Saç Uzatma Yöntemleri Tatlı badem yağı

Denizliche

Guru
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
2.398
757
36
arkadaşlar benim yeğenim 6 yaşında we doğduğundan beri saçları hiç uzamayordu ve kıl gibiydi birsürü şey denedik ama fayda etmedi bi gün aktardan tatlı badem yağı aldık ve saçlarına çok iyi geldi beslediğ we uzamasını hızlandırdı bende başladım 1 ay oldu saçlarım daha canlı we parlak oldu ve tabi uzamayada hadi geline hep birlikte deniyelim :dance:

Son düzenleme:
bende herseyı denedım ama malesefbenneyaptımki
badem yağınla hınt yagını karıstırıp ısıtıp surdum ınanılmaz etkılı denemelısınız bence:lepi:

mrb ya bişi soracm badem yağını direkt saça mı uyguluyoruz yada ne kadar bekletiyoruz biraz bilgi verirmisin cnm

bnde hint yağıyla karıştrp kullanıyrm hatta şu an vr kafamda :kahve: uzamaya faydası vr mı anlayamadım ama parlatıyor sçlarımı o kesnn=)))))

bu yöntem saçları uzatıyormu gerçekten kızlar bana yardım din nolur saclarım cok kuru ve hılı uzamasını istiyroum..turp entele faln ugrasak istemiyorum annem zaten bu koku ne die kıyamet koparır evdekaydirigubbakcemile3bu yöntem uzatıyormu acaba cevap lütfennn

bu yöntem saçları uzatıyormu gerçekten kızlar bana yardım din nolur saclarım cok kuru ve hılı uzamasını istiyroum..turp entele faln ugrasak istemiyorum annem zaten bu koku ne die kıyamet koparır evdekaydirigubbakcemile3bu yöntem uzatıyormu acaba cevap lütfennn

kuruysa iyi gelir benim saçlarım yağlı yağ bakımı iyice yağlandırıyor ve döküyor benim saçımı

şampuanın içine bal ile birlikte katın badem yağını, ikisinden de 2 şer tatlı kaşığı, küçük şampuana katacaksanız 1'er. hem parlattı benim saçımı hem yumuşattı

kizlar bende badem yagi ilik zeytin yagi ve yumurtayi sacimda 30-40 dakika bekletip yikiyorum yumusacik ve bakimli oluyolar

benim kuaförüm saça durulanmayan krem kesinlikle kullanma demişti, saçlarım çok işlem gördüğü için bayağı cansızlaştılar, onun yerine bir yumurta sarısı, iki çorba kaşığı saf zeytinyağı, ve bir tatlı kaşığı badem yağını haftada iki kere friksiyonla yedir dedi, bunu iki ay boyunca yapıp, sonra haftada bire düşüreceğim. Şimdiye kadar 4 kere yaptım ilk kullanımda bile saçım hiç krem istemedi. Hatta artık durulanan krem bile kullanmıyorum, ki benim saçlarım inanılmaz kuruydu. Tavsiye ederim Bir bunu yapıyorum bir de Amonra idi galiba bir arkadaşım gliss şişesine yapılan menekşeli çok faydalı bir tarif vermişti bir haftadır da onu yapıyorum ohh missss:21:

bende saçalarımın çabuk çabuk uzamasını istiyroum ama uzamylar bi türlü ne yapsam kii önerilriniz beklyrm

X