Lazer İle İlgili İlginç Bir Soru ? Genitale Özel

Brave Capricorn

Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2008
4.118
2.653
Arkadaşlar bu soruyu sorup sormamak arasında çelişkiye düştüm....Belki size çok acayip birşey gibi gelebilir ama sorucam. Şimdi ben genitale lazer yaptırıyorum fakat genital bölgenin üst tarafında çok az kıl kalsın istiyorum. Ben öyle seviyorum tamamen tavuk gibi yolunmak istemiyorum. Çok az üstte şekil olsun istiyorum. Bunu gittiğim merkezde daha söylemedim bu sefer gidişimde söylüycem ama bi haber olduklarını hissediyorum. Yüzüme aval aval bakarlarmı acaba:jeyyar: neticede ben öyle seviyorum. Ama bunu lazerde nasıl uygulatıcam bilemiyorum. Bir bilgisi olan yada yaptıran varsa bana yazarsa çok memnun olurum. Bu arada bu konu tartışmaya açık değildir. Sakın bana aman napıcaksın tertemiz olsun ne saçma bir düşünce vs... yazanlar yazmasın....gerci bu konunun talep görücenide pek sanmıyorum ama... fkirlerinizi yazarsanızda acayip mutlu olucam....... sevgiler Şeniz

hehehehe yok yok tamam gülmüyom :KK43:
kaçıncı seansın bilmiyorum ama aman aman bi şekil olsun dersen imkansız bişi kimse uğraşmaz. az bişi yada senin seçtiğin bi bölge kalsın istiyorsan söyleyebilirsin.çok acayip gelmei bana. kuaförde çalışan bi arkaddaşım vardı özel bölgeye ağda yaptıranlar şekilli istiyorlarmış kız o şekli tutturabilmek için canla başla çalışıyormuş. neyse sen söle yaparlarrrrrrrrrr

tatlım seni anlıyorum ve hak veriyorum.....

internetten bu konuda araştırma yapmanı ve gittiğin merkezi değiştirmeni tavsiye ederim...

bak mesela bu ekranın en sağında lazer epilasyon reklamı var...onlara danışabilirsin diye düşünüyoum

Gülmek serbest tartışmak yasak canım gülebilirsin ahahahaasırnaşık şey bilmiyorum napsam acaba... o istediğim bölgeyi bantlamı yapıştırsam ne:dance: evet fikirleri alıyım rezil olucam merkezdeki kadına:jeyyar: deli sanıcak beniii

KK nın güzellik ve bakımla ilgili bölümlere girersen reklamlara dikkat edersen bir çok lazer epilasyon firmasına ulaşabilirsin...

ben geri dönüşümü olmayan bir işe girişecek olsaydım mutlaka en usta ve benim istediğimi mutlaka yapacak olan yeri araştırır ona yaptırırdım tatlım..

tatlım seni anlıyorum ve hak veriyorum.....

internetten bu konuda araştırma yapmanı ve gittiğin merkezi değiştirmeni tavsiye ederim...

bak mesela bu ekranın en sağında lazer epilasyon reklamı var...onlara danışabilirsin diye düşünüyoum

Canım ya gittiğim yeri niye değiştiriyim niye dedinki böyle orda yapmazlar diyemi... Bakıyım sağdaki ekrana haklısın araştırıyım...biraz..

evet sardunyacım utanıcak ne var değilmii.. sonucta paramla işlem yaptırıyorum. Hem genitalin estetiğine çok önem veren biriyim. Bunu atlamamam lazım.. yoksa işlemin bitişinde ordan kıl çıksın diye kendimi yer bitiririm...tabi iş işten gecersüprizzzzz

Ama işin ilginç tarafı ne biliyomusunuz o istediğim yerdeki kıllar döküldü ilk seansım olmasına rağmen kıl döküldü eser yok o üst bölgede.... kafamçokkarıştı inş çıkar zamanla ama sanki kökten gitmiş gibi pamuk gibi oldu:asigim:

Ama işin ilginç tarafı ne biliyomusunuz o istediğim yerdeki kıllar döküldü ilk seansım olmasına rağmen kıl döküldü eser yok o üst bölgede.... kafamçokkarıştı inş çıkar zamanla ama sanki kökten gitmiş gibi pamuk gibi oldu:asigim:

tatlım hiç epilasyon yaptırmadım fakat bu konuda ki genel halk olarak bilgimiz 1 seansta kıl sorununun çözülmediğidir yani kıllanma olur diye düşünüyorumCADIARZU...

burdan tecrübeli arkadaşlar eminim ki sana yardımcı olacaklardır:teselli:

evet sardunyacım utanıcak ne var değilmii.. sonucta paramla işlem yaptırıyorum. Hem genitalin estetiğine çok önem veren biriyim. Bunu atlamamam lazım.. yoksa işlemin bitişinde ordan kıl çıksın diye kendimi yer bitiririm...tabi iş işten gecersüprizzzzz

bebeğim aynen öylekaydirigubbakcemile5

şekerim ne utanıyosun belki oraya bişey falan yapıştırırlar laser de görmez o bölgeyi.. ne biliim aklıma ööle bi fikir geldi..

kuşum çıkar merak etme. ilkin öle olur. 1 ay sonra yada 2 ay sonra çıkar. kendimden biliyom özel bölg. 4 seansım fln oldu geç çıkıyor 2 ay sonra fln ama çıkıyorrrrrrrrrrrrrrrrr

canım bende genital bölge için lazer yaptırıyorum.. 2 aydan önce tamamnen hangi kısmın bittiği belli olmaz.. nerde bırakmak istiyosanda oralara bol b ol jilet sür.. zayıf kılların belli olur çıkar yani.. merkezde söyle çekincek biişey yok kanımca....

çok tatlısın yaaaa:1hug:sırnaşık şey farlı bi istek evet ben de tertemiz olsun diye yırtıyorum kendimi eve gidince bakıyorum kalan yer olmuşmu kızarmayan atış yapılmayan yer var mı diye en çok epilasyon merkezinde alacağın tepkiyi merak ediyoruum:roflol: yaz bize tamam mı
ha bide bant yapıştırmak mantıklı geldi bana a.s.

Tamam canım :dance:ben bunu diyince bakalım kadın ne diycek..yazarım. tamamen kılsız olmsı hoş tabi ama bunu ömür boyu böyle kullanmak sıkıcı olur gibi geldi:asigim: ha bantı şöyle bi düşündümde geri sökerken nasıl olur acaba.. bende başıma iş alıcam ha:roflol:

X