cinsel ilişkiden hemen sonra düşük

tugba1

Bebeklerim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
404
2
38
merhaba arkadaşlar bende bebeğini kaybetmiş acılı bi anne adayıyım.bir cumartesi günü eşimle birlikte olduktan sonra şiddetli bi sancıyla hasteneye gittim rahim tamamen açılmıştı.bebeğim 5 aylıktı .şimdi nette bi sitede hamileliğin 5. ayında penisin tam olarak girmemesi gerekir yazmış.bizi kimse bu konuda uyarmamıştı.sizce bununla ilgisi olabilirmi düşüğün.bu doktorun hatasımıdır.eşim ve ben kendimizi suçluyoruz.ben çok utanıyorum umarım allah bizi affeder.böyle bişey yaşayan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilireler mi acaba?şimdi üzerinden 3 ay geçti korunmayı bırakıcaz.umarım herşey yolunda gider

Güzelim kendini suçlama, taktiri ilahi, olacağı varmış diye düşün, 9 ay boyunca ilişki yaşayıp da hiç bir şey olmayam çoook insan var, doktorlar düşük tehlikesi olmadığı sürece cinsel perhiz vermiyor, insan böyle bir olay olunca nedenler aramaya başlıyor ve kendini suçluyor ama doğru değil, rabbimin taktirinden ötesi yok, inşallah en kısa sürede hamile kalır ve bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın, çok geçmiş olsun.

cok geçmiş olsun canım kendini suclama hem bunun bi yararıda olmaz allah sana tekrardan sağlıklı bi bebiş verir inşallah üzülme güzelim

ne kadar kötü bişey olduğunu bilirim....aynı şey benimde başımdan geçti ama benim bebeğim düşmedi ve şuan 8,5 aylık bi kızım var
Allah yardımcın olsun umarım herşey gönlünce olur...

canım kendini suçlama dr.lar bir neden yoksa son zamana kadar cinsel perhize gerek yok diyor hatta benim dr.um yurtdışında son ayda daha fazla ilişkinin doğumu kolaylaştırdığına dair bir araştırma yağıldığını söyledi şok olmuştum

allah en doğrusunu bilir inşallah en kısa sürede tekrar hamile kalırsın

çok teşekkürler arkadaşlar.kendini suçlamanın bi faydası yok.bakalım ne kadar zamanda tekrar hamile kalabileceğim ya da kalabilecek miyim?bundan sonra önümüze bakmamız gerekir sanırım

umarım en kısa zamanda cici bir anne adayı olursun yine bi tehlike gördüğü içinmi bilmiyorum ama ben 6+5 günlüktü hamile kaldığımı öğrendiğimde doktorum bize ilişkiye girmememizin daha doğru olacağını söylemişti

Kendini suçlama bence canım olacağı varmış hayırlısı buymuş allah sağlıklı başka bebişler verir canım :)

geçmiş olsun arkadaşım allah sabır versin zor bir durum .
Ama kendinizi de üzmeyin bence,o olması gerkeıyomus olmuş
omru o kadarmıs .bır daha olur..yeterki siz saglıklı olun..

başınız saolsun cnm benimde başıma 2düşük geldi iki bebegimi 4aylıkken kaybettim takdiri ilahi budur bundada hayır vardır de ve kendini üzme yorma fazla cnm yat dinlen allahım saglıklı bebiş versin sizede bizlerede

basin sagolsun canim, kendine iyi bak iyi dinlen doktorunun onerilerini dinle ve insallah tekrar hamile kalir vede saglikli bir bebegin olur dilegim bu.

saygilar sukran

Arkadaşlar.. Her doktor farklı konuşuyor! Birinin söylediğini diğeri yalanlıyor... Kime güveneceğiz, hangisine inanacağız??? Ben artık hiçbirine güvenemiyorum!!!

canım geçmiş olsun öncelişkle bu olayda ne senin nede eşinin hiç bir suçu yok bence size yasak vermemişki dr unuz yasak olduğu halde yapsaydınız o zaman suçlamakta kaklı oabilirdin olacagı varmış önüne geçemezdin allah tekrarını yaşatmasın

çok saolun arkadaşlarım gerçekten hangi doktora güveneceğimi bende anlayamadım.en iyisi 9 ay bişey yapmamak

2 çocuk dünyaya getirdim ikisindede doğuma kadar düzenli hayatımız devam etti.cinsel ilişki yüzünden çocuk düşmez.mantıklı bir açıklaması olmalı 2çbebektede aynı sıkıntıyı yaşamanı istemem.belki çocukta bir problem vardı belki sense ama cinsel ilişki yüzünden değil kendinizi suçlamayın.benimde ilk çocuğum 4,5 aylık düştü ama gelişmemişti.küçüktü sağlıksızdı.iltihap problemim vardı.bence 2.bebekten önce bütün tahlillerinizi yaptırın.

Geçmiş olsun canım seninde dediğin gibi herşey yolunda gider ve sağlıklı bir bebişin olur.Allah isteyen herkeze hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin.Morelimizi yüksek tutmamız gerekli değilmiiyerimseniben

canım çok üzüldüm.bende bebeğimi kaybettim gerçi daha 7haftalıktı ama çok üzülüyo yıkılıyo insan.inşallah sağlıcakla kavuşursun bir bebeğe.herşey gönlünce olur umarım.
cinsel ilişkiye 9ay giren çok kikşi var ve bişey olmuyo çoğunda.doktorun girmememni öneririse o zmaan yapmıyacaksınız artık.doktor çok önemli gerçekten.onun yönlendirmesi çok önemli.iyi doktor bulama zor.bede ikide bir doktor değiştiriyorum.
düşüğün sebebi araştırlımışmıydı peki?hamile kalamdan araştır bence.gerekli tüm testlerini yaptır canım.içini ferah tut.gelicek minişlerimiz inşallah.

arkadaşlar hiçbir araştırma yapılmıyomuş bende bilmiyorum valla doktor doktor geziyorum.şimdi korunmayıda bıraktık artık allah büyük diyorum bişey olucaksa olur sanırım ama çok saolun hastanede bikaç kadın ilişkiye girmemek gerekir diyodu ama valla kafam allak bullak biz yine de yzpmicaz bişey 9 ay napalım bebeğimiz için bizde ister istemez kendimizi suçluyoruz.kocam o kadar üzgün ki .bana elini süremez heralde

X