruz acaba sonrasında yeni iğneler eklenecek galiba onlar da acısız mı 🙈

Hadi bakalım, yarın ilk kontrolüm var bakalım ne olacak 😍bu iğneleri opuya kadar mı kullanıyoruz acaba sonrasında yeni iğneler eklenecek galiba onlar da acısız mı 🙈
8 gün kulandim gonalfi 3 gün de ayri igne verdi o biraz yakıyor yagli diye toplamadan bir gün öncede catlatma iğnesi verecek 2 adet onu ayni esnada yapıyorsun ama oda çok ağrısız

Merhaba arkadaşlar ben Diyarbakır'da Nurullah Pekere tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum. 3 yıl şartını doldurmadığım için ücretli bir şekilde yaptıracağım. Aranızda Nurullah bey'e giden var mı ücretler hakkında bilgi almak istiyorum. Ücretli bir şekilde yaptırdığım zaman toplamda ne kadara mâl oluyor. Sonuçta devlete gittiğim için yarı özel sayılıyor mu özelde yaptırmamı tavsiye edersiniz yoksa üniversite Hastanesi'nde mi biraz maddiyat benim için önemli bu yüzden soruyorum arkadaşlar 🌷
Memorial Hastanesi'ne sordum muayene, ilaçlar ve tahliller dışında tüp bebek transfer sürecinde yumurta süreci dahil fiyatı 45 bin TL. Günümüz şartlarında normaldir eminim. Sebepsiz infertilite diye geçtiği için yani herhangi bir problemimiz olmadığı için aşılama yaptırdığım zaman da sadece bir iğne vermişti doktor. Acaba yine aynı mı olur ilaçlar ekstradan bir tedavi gerektirmediğini söyledim işte doktorun bana tüp bebek için. Açıkçası kafam karışık şehir dışından gideceğim için sürekli git gel yapamıyorum hangi doktora gideceğime karar veremedim Nurullah bey'i övüyorlar acaba oraya mı gitsem yoksa önceden aşılama yaptırdığım doktorum da çok iyi ona mı gitsem bilmiyorum sonuçta ikisine de ücretli şekilde gideceğim üniversite hastanesinin önerirsiniz yoksa özel hastaneye mi?
Merhaba Nurullah hocaya tüp bebek yaptınız mı

Bende henüz kendimi hazır hissetmiyorum. Ama doktora gidip sorun yok olur gibi şeyler duymaktan yoruldum. Allah yardımcımız olsun bende Batman dan gideceğim

Bizde sıkıntı yok tüm tetkikler iyi çıkıyor. Yani görünürde sıkıntımız yok ama olmadı 3 yıldır. Sizde problem ne ?

Bizde de sorun yok… 15 aydır olmuyor. Ben de çok ertelemek istemiyorum:KK43:

En üzücü olan da bu. Herhangi bir sebep olsa tedavi görülür yani. Hiçbir sebep yokken beklemekte zoruma gidiyor 😞

Anladım… bizim de sebepsiz malesef 1.5 yıldır gebelik olmadı. 28 yaşındayım çok beklemek istemedim ben de umarım sorun olmaz yarın hemen başlarız tedaviye 🙏🏼🌺
Merhaba herkese bende 5 yıllık evliyim çok istedik ama hep sebepsiz infertility dediler taki antalyada tüp bebek tedavisine başlayana kadar orada doktor sperm dna testi yapalım dedi eşimin dna hasarı biraz yüksek çıktı doktor eşime 3 ay bikaç tane vitamin hapı yazdı 5 şubatta transfer oldum 3 aylık hamileyim şimdi ilk denemede size tavsiyem sorun eğer sebepsiz ise sperm dna testi yaptırın bence
yaşım 29

Merhaba herkese bende 5 yıllık evliyim çok istedik ama hep sebepsiz infertility dediler taki antalyada tüp bebek tedavisine başlayana kadar orada doktor sperm dna testi yapalım dedi eşimin dna hasarı biraz yüksek çıktı doktor eşime 3 ay bikaç tane vitamin hapı yazdı 5 şubatta transfer oldum 3 aylık hamileyim şimdi ilk denemede size tavsiyem sorun eğer sebepsiz ise sperm dna testi yaptırın bence
yaşım 29
Çok teşekkürler yaptırdım benim kimyasal oldu malesef ikinci transferim Haziran'da olacak inşallah ama sperm DNA hasarı nasıl baktiriliyor

Ben Kasım ayında Zeki Akkumda transfer oldum. Şuan 21 haftalık hamileyim. Zor ve yorucu bir süreç ama değer. Tüp bebek cesaret istiyor ama başardık sayılır elhamdülillah. Bide kucağımıza alalım Allah'ın izniyle sağ salim sağlıklı bir şekilde. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻🌷

X