Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ısmi dodexti ama doktor tavsiye etmeden kullanmamanı öneririm, şimdi ampul karışımını kullanmayı planlıyorum doktorda onu tavsiye etti. ışe yarayanlar yazarsa çok iyi olur

Ben daha ampulleri kullanmaya başlamadım Bu nedenle bişey diyemicem daha öncesinde doktor dodex ve bepanthene ampül karşımını iğne şeklinde vermişti. ıkişer kutu olarak kullanmıştım ve işe yaramıştı. Çünkü direkt kana karışıyor bu şekilde ancak vitamin oldukları için biraz kilo yapıyorlar. Saç dökülmen dengeli beslenmeme ve strese bağlıda olabilir tekrar bi doktora görün bence

Geçmiş olsun. Doktor bana gün aşırı vurdurmak koşuluyla vermişti.Her gün bir avuç fındık,ceviz,badem yemeni öneririm ve her gün yarım çaybardağı kabak çekirdeği yemeni öneririm. Kabak çekirdeğinde çinko var hatta çilek mevsimi de geliyor çilekde de çinko var. Bence kafana takma psikolojisini iyi tutarsan herşey iyiye gider a.s

dodex b12 vıtamını bı ÇeŞıt anemıdır eksıklıĞınde gÖrÜlen rahatsızlık. B12 eksıklıĞınde saÇ dÖkÜlmesı de gÖrÜlebılır kansızlıkda da gÖrÜldÜĞÜ gıbı

Bi de bi sorum olucak:)Bu ampülleri kullanan arkadaslar dökülen saçların tekrar cıkması için mi kullanıyor yoksa saçları gür olmayıp olumlu sonuç alan var mı?..
...

Merhaba arkadaşlar.ben daha öncede bu ampul karışımlarından netice aldığımı yazmıştır.ve sizinle birşey paylaşmak istiyorum ki 2 aydır yapıyorum ve bu hafta sonu tekrar yaptım veeee yıkadıktan sonra ne göreyim yeni çıkan minik saçlarzemuszemus
ve yukarıda alıntı yaptığım arkadaşa cevap vereyim.ben dökülen saçlarım için kullanıyorum.benimde daha gürdü.ancak boya,jöle,fön,stress derken döküldü ve azaldı.ben şimdi netice almaya başladım.bıkmadan yapmayı düşünüyoruminşallah hepimizde olumlu sonuç verir ve yine gür saçlara kavuşuruz:Saruboceq:

sssema hanım, karışımı nasıl uyguluyorsunuz ve kaç saat bekletiyorsunuz? sonuçtan memnun olmanız çok güzel inşallah bende de işe yarar saçlarımın biraz canlanmaya ve gürleşmeye ihtiyacı var. ( Buarada boya,röfle ve benzeri şeyleri hiç önermiyorum saçlarını boyatmak isteyenler boyatmasın saçı çok yıpratıyor).

1 bepanten ampul + 1 evign ampul + 1 bemix ampul + 1 kaşık zeytinyağ ve 1 kaşık badem yağ karıştırıp saç diplerime sürüyorum.film strech ile sarararak min.5-6 saat bekletiyorum.sonra saçlarımı hırpalamadan yıkıyorum.ayrıca ampuldeki kötü koku yok olsun diye,aynı zamanda besleyici özelliğide olan çam terebenti esansındanda şampuanıma ve saç kremime birkaç damla damlatıyorum.
TAVSİYE EDERİM:)

karışımı daha önceki yazımdan alıntı yaptım arkadaşlar.yalnız uygular iseniz çam terebenti esansının dozunu çoğaltmayın ve yanlız olarak kullanmayın.saçı yakabiliyormuş.bu karışım bende olumlu sonuç verdi.bende aslında bir arkadaşımın tavsiyesi ile kullanmaya başladım.ondaa fazlasıyla cevap vermiş.tabi her saç tipi için uygun mudur bilemem.ama denemekde fayda var diye düşünüyorumzemuszemus
umarım hepimiz bu sorunu en kısa zamanda atlatırızopuyorumnanaktan

Teşekkürler, doktor aynı formülü yalnız bemiks yerine dodex olarak verdi, eczacıya hazırlattık inşallah işe yarar. Çam terebentin koymayı düşünmüyorum nasıl olsa bemiks yok :emir_bebek: ama yinede dozu aklımda bulunsun sağolsun. ınşallah bu sorundan en yakın zamanda kurtulup, eski saçlarımıza kavuşuruz

semacım çok teşekkür ederim gerçekten mutlu oldum senin yazdıklarını okuyunca.... inşaallah bende de aynı etkiler olur.:yerimseniben

