Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Selam kızlar benim saçlarımda bana küstü ve onlarla barısmalıyım bu nedenlere kimyasalları hayatımdan çıkarttıktan ve analiz yaptırdım arganlı procsin şampuan aldım.Ayrıca da ampulleri yaglarla karıştırıp kullanıyorum.memnunum:nazar:

Aşırı dökülmesi olanlara kesinlikle öneriyorum düşünmekle zaman kaybetmeyin hemen uygulayın sonuçtan kesinlikle memnun kalacaksınız..

bende kullandımda hıc bısı anlamadm. bır yılda yılang yagı kullandm saclarm lasttik gibiydi cok ıyı geldi

Eğer kişilerin Çinkosu eksik değilse Çinko takviyesine gerek yoktur. Yanlış bilgi vermeyelim. Sizde eksiklik var diye herkese önermeyiniz. Bunu tenkit maksatlı söylemiyorum yanlış anlaşılmasın. Bir umut alıp kullanacak olan çok insan vardır sırf bu sebeple altını çiziyorum.

yazımı daha dikkatli okuyunuz kan tahlili yaptırın eğer çinko eksikliğiniz varsa öneririm diye belirtmişim... altını iki defa çiziyorum...sevgiler...

Selam kızlar, ben şampuanımın içine sarımsak ve çam terebentin esansı katmıştım ama çamterebentin saçımı kuruttuğu için kullanmadım bir daha. Şimdi de 2 ampul bemiks kattım içine, bemiks de saçımı sertleştirir mi acaba :44:..Sertleşme yaparsa kullanmayacgm :KK50:

kızlar uzun süresir bu 3 ampulu kullananlarda yorum istiyorum gerçekten gürleştiriyormu ve illa badem yagına falanmı katılacak 3ünü sade karıştırıp kullanan varmı?

kızlar uzun süresir bu 3 ampulu kullananlarda yorum istiyorum gerçekten gürleştiriyormu ve illa badem yagına falanmı katılacak 3ünü sade karıştırıp kullanan varmı?
evet saç çıkarıyor benm orta çizgimde açılma vardı oralar kapandı dökülme çok aza indi. 1 ay kullandm 8 kez yaptım büyük fayda gördüm. Sarımsağı dövüp sulandırıp içine katman da büyük yarar sağlar.

evet saç çıkarıyor benm orta çizgimde açılma vardı oralar kapandı dökülme çok aza indi. 1 ay kullandm 8 kez yaptım büyük fayda gördüm. Sarımsağı dövüp sulandırıp içine katman da büyük yarar sağlar.

sen nasıl kullandın canım bademyagıylamı karıştırdın uzatmaya faydası oldumu?bide bemix yerine kullanılan başka b vitamini varmı kızlar bemikste paraben vardı?

sen nasıl kullandın canım bademyagıylamı karıştırdın uzatmaya faydası oldumu?bide bemix yerine kullanılan başka b vitamini varmı kızlar bemikste paraben vardı?
Canm hep yazıorum benm 6-7 yıldır hiç önüne geçemediğim dökülmelerim vardı denemediğim şey kalmadı bunu da denemiştim zamanında ama devam etmemiştm faydası yok diye. Arkadaşımın önerisiyle tekrar deneyim dedim. 1 yumurta sarısı, bemiks, bepanthen, evigen çok az badem yağı ve 5-6 diş iyce dövülmüş sarımsağı braz sulandırıp hepsini karıştır diplerine sür 2 saat bekle yıka. Dökülmen durur saç çıkar. Bana bu yöntemden başka hiç bişi de etki etmedi. Tek bu yani. Denemende fayda var.

Canm hep yazıorum benm 6-7 yıldır hiç önüne geçemediğim dökülmelerim vardı denemediğim şey kalmadı bunu da denemiştim zamanında ama devam etmemiştm faydası yok diye. Arkadaşımın önerisiyle tekrar deneyim dedim. 1 yumurta sarısı, bemiks, bepanthen, evigen çok az badem yağı ve 5-6 diş iyce dövülmüş sarımsağı braz sulandırıp hepsini karıştır diplerine sür 2 saat bekle yıka. Dökülmen durur saç çıkar. Bana bu yöntemden başka hiç bişi de etki etmedi. Tek bu yani. Denemende fayda var.

mrb.bir yazıda da 1 ay kullandım 8 kez yaptım dediniz haftada 2 kere mi uyguladınız ama herkes haftada bir uygulayın diyor fayda yerine zarar görmeyelim ne kadar süre ile kaç defa kullandınız?? bilgi verirseniz sevinrim teşekkürler..

