diş buğdayı ve doğumgünü

yagmur26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2007
89
1
oğluşumun ilk dişi çıktı doğum gününede az bir zaman kaldı ikisini bir arada yapmak istiyorum ve gelen misafirlere vermek için bebek şekri yapmak istiyorum acaba içinizde bebek şekeri yapan oldumu? olduysa nasıl bir şeker ve ne gibi malzemeler kullandınız paylaşırmısınız

canım bebek şekeri yapan bir sürü arkadaşmız var, konu araması yaparsan bulabilirsin
ben de kızımın doğumunda yapamamıştım, ilk doğumgünü için resimdekilerden yapıcam. mıknatıslı bunlar, internetten alıcam, merak edersen site ismini özeline gönderirim
mg46jb3.jpg

w376.png

füsfüs canım site ismini banada yollarmısın. bende senin gibi doğduğunda yapamadım içimde kaldı :KK43:(

Canım,ben diş buğdayında kendim yaptım..çok güzel mavi tül aldım,üzerinde iri mavi noktalar var..içine pastaneden aldığım renkli badem şekerlerinden koydum,iri olanlardan..mavi beyaz iki renk kurdeleyle bağladım..karta yazı yazdım,onu da nazar boncuklu çengelli iğneyle iğneledim tüle.bence çok güzel oldu..
resmi yok ama bir ara çeker eklerim..

canım bende emınonunden pembe tul hazır seker sopası kurdele bolca renklı badem sekerı alıp evde yapmıstım herkes cok begenmıstı.resmınınde eklerım bırazdan!füs füs banada özelden adresı atarsan sevınırım dogum gunu ıçın bende dusunuyorum! hatta sepetınıde ben kendım yapmıstım pazardan aldıgım ekmek sepetını çıçekcıden aldıgım tulle kaplıyıp nazar boncukları ve kurdalayla suslemıstım cok ucuza maletmıstım cokta guzel olmustu!

fus fus canım msj tesekkurler sepetı suslemeden once sepetı susluycegın tulun rengınde bır saten kumasla kaplarsan tulun altından cırkın bır goruntu olusmaz spet suanda bende degıl onun resmınıde daha sonra koyarım ama bırde ben sekerlerımde pembe cam bebek emzıklerı kullanmıstım onlarda cok sırın duruyorlar!

ah canım ben istanbulda olsam neler yapıcam da burda bulup buluşturup yapmaya çalışıyorum birşeyler
önce sepeti kaplamam lazım doğru

canım işte benım dogumda yaptıgım sekerlerım
1.resim:

2. resim:

yağmurcum özel mesajın kapalı sanırım atamıyorum
fish çok tatlı olmuş şekerler

oğluşumun ilk dişi çıktı doğum gününede az bir zaman kaldı ikisini bir arada yapmak istiyorum ve gelen misafirlere vermek için bebek şekri yapmak istiyorum acaba içinizde bebek şekeri yapan oldumu? olduysa nasıl bir şeker ve ne gibi malzemeler kullandınız paylaşırmısınız

arkadasım ben dogumdan sonra vermek ıcın yapmıstım bebek sekerı.resımlerı profılımdekı albumumde var.bakarsan belkı bır fıkır verır

X