Örgü küçük mucizemin; el emeği göznuru battaniyeleri.....

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

hxuxrrem 2000

SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
5.323
31
:eek:

fotoraf0006qi1.jpg

fotoraf0007tc4.jpg

fotoraf0008bx8.jpg

fotoraf0009tv1.jpg

fotoraf0010hx5.jpg

fotoraf0011pi2.jpg

fotoraf0012qy8.jpg

fotoraf0013js3.jpg

fotoraf0014gu6.jpg

:ecrin_bebek: bebeğimin battaniyeleri.....a.s.

hürremcim. İnşaAllah bebişin doğduğunda, bu battanıyelerde ,Annesinin Babasını kollarında mışıl mışıl uyusun..Rabbim sağlıklı ve mutlu kılsın yuvanızı..a.s.

hürremcim. İnşaAllah bebişin doğduğunda, bu battanıyelerde ,Annesinin Babasını kollarında mışıl mışıl uyusun..Rabbim sağlıklı ve mutlu kılsın yuvanızı..a.s.

canım benim.....
inşallah ,inşallah...rabbim sağlıkla kucakladığım günleride gösterir inşallah...
dilerim tüm isteyenlere rabbim bu duyguyu yaşamayı nasib eder.....:Saruboceq:

aşkım ya, ben neden daha önce bunları görmedim aşkolsun... harikalar bayıldım.. hele ilk gösterdiğine bittttttiiiiiiiiimmmmmm... gelip modelini çalacam haberin olsun

Hepsi çok güzel ama ben şu ikinci resimedekine bayıldım güle güle kullansın canım sağlıkla inşallah....

aşkım ya, ben neden daha önce bunları görmedim aşkolsun... harikalar bayıldım.. hele ilk gösterdiğine bittttttiiiiiiiiimmmmmm... gelip modelini çalacam haberin olsun

canımsın benim..:eek:.. sana ben modelini değil.. battaniyenin kendisini vereyim .. :1hug:

Son düzenleme:
Hepsi çok güzel ama ben şu ikinci resimedekine bayıldım güle güle kullansın canım sağlıkla inşallah....

şimdi yeni bir battaniye ördüm....oda çok hoş oldu... iyice bitsin onuda sizlerle paylaşacağım...:1closedeyes:
ne gerek varsa bu kadar battaniyeye oda ayrı bir tartışma konusu...kafamçokkarıştı
bu arada bebeğim mayıs başı doğacak yada nisan sonu..bu kadar battaniyeyi ne yapacağım yazın bilmiyorum.....:bbo:

4901167 .!.:
resim nasıl ekliyorsunuz ben de yeni ördüğüm bebe ceketini koymak istiyorum

ImageShack® - Image Hosting
bu aderse gir tatlım oradan resmi göz atla ekle ve host it i tıkla .. resmin linkini cevaplama panelindeki sar kutucuğu tıklayarak açılan pencereye yapıştır....a.s.

aboo süper bunlar bak sen bunları atma benım bebegım olunca bana ver dermişimmmmmmm

nasılsa beceremem ben bunları yapmayı superler
saglıklı ve mutlu gunlerde kullanırsınız ınsallah

cok basarılı olmuslar özendim valla,bebeğim doğmadan önce çok model aradım internette ama buraya uye değildim,tüh geç kalmışım.insallah bi dahakine.sağlıklı gunlerde kullanın.

aboo süper bunlar bak sen bunları atma benım bebegım olunca bana ver dermişimmmmmmm

nasılsa beceremem ben bunları yapmayı superler
saglıklı ve mutlu gunlerde kullanırsınız ınsallah

ayy güsel im benim.. ben sana hemen yollarım hepsini sen müjdeyi ver .. olmadı örerim ben sana tatlı arkadaşım benim....Şeniz

X