Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
cnm tavsiyem fısfıslı bi şişeye koy. ben oı şekilde yapıorum hiçde dökülmüo :KK66:

ben hala devam ediyorum ampullerimi kullanmay..
az öncede dove şampuanımın içine 5 bepanthen 1 evigen kırdım çalkaladım...
kızlar bişiy farkettim bu ampuller beslediği gibi sanırım kırılmayıoda önlüyor..
şayet ben gün aşırı yıkar ve düzleştirici kullanırım..
düzleştiriciyi gün aşrı kullandığımı düşünün hemde oldukca sıcak derecede ama bakıyorumda ne yıpranma var ne kırılma..
hatta dökülmelerim öyle azaldı ki...
eşimde çok memnun bu gün dedi gelirken senin şu ampullerden alayım bitiyor galiba dedi...
onun bile dökülmesi durdu yani :)

ewt kızlar dier konulara da yazmıştım ben..annem de kullandı we saç diplerinden yeni saçlar çıktı..ayrıca canlandırdı da

zamannda benm annem de kullanmıstı ozamanlar böyle seylerle ugrasmadıgım ıcın ıse yaradımı flan sorma geregı duymamıstım ama guzel demıstı o kaldı aklımda sadece :) fakat dokulen saclarımı gerı kazanmak ıstıyorum :KK43:( 1 haftadr bakım yapmaya calısıyorum günaşırı sarımsak suruyorum.arada zeytın yagı falan..ama bu ampullerı de yarın almayı planlıyorum umarım ıse yarar yaa.. saclarım belımde aslında dısardan öyle cok ıncede gorunmuyor hatta bırsey yok dıyorlar ama sakakların hafıften acık kapatmak zorunda kalıyorum artı bugun farkettım tepem hafıten seyrelmıs..gercı bu 3 senedır okdr cok dokuldu kı sukurler olsun kel kalmadım :)

ewtt azönce ıtıbarıyle bende bu küre baslamıs bulunuyorum kızlarr...ampullerden bırer tane kırıp ıcıne bı tatlı kasıgı badem yagı bıraz zeytnyagı ve bı tanede yumurta sarısı yapıp kafama ıyıce yedırdım.. mecıdefendı defne sampuanımı da aldım(garlı bulamadm ya)onunda ıcersıne ampullerden bırer tane kırıp calkaladım umarım ıse yarar..
ama o bemıkss yaa nasıl bı kokusu var zor doyandım walla :) sarımsak daha guzel kokuyo pff...neysee ıse yarayacaksaa valla her turlu kokuya razıyım.. bırde yarar goren ark.lar nezaman sonra etkısını gosterıyoo.. bırde sampuana butun ampullerden karstrdım bırsey olmass demıı???

ewtt azönce ıtıbarıyle bende bu küre baslamıs bulunuyorum kızlarr...ampullerden bırer tane kırıp ıcıne bı tatlı kasıgı badem yagı bıraz zeytnyagı ve bı tanede yumurta sarısı yapıp kafama ıyıce yedırdım.. mecıdefendı defne sampuanımı da aldım(garlı bulamadm ya)onunda ıcersıne ampullerden bırer tane kırıp calkaladım umarım ıse yarar..
ama o bemıkss yaa nasıl bı kokusu var zor doyandım walla :) sarımsak daha guzel kokuyo pff...neysee ıse yarayacaksaa valla her turlu kokuya razıyım.. bırde yarar goren ark.lar nezaman sonra etkısını gosterıyoo.. bırde sampuana butun ampullerden karstrdım bırsey olmass demıı???

eşim eczaneye gittiğinde bemiks estediğinde eczacı ona bir kutu bemiks alacağına yerine 1 kutu evigen al daha iyi demiş..
bemiks ve evigenin içeriği aynıymış...
bemiks iğrenç kokar abi bende kendim kullanıyorum bemiks yerine evigen kırıyorum demiş...

ay ewt yaa hala uzerımden gıtmedı kokusu ya da psikolojkmen ben alıorum hala.. cok pişman oldum keske sampuana katmasaydım ama ne yapalım oldu bıkeree

kızlar zigavus kokusuz sarımsak şampuanı kullanan var mı:uhm: bioxcin kullandım 9 ay sadece var olanları korudu, yeni saç çıkmasını sağlamadı,:1no2: bu şampuan yeni saç çıkarıomuş die duydum bilgisi olan paylaşabilir mi:uhm::uhm:

kızlar bu ampuller nelerdir ve ne alacağımı tam olarak yazarsanız bende başlamak istiyorum bu karışıma teşkr

canım bu çok büyük morel oldu, teşekkür ederim dene:sm_cool:yimini bizimle paylaştığın için.

rica ederim canım bi dha alıp kullanmayı düşünüyorum işe yaradı daha çoğalması gerekiyo saçımın şuan başka bişi kullanıyorum onunda işe yaramasını umuyorum içinde saç için faydalı bütün yağlar olan bişi

ben hala devam ediyorum ampullerimi kullanmay..
az öncede dove şampuanımın içine 5 bepanthen 1 evigen kırdım çalkaladım...
kızlar bişiy farkettim bu ampuller beslediği gibi sanırım kırılmayıoda önlüyor..
şayet ben gün aşırı yıkar ve düzleştirici kullanırım..
düzleştiriciyi gün aşrı kullandığımı düşünün hemde oldukca sıcak derecede ama bakıyorumda ne yıpranma var ne kırılma..
hatta dökülmelerim öyle azaldı ki...
eşimde çok memnun bu gün dedi gelirken senin şu ampullerden alayım bitiyor galiba dedi...
onun bile dökülmesi durdu yani :)

kesinlikle kırılmayı önlüyor sana katııyorum bu konuda
verdiği yumuşalık parlıkta harika
düzleştiriciden dolayı ucları beyaz kırık oluyodu ama ampulleri kullandığımda olmuyo

bana doktor vermişti kullandım hiçbir faydasını görmedim.. gayet de düzenli kullandım bir işe yaramadı...

saclarım ınanılmaz parladı super sekıl alıyor hatta azönce duzlestırdım ve elektrıklenmedı bıle ılk defa.. ampuller ve yaptıgım zeytınyaglı+sarımsaklı bakım sayesınde... AMAA =( hala dokuluyorr yaa bıara durmustu ne guzell.. bu dokulenler sızce dıplerı yıpranmıs olanlar mı kızlar yaa..sac olusumu ne zaman baslar bırdee

cnm benimde öyle ama üzülme 50 dökülüyorsa aynı gün 25 i çıkıyordur

Bende başladım kullanmaya.
şampuanımın içine kırdım. biraz değişiklik oldu ama hala dökülüyor.
tabii eskiye oranla çok daha az okadar çoktuki benim dökülmem her banyo kabusum oluyordu.
durmak yok kullanmaya devam bakalım

aynen bende devam edecem =(( tarayamıyorum bıle sacımı yaa dıplerden koptugunu hısseettıgım ıcın

arkadaşlar saçlarım tutam tutam dökülmesine rağmen 2 haftadır 1 günde en fazla 5 tel saçım dökülüyo..inanın uydurmuyorum..çözüm ise şu johnsons baby şampuan ve ssadece bepanten ampul..ayrıca saçımı 1 hafta içinde 2 kez boyattım buna rağmen dökülmede hiç bi artış ve saçlarımmda herhangi bi cansızlık olmadı..bebek şampuanlarında saça zararı olan hiç bi madde yok bunu unutmyın ve mutlaka deneyin kesinlkle tavsiye ediyorum

X