Tüp Bebek Merkezleri ömer faruk vanlıoğlu

ffk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
120
2
42
arkadaşlar tüp bebek tedavimi ömer bey yapıyor.ama ömer bey hakkında pek bi bilgim yok.daha önce tedavi olanlar yada bilgisi olanlar görüşlerini belirtirse çok memnun olurum.ilk izlenim olarak bana çok sıcak bi doktor gibi geldi.bu sitedede ömer bey hakkında pek bişey bulamadım.

bende ömer beyin hastasıyım tüp bebek yaptırdım sonuç için beklemedeyim

benımki pozitif arkadaşlar heyecanlıyım allah isteyen herkese bu heycanı tattırsın marta 4 de ultrasona girecem heyecanlıyım

benımki pozitif arkadaşlar heyecanlıyım allah isteyen herkese bu heycanı tattırsın marta 4 de ultrasona girecem heyecanlıyım

benimkide pozitif arkadaşım benimde 7 martta ultrason var.inşallah hayırlısıyla keseleride görürüz.

arkadaşlar ben keseyide gördüm kalp atışınıda duydum ama düşük yaptım 3.ayın 9 da kanamam çok oldu ömer bey ilgilendi ama yapacak pek birşey yoktu dikkatte ettim ama doktorumun demesi emriyo kalitesiz olabilir veya bünye bazen kabul etmeyebiliyomuş,çok üzüldüm ama adet sonrası yeniden gidicem allahım kimseye yaşatmasın 1 buçuk aylıkta olsa alışıyo insanbenneyaptımki

arkadaşlar ben keseyide gördüm kalp atışınıda duydum ama düşük yaptım 3.ayın 9 da kanamam çok oldu ömer bey ilgilendi ama yapacak pek birşey yoktu dikkatte ettim ama doktorumun demesi emriyo kalitesiz olabilir veya bünye bazen kabul etmeyebiliyomuş,çok üzüldüm ama adet sonrası yeniden gidicem allahım kimseye yaşatmasın 1 buçuk aylıkta olsa alışıyo insanbenneyaptımki

canım çok geçmiş olsun.inşallah bu denemende bebeğine kavuşursun.tedaviyle olunca insan çok korkuyo bişey olcak diye.çünkü tekrar tedavi tekrar zor bi süreç bizi bekliyo.bende çok korkuyorum bişey olursa diye çünkü eşimi zor ikna ettim tedaviye.benim şimdi 2 aylık oldu.bu hafta kontrolüm var.ilk kontrolde ikiz gözüküyodu ama şimdi ne durumda bakacağız.arkadaşım inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına almak nasip olur.

ffk sagol hayatım çok dikkat et muhakkak karşılaştık senle çünkü tarihler denk geliyo,allahım kucağına versin inşallah,benim eşim bana çok destek sagolsun o olmasa ben çok çabuk pes ederdim hem maddi hem manevi destek bana

Bende Ömer beyın tedavısı sonucu hamıle kaldım. Bence Çok ıyı bı doktor. Çok memnunum ıkızlerımız olacak ınŞallah bır haftaya kadar gelecekler. Ömer bey ve ekıbı sÜperler... Benden sonra ıkı tanıdıĞımız daha gıttıler ıkısıde hamıle :)

Bizde tedavimizi Ömer beyde gerçekleştirdik.ıyi biri ve hastanede temiz.Operasyon geçirdiğimiz yerlerde çok hijyenik.Tedavimizde olumlu sonuçlandı.2si tuttu fakat maalesef kalp atışlarını duymaya gittiğimizde duyamadık ve aldırmak zorunda kaldık.

merhabalar arkadaşlar bende ömer faruk vanlıoğluna tüpbebek yaptırdım sonuç negatif.üzgünüm.

