Zaman sorunu yasayan anneler

arzu22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
10
0
42
2 cocuk annesiyim oglum 3bucuk kizim ise 1 bucuk yasinda ikiside birbirinden özeller benim icin ama ne yazikki ikisinede istedigin zamani ayiramamakla kendime hic zaman ayiramaz hale geldim bu nedenle bunalima girdigimi itiraf etmek zorundayim benim gibi ayni sorunlari yasayanlar lütfen bunu benimlen paylasin benmi cok hassasim bu konuda yoksa her anne benim yasadigimi yasyiormu bunu cok merak ediyorum simdiden tessekürler mesajlariniz icin

seni çok iyi anlıyorum.benimde 3 yaşında oğlum 1.5 yaşında kızım var.şu an uykum old halde sırf kendime özel bişiyler yapabilmek için bilgisayar başındayım.valla napcaz bende bilmiyorum.bi büyüseler diyorum.şuan mesala canım çok sıkılıyor.çünkü yatmaları için kızdım.pişmanım.neyse.grşrz...

Annelik zor iş .Benimde oğlum 11,kızım 3 yaşında.Sabah erken kalkarım.Evi toparlar,akşam yemeğini hazırlarım.Bu arada kız kalkar ortalığı dağıtmaya başlar.Oğlumu ben uyandırırım.El yüz temizliği derken servis gelmesine 1 saat kala kahvaltıya otururuz.Çocuklara yedirmek benim için en büyük işkence .O kısıtlı sürede oyun yaparak kıza birşeyler yediririm.Bazen çıkarır,benide çileden çıkarır.
Ben de öylesine bir kahvaltı etmiş olurum.Son yarım saatte çocukları giydir.En son ben şipşak hazırlanıyorum.Tam çıkacakken kızın çişi gelir,oğlan birşeyini unutmuştur v.s Kızım yarım gün kreşe gidiyor.Ben öğleciyim.Geçen gün o telaşla anahtarımı kapının üstünde unutmuşum.Allahtan birşey olmadı.
Annelik çok güzel bir duygu.Kendimize zaman ayıramasakta onlar için değer.:emir_bebek:

X