Sir makinesi alsam kendim kullanabilir miyim?

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.511
8
42
arkadaşlar, konuyu nereye açmam gerektiğini bir türlü bulamadım...ben de buraya yazıyorum.şimdi benim sorum şu: hani kuaförlerde küçük bir alet var ya elektirikli, içine sir atıyorlar eriyor, sonra da spatula ile kullanıyorlar. ben çene ve dudak üstü tüyleri onla aldırıyorum...düşündüm de ben eve alsam o aletten, kendim yapsam becerebilir miyim ne dersiniz, hiç kendi uğraşan var mı?

ben evde kendim yapıyorum makinede almadım üstelik
küçük tenekelerin içinde sir ağda satılıyor o tenekeyi öylece ocakta ısıtıyorum kullanıyorum ,memnunumda.

küçük tenekelerin içinde satılandan bulmadım sence başka türlü eritsem olur mu? neyi önerirsin, bir de tahta spatulan mı var sürmek için, yoksa neyle sürüyorsun....

sadece dudak üstü için öyle bi şey almana gerek yok bence canım..ben dudak üstü işini evde kendim hallederim..kuaförümden 1 ltlik sir yağı aldım..hazır sirli bantlarla hemen oluyo..ama başka bölgelerin için istiyosan onu bilemem..

ayrıca canım hassas bölgeler için başlığı var benimkinin ince başlık
içindeki de hassas ciltler içinmiş
bana ısıtma makinesini içine iki tane ağda dolu kartuşu çantası yağı bi de ağdayı çekmek için kağıtları verdiler hepsi 136 lira kartuşlar da bitince zaten for you da falan 3 liraya satılıyor:1shok:
ama daha sonra netten baktım ki çok daha ucuza satan yerler var birazcıktan biraz daha fazla kazık yedim yani fisfisfis

sadece dudak üstü için öyle bi şey almana gerek yok bence canım..ben dudak üstü işini evde kendim hallederim..kuaförümden 1 ltlik sir yağı aldım..hazır sirli bantlarla hemen oluyo..ama başka bölgelerin için istiyosan onu bilemem..

canım, ben hazır bantları denedim olmadı hiç....

ayrıca canım hassas bölgeler için başlığı var benimkinin ince başlık
içindeki de hassas ciltler içinmiş
bana ısıtma makinesini içine iki tane ağda dolu kartuşu çantası yağı bi de ağdayı çekmek için kağıtları verdiler hepsi 136 lira kartuşlar da bitince zaten for you da falan 3 liraya satılıyor:1shok:
ama daha sonra netten baktım ki çok daha ucuza satan yerler var birazcıktan biraz daha fazla kazık yedim yani fisfisfis

inceleyim canım bir tşk...

çamaşır suyu ben kendime alıcam onlardan funnyda'nın topiğinde var ben ondan alıcam sir makinesi...onla çok pratik oluyor...kuaförden de sir alıp içine oturtursun..sıcaklığını ayarlar tüm ağda işlerini evde yaparsın şekerim...öptüm sevgiler...

çamaşır suyu ben kendime alıcam onlardan funnyda'nın topiğinde var ben ondan alıcam sir makinesi...onla çok pratik oluyor...kuaförden de sir alıp içine oturtursun..sıcaklığını ayarlar tüm ağda işlerini evde yaparsın şekerim...öptüm sevgiler...

teşekkür ederim....dediğin makineye bir bakayım...

bugün kendime paketlerde satılan sirden aldım, tenek küçük bir kapta ısıttım, tahta spatula da aldım, aynen kuaförümün yaptığı gibi aldım yüzümdeki tüyleri gayet temiz oldu......ama bacağa falan uygun olmaz, çünkü kabı ocaktan alınca hemen donuyor, ocakta kalınca da çok sıvı oluyor, yüz basit kısa sürüyor ama bacakta falan ısıt soğut uzun iş...

arkadaşlar, konuyu nereye açmam gerektiğini bir türlü bulamadım...ben de buraya yazıyorum.şimdi benim sorum şu: hani kuaförlerde küçük bir alet var ya elektirikli, içine sir atıyorlar eriyor, sonra da spatula ile kullanıyorlar. ben çene ve dudak üstü tüyleri onla aldırıyorum...düşündüm de ben eve alsam o aletten, kendim yapsam becerebilir miyim ne dersiniz, hiç kendi uğraşan var mı?

