Doğuma Hazırlık acil izmirde bebek alıverişi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben oğulumda herseyini mina bebeden almıştım.Aynı giysileri gelinimiz oğluna yarı fiyatına pazardan alınca, mina bebe alışverişimi sona erdirdim.belli markaları internetten alıyorum şimdi doğacak olan kızım için.

arkadaşlar peki bornova da önerebileceğiniz bebek giyim mağazası var mı acil yardım lütfenn....

Bornovada birkaç mağaza var ancak yeni keşfettiğim gerçi sanırım mağazada daha birkaç yıllık olan Deniz çocuk var. deniz çocuk giyim. cichlid çikoby bani gaye bebitof gibi baya baya kaliteli ürünleri var. Ben gayet memnunum. Bir bak derim. Fiyatları bu markaların izmirde en uygunu diyebilirim. İnternet siteleride var ama tabii tüm ürünleri olmuyo. www.denizcocuk.com Bye

Arkadaşlar izmir kemeraltı ucuz falan değil inanın. Ben gidip görüp alacaklarımın marka ve modellerini not edip internetten inanılmaz uygun fiyatlara aldım geçtim. Chicko bebek tırnak makası setine 25 TL dediler ben 17 ye aldım. Göğüs pedine bile 18 TL fiyat dediler 60 lığına ben internetten 12 T ye aldım daha neler neler.. O yüzden annelere tavsiyem dükkanlardan araştırmadan almamaları..

Arkadaşlar izmir kemeraltı ucuz falan değil inanın. Ben gidip görüp alacaklarımın marka ve modellerini not edip internetten inanılmaz uygun fiyatlara aldım geçtim. Chicko bebek tırnak makası setine 25 TL dediler ben 17 ye aldım. Göğüs pedine bile 18 TL fiyat dediler 60 lığına ben internetten 12 T ye aldım daha neler neler.. O yüzden annelere tavsiyem dükkanlardan araştırmadan almamaları..
kesinlikle katıldığım bir durum...kemeraltı hiçte ucuz değil artı insanın kafası karışıyor

kesinlikle katıldığım bir durum...kemeraltı hiçte ucuz değil artı insanın kafası karışıyor yorulduğunda cabası. mina bebeye de girdim gerçi o sokakta 4 tane aynı tip mağaza vardı.hiç bir şey almadan döndm kemeraltından beğenmediğim ürünlere yksek fiyat vermek istemedim açıkçası.ben agora avm , özdilek avm ve pamidor balçovadan idirimleri takip ederek aldım.lohusa takımları kemeraltında 180 gibi bir fiyat verirken özdilekten 70 liraya aldım yine 3 parça ve daha kaliteli bir marka. göztepedeki sani baby i de tavsiye ederim arkadaşlar

az önce hep kullandığım bir şampuanı kargo dahil kipaya göre % 50 ucuz aldım. internetin gözünü seveyim.. En güzel ve hesaplı alışveriş gerçekten internette...

bende şu sıralar izmirde bebek odası ve lohusa takımlarını araştırıyorum. Bakalım nerden alcam. Çok ağırlaşmadan alayım diyorum. Şuana kadar aldığım şeylerin fotolarını blogumda paylaştım. sıra geceliğe geldi. alınca onunda fotosunu paylaşıcam. malesef burdan foto paylaşmayı beceremedim :KK43:
bloguma tık tık :)
http://bebekmigeliyor.blogspot.com.tr/

Merhaba kızlar bende bebek alışverişine başlamak istiyorum. İzmir de nereleri tavsiye edersiniz? Kemeraltı mina bebek yazmış çoğu kişi gerçekten uygun mu? Sizler nerden alışveriş yaptınız nerelerde şuan indirim var paylaşırsanız sevinirim.

merhaba arkadaşlar ,

aranıza yeni katıldım izmir de yaşıyorum. bebek gereçleriyle ilgili ticarete girdim alım satım yapıyorum ve türkiye nin her yerine gönderebiliyorum. bilginiz olsun istedim :)

3.jpg

X