Saç Rengi ve Saç Boyama bu saç rengi ne acaba =S

subat_01

Oğluşunu bekleyen sabırsız anne
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
1.374
476
HayleyWilliams.jpg

arkadaşlar yardımcı olurmusunuz =( :çok üzgünüm: bu hangi ton acaba

karamelden kızıla dönük bi renk ama tam olarak ne diyolar bilemiycem

sanki sarı turuncu kızıl warmış gibi duruyor kaydirigubbakcemile3

sacını açık sarıya boyattıktan sonra koleston perfectın bakır yogunlaştırıcı rengine boya aynı boyle olur. ama bu kızın saçı açık sarıya boyandıktan sonra boyanmış

ya çok uzun işlemden geçiyor saçlarım çok yıpranırmı ? yani açılcak açık sarı yaptırcam we bakır kızıl attırcam saçlarım çok kötü olmazmı:s

fotodakı rengin aynısını ıstıyorsan mecbur actırman gerekli canım buda çok yıpratır dogal olarak saçını. daha dogal turuncular bakırlar bak bence canım. saçını daha az yıpratır hiç olmazsa

ya ben çok beğendim bu rengi ben turuncu boyatmak istedim tuturamadılar hatta fotosunu koyabilirsem buraya ekleyeyim o zaman açtırdım ama çok yıpranmadı uçlarından aldırdımpek birşey kalmadı şimdi tekrar istiyorum açık renge dönmeyi çokta koyu deil aslında çok açılmasınada gerek yok ama normal boyatsamda yıpranmıyormu? :s

walla ne renkse çok güzel bi renkmiş :KK70: kızılın bi tonu ama bakır kızılı biraz daha koyu galiba..

canım sellective marka boya katolog undan bakarsan bulursun bu rengi..orda vardı ama numarasını bilemeyeceğimm

X