Aşılama Asılamadan sonra kasık ağrıları olanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar yaa bişey sorcam: bende pzt yaptırcam ilk asılamamı, o gün de okullar acılıyor,rapor almak istemiyorum. bu ağrılar için ağrı kesici kullanabiliyormuyuz acaba ? bir bilginiz var mı? 2. gün illaki yatmak , dinlenmek orunlumu.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler[/QU merhaba arkadaşım sakın öyle bir yanlış yapım deme hiç deyilse 3 gün yat nehalerde oluyo emeyini boşa verme derim bende buay aşılama oldum 11, günde gitin hcg. tahlilim 1,36 çıktı yarın yine gidecem eyer artarsa olumluymuş doktor hareketlilikmvardedi ama benim umudum yok işallah seninki olur:1hug:Çok üzgünüm çoook

Benimde aşılama olalı 10.gün ve 10 gün boyunca her 2 kasığımda da batmalar sancı gibi oluyor.Hayır olsun inşallahh umut yokk.kesin asılamanın bana bir oyunu bu :asigim:

kızlar bende sadece bana oldu sanmıştım allahım öyle bi ağrı görmemiştim ağrımı gaz sancısı mı bilemedim ayağımı kaldıramıyordum yürümek için .acaba diyiyorum ağrıyınca tutmadığı anlamına mı geliyo nedir. bende nisanda ikinci aşılamaya başlayacam inş bu defa acımaz o kadar. allahım emeklerimizin karşılığını verir inşallah.

ben de ilk aşılamamı yaptırdım 11.günüm.yaptırdığım günden beri kasıklarımda ağrı hep var 1-2 saat devamlı otursam hemen batışmalar oluyor.sonuç negatif olursa nisanda tekrar deneyeceğim

benimde ilk aşılamam çok ağrım var kasıklarımda
bunun nedenini bilmiyorum

Aşılamadan sonra hergün devam eden 15günlük kasık ağrısııı melaeseff tutmadı :=) dr agrıların normal oldugunuı soyledı

Bende bugun asilama oldum ve sag tarafimda hafif bir sanci giriyor arada sirada...

Butun yazilanlari okudum sag tarafinda veya kasiklarinda agrisi olanlar hep tutmadi diye yazmis...

benimkide mi tutmadiiiiiiii :84::84:

merbaha kızlar ben aranıza yeni katıldım 5 yıllık evliyim 1 düşüğüm oldu bende ilk aşılamamı oldum 2 kez yaptılar 10'da ve 12'sinde suan ayakta durduğumda sağ tarafımdan belime kadar çok feci ağrım var nefesim kesiliyo hiç bi yere gidemiyorum sadece yatınca geçiyo acaba aşılamam tutmuşmudur

merbaha kızlar ben aranıza yeni katıldım 5 yıllık evliyim 1 düşüğüm oldu bende ilk aşılamamı oldum 2 kez yaptılar 10'da ve 12'sinde suan ayakta durduğumda sağ tarafımdan belime kadar çok feci ağrım var nefesim kesiliyo hiç bi yere gidemiyorum sadece yatınca geçiyo acaba aşılamam tutmuşmudur

aşılama yaptıralı tam bir hafta oldu buradaki bütün aşılama ile ilgili yazılanları nerdeyse hatim ettim . içimde ne olacakmış gibi ne de olmayacakmış gibi bariz hisler yok nötr durumda yani... fakat sol kasığımda ki ağrı beni oldukça rahatsız etmeye başladı acaba ne olabilir dış gebelik falan olmasından çok korkuyorum birde benim ne göğüslerimde şişkinlik var ne bel ağrım ne baş ağrım hiç bir ağrım yok sol kasığımda ki ağrıda iğne batması şeklinde yani yinede öyle yıpratıcı bir ağrı değil ya acaba başaramadım mı hamile kalmayı herkesin çeşitli ağrıları varken ben de hiç bişey yok :44:

ay aslında sana tuttumu aşılaman diye sorucaktım bak nereler gitmişim konunun dışında acaba tuttumu bende ilk aşılamamı yaptırdım çünkü morale ihtiyacım var aslında inşallah tutmuştur :KK54:

canım benımde 2. asılamamda asılama yapmadan bır gun nce basladı asılama unu cok sıddetlıydı dah cok sag tarafımda vardı gece uykudan uyandırıodu o derece sonrakı gun azaldı sımdı benım 8.gunum bıraz bıraz oluyo kasılma seklınde bazen adet olcakmısım gıbı gelıyo hayırlısı artık

slm bende aşilam yaptım ama hiç bir belırtı yok tutmadımı acaba

aşılama yaptıralı tam bir hafta oldu buradaki bütün aşılama ile ilgili yazılanları nerdeyse hatim ettim . içimde ne olacakmış gibi ne de olmayacakmış gibi bariz hisler yok nötr durumda yani... fakat sol kasığımda ki ağrı beni oldukça rahatsız etmeye başladı acaba ne olabilir dış gebelik falan olmasından çok korkuyorum birde benim ne göğüslerimde şişkinlik var ne bel ağrım ne baş ağrım hiç bir ağrım yok sol kasığımda ki ağrıda iğne batması şeklinde yani yinede öyle yıpratıcı bir ağrı değil ya acaba başaramadım mı hamile kalmayı herkesin çeşitli ağrıları varken ben de hiç bişey yok bende senın gıbıyım hiç bir belırtı yok tuttumu senın kı banada yazarsan ssevınırım ....

Merhaba kızlar bende dün aşılama yaptırdım çok bi ağrı olmasi ama gece sürekli idrara çıktım sizde de böyle bişey oldu mu ilk idare testi mi kan testi mi yaptınız

Merhaba kızlar bende dün aşılama yaptırdım çok bi ağrı olmasi ama gece sürekli idrara çıktım sizde de böyle bişey oldu mu ilk idare testi mi kan testi mi yaptınız
Oluyor evet gerçi ben çok fazla su içiyordum onunlada ilgisi olabilir ilk testi 7.8. gün idrar yaptım 2. çizgiyi silikde olsa gördüm ama iğnenin etkisiymiş 10. günde kanda yaptrdım 1,98 çıktı çok düşük daha adet olmadım ama bakalım yani sen sen ol 12. günden önce yapma bnm ilk deneyimimdi 12. gün kanda baktır

Oluyor evet gerçi ben çok fazla su içiyordum onunlada ilgisi olabilir ilk testi 7.8. gün idrar yaptım 2. çizgiyi silikde olsa gördüm ama iğnenin etkisiymiş 10. günde kanda yaptrdım 1,98 çıktı çok düşük daha adet olmadım ama bakalım yani sen sen ol 12. günden önce yapma bnm ilk deneyimimdi 12. gün kanda baktır
Benim de ilk denemem doktora 12 gün sora test yap dedi insana zaman geçmiyor gibi geliyor bu arada aşılama ni nerde yaptirdin canım

OTE="Kerziban_34, post: 42324256, member: 697648"]Benim de ilk denemem doktora 12 gün sora test yap dedi insana zaman geçmiyor gibi geliyor bu arada aşılama ni nerde yaptirdin canım[/QUOTE]
İst pendik Marmara Üniv.de sen

X