Rabbimin bir bildiği vakit var ve o vakitin dolması gerekiyor.Zor olsada sabretmemiz gerekiyor.Bende haziran ayında faruk beye yaptırmıştım.Pozitifle sonuçlandı.2si tutmuştu ancak kalp atışlarını duyamadık hiç ve kürtaj olmak zorunda.ınan bana öylesi daha zor oluyor.Herşeyde bir hayır vardır.Kendini üzmemeye çalış.Fiyat olarak bir artış oldumu acaba nekadar şuan fiyat canım?

merhabalar fiyat sormuşsunuz raporlu hastayım ben 1. 1800 ödedim 2.1300 dediler ilaçlar hariç.

laparaskopik myom ameliyatı var mı bu doktordan?

Arkadaslar merhaba. benimde Asherman sendromu Rahim ici yapisiklik oldu. Doktor Omer Faruk a gittim. Internetten arastirmistim. Gercekten cok iyi bir doktor cok cok memnun kaldim. Her seyi anlayacagim sekilde anlatti hatta maketlerde anlatarak, yapacagi tedaviyi tam anlayacagim sekilde göstererek. (Bircok hekim aman anlatsam anlamaz tamam yapariz der geçer.)Sonrasinda ilgisi, hem hekim olarak donalimi hem insaniyet olarak hastasina yaklasimi gercekten cok iyi. İçim çok rahat.Allah kolaylıklar versin.

Rahim ici yapisikligi acma operasyonumdan 1hafta sonra yani 2 gün once kontrole gittim.Rahim yapışıklığın tekrarlamadıgını ve tekrarlama ihtimalininde cok aza indigini ogrendim kendisinden. Gercekten her surecte memnun kalip cok tavsiye ettigim doktorum kendisi. Benim basima gelen durumun baskalarininda başına gelebilecegini ve tabi iyi doktor bulmak isteyecegini, benim gibi umutsuzluga ve kaygiya girebilen kadınlar olabilecegini dusunerek gelismeleri paylasacagim.

Daha önce yazdığım gibi benimde başıma asherman sendromu yani rahim yapışıklığı durumu gelmisti, sonrasında anlattığım gibi Dr.Ömer Faruk Vanlıoğlu'na gittim. Operasyonla açmıştı histeroskopiyle ve cok iyi bir doktor olması nedeniyle de önermistim. Simdi de cok sükür Allahıma ki hamileyim. Başına gelmis olanlar icin ozellikle yazdım ki acaba tekrar hamile kalırmıyım gibi kaygılar yaşıyor insan ister istemez.

Evet yapisikliktan sonra doktorumun basarili operastonu sayesinde yapisiklik acildi, sonrasinda hamile kaldım ve dogal ikiz hamilelikle cok sukur saglikli dogdular. Simdi masallah 2 yasindalar.
Rahim ici yapisikligi acma operasyonumdan 1hafta sonra yani 2 gün once kontrole gittim.Rahim yapışıklığın tekrarlamadıgını ve tekrarlama ihtimalininde cok aza indigini ogrendim kendisinden. Gercekten her surecte memnun kalip cok tavsiye ettigim doktorum kendisi. Benim basima gelen durumun baskalarininda başına gelebilecegini ve tabi iyi doktor bulmak isteyecegini, benim gibi umutsuzluga ve kaygiya girebilen kadınlar olabilecegini dusunerek gelismeleri paylasacagim.
Evet yapisikliktan sonra doktorumun basarili operastonu sayesinde yapisiklik acildi, sonrasinda hamile kaldım ve dogal ikiz hamilelikle cok sukur saglikli dogdular. Simdi masallah 2 yasindalar.cok sukur.Yani sizde benimki gibi bir rahatsizlik geciriyorsaniz olumsuz dusunmemeniz icin paylasmak istedim.

Merhaba bende bu haftaya randevu oluşturmak istiyorum Ömer doktor için.benim sorunum sag tüpümün yapışıklık olması ve içinde sıvı birikimi olmasıdı.sol tüpümde kapalı.inşallahhh sizin gibi bende çok memnun kalırım

Merhabalar,
Bir yakinimin ayni sikayetten cocugu olmuyor. Rica etsem Omer beye gittikten sonra sonucla ilgili bilgi verir misiniz? Bizde o doktora geliriz

X