Guledacım UMARIM FAYDALI OLUR:)
ANCAK BURDA ÖNEMLİ OLAN DÜZENLİ OLARAK YAPMAK ARKADAŞLAR.GÜR VE CANLI SAÇ İÇİN.VE ÖNMLİ BİŞİ YAZMAYI UNUTMUŞUM ARKADAŞLAR ÇAM TEREBENTİ ESANSININ FAZLA KULLANILMASI DURUMUNDA SAÇI YAKIYORMUŞ.KULLANACAK ARKADAŞLAR BUNA ÖNEMLE DİKKAT ETSİNLER.GÜRLEŞELİM DERKEN KEL KaLMAYALIMDAzemuszemus[/QUOT

semacım ben ampul ve yağlardan oluşan karışımı dün gece yatarken yapım ve sabah yıkadım saçlarımı. 8 saat bekletmiş oldum saçlarım yumusaçık oldu.

inş. gürleşmeyede başlar.
benim saçlarımda boya olduğu için kırık kırık duruyor pürüzsüz olması için bildiğiniz bir bakım var mııı?

semacım ben ampul ve yağlardan oluşan karışımı dün gece yatarken yapım ve sabah yıkadım saçlarımı. 8 saat bekletmiş oldum saçlarım yumusaçık oldu.

benim saçlarımda boya olduğu için kırık kırık duruyor pürüzsüz olması için bildiğiniz bir bakım var mııı?[/QUOTE]
canım bişey sorucam sana seme arkadaşımız 4 yada 5 saat bekletmiş saçında bana da dün eczacı çocuk akşamdan yap sabaha kadar kalsın dedi ama ben korktum cesaret edemedim bu karışımın içine çamterabetin dende koydunmu sema çok fazla koyulduğunda saçı yaktığını yazmmıştı bende dedim akşamdan yaparsam belki yakar saçımı falan sen nasıl yaptıın tam olarak:1hug:

benim saçlarımda boya olduğu için kırık kırık duruyor pürüzsüz olması için bildiğiniz bir bakım var mııı?
canım bişey sorucam sana seme arkadaşımız 4 yada 5 saat bekletmiş saçında bana da dün eczacı çocuk akşamdan yap sabaha kadar kalsın dedi ama ben korktum cesaret edemedim bu karışımın içine çamterabetin dende koydunmu sema çok fazla koyulduğunda saçı yaktığını yazmmıştı bende dedim akşamdan yaparsam belki yakar saçımı falan sen nasıl yaptıın tam olarak:1hug:[/QUOTE]

ızabellecim ben 1 tane bepanthen 1 tane evigen 1 tane bemiks ampul, 1 kaşık badem yağı, 1 kaşık zeytinyağını karıştırp saç diplerime iyice yedirdim. daha sonra streç film ile sardım ve o gece öylece kaldı saçım da bişey felan da olmadı.

çam terebentini şampuana ve kreme koyacaksın ve çok az koyacaksın güzel kokması ve saçı beslemesi için...bir kaç damla demiş sema arkadaşımız ben henüz alamadım çam terebentini alınca sonuçları paylaşırım ızebellecimmm

ızabellecim ben 1 tane bepanthen 1 tane evigen 1 tane bemiks ampul, 1 kaşık badem yağı, 1 kaşık zeytinyağını karıştırp saç diplerime iyice yedirdim. daha sonra streç film ile sardım ve o gece öylece kaldı saçım da bişey felan da olmadı.

çam terebentini şampuana ve kreme koyacaksın ve çok az koyacaksın güzel kokması ve saçı beslemesi için...bir kaç damla demiş sema arkadaşımız ben henüz alamadım çam terebentini alınca sonuçları paylaşırım ızebellecimmm[/QUOTE]
anladım tatlım çok sağol bu akşam bende başlicam bakalımsonuçlerı bende yazarım:1hug::1hug:

iyi geceler kızlar bende bu uygulamayı yaptım şimdi bakalım sonuçları yazıcam mutlaka 1 bepanten ampul + 1 evign ampul + 1 bemix ampul + 1 kaşık zeytinyağ ve kaşık badem yağ karıştırıp saç diplerime sürdüm streçlekapladım sabaha kadar kalıcam inş işe yarar benim saçlarım çok ince telli ve zayıf malesefsenağlamasenağlama

bende bepanten iğne olarak ve çinko vitamin losyon şamp. v.s. kullandım ancak işe yaramadı benim tsh değerlerim yüksek olduğunu öğrendim ve tiroid ilacım propcycl sayesinde saçlarım çok çok az dökülüyor tahlil yaptırmanızı öneririm...