bazı cihazlar çok kullanışlı gerçekten ben bir süre tefalin sir makinasını kullanmıştım çok güzeldi ama artık yok sanırım o cihazdan benimki taşınırken kayboldu yenisini bulamamıştım lazere gittim bir süre ama hamilelik olunca bırakmıştım yeniden başlayacağım lazere

bazı cihazlar çok kullanışlı gerçekten ben bir süre tefalin sir makinasını kullanmıştım çok güzeldi ama artık yok sanırım o cihazdan benimki taşınırken kayboldu yenisini bulamamıştım lazere gittim bir süre ama hamilelik olunca bırakmıştım yeniden başlayacağım lazere

en iyisi lazer tabi ki....

ben de aslına bakarsanız biraz kuaförüme kızdım, kendim alma kararını alırken...keşke tüm bölgelere yapabilsem de hiç başkalarıyla uğraşmasam ama yapamıyorum, bayılmışımdır kendileri alanlara....

şu epillayı ben de kullanıyorum harika ötesi...
epilladan önce o sir ağdalardan kullanıyordum eski bi cezve gibi birşeyde ısıtırdım ama sıkıntılı oluyordu.hatta cezveyi de içinde sıcak su olan bir kapta tutuyordum işlemi yaparken.ama yine de sıkıntılıydı..epilla aldım sıkıntıdan kurtuldum:)

Son düzenleme:
Ben 2 ay önce .40tl ye aldım...ağda bezinide aldım (11 tl) .çok memnunum...
ısıtması 20 dk sürüyor..bende agdayı önce mikrodalgada eritiyorum 2türlü tasarruf etmiş oluyorum...:teytey:

Bu arada ilk yaptığınızda acemilik olabilir 3. seferde uzman olursunuz...

:eek:klava: Bir de çoook önemli bi ip ucu..
aldığınıız ağda kartuşu şeffaf renklerde olsun...zor eriiyor yoksa kötükedihüso

bende kullanıyorum ilk başlarda zorlandım biraz batırdım ortalığı ama alıştım artık. baktımda ne kadar pahalı alanlar olmuş, benimkinin adı kuaf, ankarada bi parfümeriden almıştım, hassas ve normal bölgeler için iki ayrı kartuş, ağda bezi ve mendil hediyeliydi ve 50 tl sadece. yedek kartuşlar 2 liraya özel yağları sprey şeklinde 1,5 lira ağda bezide bi paketi 0,5 lira. heryerde bulabiliyorum bittikçe

arkadaşlar merhaba!

ben de aranıza yeni katılanlardanım, elbette ilgimi çok çeken konular var ve sir ağda belki de en önemlisi:)

vivet'in de sir ağda ısıtıcısı var, hem de 32 ytl gibi bi fiyata satılıyor seti, set içinde de 2 kartuş, 2 mt ağda bezi ve 3 mendil vardı, epey uyguna geliyor. hem tabi bir de vivet, yani sir ağda diyince benim aklıma ilk gelen marka...

ben kullanıyorum, epey başarılı, evde ağda yapmak isteyenlere tavsiye ederimm!!

ben evde kendim yapıyorum makinede almadım üstelik
küçük tenekelerin içinde sir ağda satılıyor o tenekeyi öylece ocakta ısıtıyorum kullanıyorum ,memnunumda.

dediğin gibi her yerde satılıyormuş ama ben gözümde farklı bir şey canlandırdığım için farkedememişim buldum ondan....sen peki kağıdı ile birlikte mi kullanıyorsun, ben elimle çekiyorum....

arkadaşlar sir ağda makinası ve sir ürünlerini arıyorsanız en uygun bulacagınız yer tahtakale zazahandır.ayrıca en iyi sir ağdalarda depilissimanın(tanaçanda diyorlar) ben zazahandan italyan sir makinası 2kartuş ufak yag ve 2 metre kagıdı 40 liraya almıştım.depilissima kartuşlarda 3.5 liradan satılıyor.vivet ise 1.75 idi.isteyen arkadaşlara aldıgım yeri tarif edebiliirm

arkadaşlar sir ağda makinası ve sir ürünlerini arıyorsanız en uygun bulacagınız yer tahtakale zazahandır.ayrıca en iyi sir ağdalarda depilissimanın(tanaçanda diyorlar) ben zazahandan italyan sir makinası 2kartuş ufak yag ve 2 metre kagıdı 40 liraya almıştım.depilissima kartuşlarda 3.5 liradan satılıyor.vivet ise 1.75 idi.isteyen arkadaşlara aldıgım yeri tarif edebiliirm

becerebilir miyim diye sordum ya, beceremedim zaten...koltukaltıma yapıştı kaldı, birbilen varsa nasıl çıkarayım diye acilen konu açtım....

X