ana kucağı&sallanan beşik

andina222

nihayet bir anne...
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
3.270
1
kızlar ana kucağı aldınız mı ? bana mothercare'den bi ana kucağı geldi hediye ama sallanmıyo titreşimi var benim oğlan sevmedi hiç , yarım saat oturup tepesindeki oyuncakları seyrediyo sonra sıkılıp ağlamaya başlıyo şakkıdı
ben de biraz araştırdım stork'un dondolino sallanan ana kucağı ile fisher price'ın salıncak olan ana kucağını buldum acaba bunlar işe yarar mı?
bu hafta işe başlıycam bakıcının sürekli kucağına almasını istemiyorum bebeğimi :eek: sallanan bi ana kucağı alırsam belki sever de kucak istemez diye düşündüm , sizin tavsiye edeceğiniz bişey var mı?

Canim bize doktorumuz anakucagini yasakladi onun icin almadim ama fisher pricenin salincagini arkadasim hediye getirdi hem ön arka hemde yana sallaniyor ama daha bebegim kucuk oldugu icin anca 19 dk duruyor icinde.ama 6 aydan sonra daha cok seviyormus bebekelr bu tur seyleri diye duydum. onun icin simdilik kaldirdim ben salincagimizi.

canım bende senin gibi işe yarıyan birşey arıyorum.

Süper Lüx Babyhope RB-781 Müzikli Salıncak Ana Kucağı.googleye yazarsan bakabilirsin.Ben bunu beğendim ana kucağı çıkabiliyor.Birde fisher pricenin akvaryum salıncağı var oda çok güzel

Tecrübeli annelerde sormuştum aynı konuyu çoğunun bebekleri hoşlanmış bazılarıda gereksiz bulmuş

canım bende senin gibi işe yarıyan birşey arıyorum.

Süper Lüx Babyhope RB-781 Müzikli Salıncak Ana Kucağı.googleye yazarsan bakabilirsin.Ben bunu beğendim ana kucağı çıkabiliyor.Birde fisher pricenin akvaryum salıncağı var oda çok güzel

Tecrübeli annelerde sormuştum aynı konuyu çoğunun bebekleri hoşlanmış bazılarıda gereksiz bulmuş

canım güzel bişey ama max. 9 kilo taşıyo sanırım , benim oğlan şimdiden 6 kilo bunu ancak 2 ay kullanırım alsam herhalde :KK43:
biraz tuzlu olucak ama stork'un dondolinosunu alıcam herhalde , inşallah onda uyur beyefendi

kızlar ana kucağı aldınız mı ? bana mothercare'den bi ana kucağı geldi hediye ama sallanmıyo titreşimi var benim oğlan sevmedi hiç , yarım saat oturup tepesindeki oyuncakları seyrediyo sonra sıkılıp ağlamaya başlıyo şakkıdı
ben de biraz araştırdım stork'un dondolino sallanan ana kucağı ile fisher price'ın salıncak olan ana kucağını buldum acaba bunlar işe yarar mı?
bu hafta işe başlıycam bakıcının sürekli kucağına almasını istemiyorum bebeğimi :eek: sallanan bi ana kucağı alırsam belki sever de kucak istemez diye düşündüm , sizin tavsiye edeceğiniz bişey var mı?

dondolino sallanan besigi bizde kullanıyoruz ,oldukca memnunum..sayesinde kucaktan vazgectik sayılır.tavsiye edebilirim..

X