iyi geceler kızlar bende bu uygulamayı yaptım şimdi bakalım sonuçları yazıcam mutlaka 1 bepanten ampul + 1 evign ampul + 1 bemix ampul + 1 kaşık zeytinyağ ve kaşık badem yağ karıştırıp saç diplerime sürdüm streçlekapladım sabaha kadar kalıcam inş işe yarar benim saçlarım çok ince telli ve zayıf malesefsenağlamasenağlama

umarım faydası olur kızlar.ben haftada bir yapıyorum.(bazı zamanlarda ne yazıkki 15de bir yapıyorum.)benimde saçlarım çok ince telli:KK43:
bu arada ben 4-5 saat yazmıştım ama,bende son birkaç defadır yaklaşık 8 saat tutuyorum.minik saçlarım çıkıyor.guleda ve ızebelle sizdende neticeleri bekliyorum:Saruboceq::Saruboceq:

umarım faydası olur kızlar.ben haftada bir yapıyorum.(bazı zamanlarda ne yazıkki 15de bir yapıyorum.)benimde saçlarım çok ince telli:KK43:
bu arada ben 4-5 saat yazmıştım ama,bende son birkaç defadır yaklaşık 8 saat tutuyorum.minik saçlarım çıkıyor.guleda ve ızebelle sizdende neticeleri bekliyorum:Saruboceq::Saruboceq:
sağol canım inş işe yarar iki gün sonra tekrar yapıcam ama o ampullerin bir tanesi çok kötü kokuyo yaa ama napim işe yarasında haftada bir defa yapıcam pes etmek yok canım birde bişey sorucam ben saçlarımı boyamak istiyorum ama bir sakıncası olurmuki yoksa erteleyeyimmi bu boya işini:uhm::uhm:

sağol canım inş işe yarar iki gün sonra tekrar yapıcam ama o ampullerin bir tanesi çok kötü kokuyo yaa ama napim işe yarasında haftada bir defa yapıcam pes etmek yok canım birde bişey sorucam ben saçlarımı boyamak istiyorum ama bir sakıncası olurmuki yoksa erteleyeyimmi bu boya işini:uhm::uhm:

bu kötü koku için ben şampuan ve saç kremime birkaç damla (fazlası değil) çam terebeti esansı damlatıyorum.hem besleyci hemde kokuyu min. indiriyor.senin yerinde olsam boyamam.bende en son 8 ay önce boyamıştım yani artık zamanı geldi ama uzun bir süre daha boyamıycam:ecrin_bebek:
ama bu bakımın saçını boyaman için bir sakınca oluşturcanı düşünmüyorum.neticede bunlar sadece vitamin.yinede güvenemiyorsan bu bakımı yapmadığın bir günde boya istersen canım opuyorumnanaktan
yine gelişmeleri yazalım zemuszemus

bu kötü koku için ben şampuan ve saç kremime birkaç damla (fazlası değil) çam terebeti esansı damlatıyorum.hem besleyci hemde kokuyu min. indiriyor.senin yerinde olsam boyamam.bende en son 8 ay önce boyamıştım yani artık zamanı geldi ama uzun bir süre daha boyamıycam:ecrin_bebek:
ama bu bakımın saçını boyaman için bir sakınca oluşturcanı düşünmüyorum.neticede bunlar sadece vitamin.yinede güvenemiyorsan bu bakımı yapmadığın bir günde boya istersen canım opuyorumnanaktan
yine gelişmeleri yazalım zemuszemus
sağol tatlım çamterebeti ni aldım zaten kullanıyorumbenim saçlarımda röfle var zaten yarıya kadar çıktı bende sıkıldım düz boya yapmak istiyorum eğer sakıncası olmazsa boyamak istiyorum gelişmeleri bende yazıcam canımzemuszemuszemuszemus

Arkadaşlar;

Bu formülü kullanarak olumlu sonuç alanlar yazsın lütfen, bizimle paylaşsınlar. Özellikle de fazlasıyla saçı çıkanlaropuyorumnanaktan

X