selam, saçlarım çok cansızdı ve gürleşmesini istiyorum. Bahsedilen 3 ampülü ve 2 kaşık da bademyağını karıştırıp sürdüm. 1 aydır her hafta kullandım, biraz iyileşme var.. ancak gözle görülür bir etki için ne kadar süre, en az kaç ay devam etmeli bu küre? bir de kafada kaç saat kalmalı en az.. deneyimleri paylaşırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

Selam kızlar, ben şampuanımın içine sarımsak ve çam terebentin esansı katmıştım ama çamterebentin saçımı kuruttuğu için kullanmadım bir daha. Şimdi de 2 ampul bemiks kattım içine, bemiks de saçımı sertleştirir mi acaba :44:..Sertleşme yaparsa kullanmayacgm :KK50:

bemiks saçı sertleştirmiyor ondan eminim. ancak bunların önceden kırılıp şampuana katılması etkisini azaltabiir diye düşünüyorum. sonuçta şampuanın içinde birçok kimyasal madde var, ve ampuller de onlarla kimyasal etkileşime girip etkisini kaybedebilir. bir çok ilaçta hava alınca bozulabiliyor. bence işlem anında taza taza kırıp yapmak daha mantıklı gibi. yağla birlikte karışırıp direkt yapmak daha konsantre ve etkili olabilir

gerçekten işe yarıyo ben hem badem yağı susam yağına 1 er ampul kırıp bakım yapıyorum haftada 1 yada 2 falan hemde 1 er tane ampulu kırıp şampuanıma katıyorum her yıkamada saçıma işliyo memnunum arkadaşım üşenmeden yapmaya devam:lepi:
ne kadr sürede faydasını görmeye basldınız? ilk zamanlarda yogun dökülme yasadınz mı gordugunz faydalar nedir?

bana doktorum saçın dipten uzayacağını bu yüzde dışardan takviyenin bi yararı olmayacğını söyledi biotin kullan dedi

kizlar ben de kendime yag karisimi hazirladim. icine de bemix, bepanten ve evigen ampullerden kirdim. Ancak bu bemixin kokusu beni deli etti resmen. Karisimi bi hafta önce uygulamistim. Bugün azicik spor yapayim dedim, terleyince sacimdan buram buram bemix kokusu gelmeye basladi. Bu bi haftada kac defa yikanmisimdir düsünün yani. Saca nasil islemisse hala bemix kokuyo :KK52:

Bemixin kokusunu bastirmak icin kullananlar ne yapiyorlar, bi cözümü var mi ya :26: ben karisimin icine bi sise de menekse yagi koymustum ama bana misin demedi, kokuyu hic bastirmadi. Bi sise yagida ziyan etmek istemiyorum, el mahkum kullanicam ama yeni yapacaklara tavsiyem olsun kesinlikle bemix koymayin karisima:KK53:

Arkadaşlar ampulleri kırarken hep elimi kesiyorum. Yardım edin lütfen siz nasıl kırıyorsunuz? :KK43:

kizlar ben de kendime yag karisimi hazirladim. icine de bemix, bepanten ve evigen ampullerden kirdim. Ancak bu bemixin kokusu beni deli etti resmen. Karisimi bi hafta önce uygulamistim. Bugün azicik spor yapayim dedim, terleyince sacimdan buram buram bemix kokusu gelmeye basladi. Bu bi haftada kac defa yikanmisimdir düsünün yani. Saca nasil islemisse hala bemix kokuyo :KK52:

Bemixin kokusunu bastirmak icin kullananlar ne yapiyorlar, bi cözümü var mi ya :26: ben karisimin icine bi sise de menekse yagi koymustum ama bana misin demedi, kokuyu hic bastirmadi. Bi sise yagida ziyan etmek istemiyorum, el mahkum kullanicam ama yeni yapacaklara tavsiyem olsun kesinlikle bemix koymayin karisima:KK53:

Evet kimse sevmiyor nedense ama ben de tam aksi bayılıyorum o vitamin kokusuna yaa... Saçımı beslediğimi hissettiriyor bana :KK70: 2-3 gün içinde geçiyor genelde ama sende neden uzun sürmüş bilemedim.

kızlar enetik bir saç dökülmesi problemi yasıyorum. doktorum bunu bana önerdi içine aran ve badem yaıda katıp sürmemi ve bir gece bekletmemi bunu hafta 1 olmak üzere en az 3-4 ay kullanmamı önerdi ben 2 ay sonra bıraktım :/ şuan üst bölgelerde açılmalar yoğunlaştı yine. kullanan arkadaslar ne kadar süre sonra saç çıkışı gözlemlediniz ?

X