Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

hayırlı osun değerler normal

TeseKkur ederim arkaadasim Allah isteyen herkese nasip etsin.Cuma gunü bı kan daha verdim 498 cikti.Çarşamba gunü kese olusmusmu ona bakılacak.bı sorum daha olacak sizlere doktorrum normal hayatına devam edebilirsin dedi cinsel iliski konusunda bı yasak getirmedi. Dün esimle iliski yaşadıktan sonra hafif kan geldi leke seklinde doktorum normal dedi ama çok korktum bu konuda bilgisi olan varmi şimdiden teşekkürler cvp larınıza

Öncelikle hepinize merhaba...
Son adet tarihim 15 temmuz bu gün test yaptırdım hcg 110 çıktı
Bilgisi olan arkadaşlar bu normal bir düzey midir?

bende aynı durumdayım senin gidişatın nasıl oldu. keseyi ne zman gördün. kan değerlerin nasıl yükseldi. cevap verirsen sevinirim. teşekkürler.

arkadaşlar benim hamileliğim yakşalık 5 hafta oldu. Kan değerim 105 çıktı. İki gün sonra 170 e çıktı. bu normal mi. düşük olabilr mi.

arkadaşlar benim hamileliğim yakşalık 5 hafta oldu. Kan değerim 105 çıktı. İki gün sonra 170 e çıktı. bu normal mi. düşük olabilr mi.

seni üzmek istememm arkadsım ama normal değil normalde iki katı olması gerekiyor yani ilk 105 cıktı ya en az 210 küsür cıkması lazımdı hakkında hayırlısı olsuun bazı arkdslarda var böyle yavas ilerleyip sonradan gelişen

seni üzmek istememm arkadsım ama normal değil normalde iki katı olması gerekiyor yani ilk 105 cıktı ya en az 210 küsür cıkması lazımdı hakkında hayırlısı olsuun bazı arkdslarda var böyle yavas ilerleyip sonradan gelişen

Bende zaten düşük olabileceği için korkuyorum. Doktor da düşük tehlikesi var dedi ve ilaç verdi. Bugun için pazartesi bir daha kan vereceğim. hayırlısı artık.

Bende zaten düşük olabileceği için korkuyorum. Doktor da düşük tehlikesi var dedi ve ilaç verdi. Bugun için pazartesi bir daha kan vereceğim. hayırlısı artık.

teşekkür ederim ben dış gebelikten korkuyorumm..ikiz üçüz razıyım...:) bu seferde heveslenip kalmak istemiyorum..:KK43:(

hakkınızda hayırlısı arkadaşlar ben 6 senedir bekliyoruum Allahıım bilir zamanını bende bu ay süpheleniyorum ama umutlanmakta istemiyoruumm

Canan merhaba benim değerlerim sana yakın noldu son durumun ne yükseldimi bende dediğim gibi son sat 22 aralıktı
25 ocakta kan değerim 105
28 ocakta kan değerim 177
1 şubatta kan değerim 219,9
Doktor bir hafta sonra tekrar çağırdı dış gebelik olmasından şüpheleniyomuş bugün vajinal ultrasona baktı rahimde kalınlaşma var dedi tabi görünmesi için çok erken dedi değerlerim düşük olduğundan görünmez dedi birde kan pıhtısı gibi bişey gördü reglide olabilirsin dedi, artık anlamadım beklicem yine uff ya çok sıkıldım kan verip beklemekten olmayacağı varsa da olmasın artık daral geldi kan vermekten haaa bana benzer olan arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum..

arkadaşım gebeliğin nasıl gitti.. yazarmısın.?

merhaba canım yumurtlamadan sonra 8 9 gün sonra belli olur gebelik muhtamelen ama kanda alabilirsin sonucu

ateşimi ölçtüm düzenli olarak ona göre 3 nisan dediler yumurtlama günü bakalım. Bir düşük yaptım şubatta korkuyorum onun için

SAT 21.03.2011
36,2 - 30 mart 10. gün
36,2 - 31 mart 11.gün
36,3 - 1 nisan 12.gün
36,1 - 2 nisan 13.gün
36,3 - 3 nisan 14.gün
36,4 - 4 nisan 15.gün

ateşimi ölçtüm düzenli olarak ona göre 3 nisan dediler yumurtlama günü bakalım. Bir düşük yaptım şubatta korkuyorum onun için

SAT 21.03.2011
36,2 - 30 mart 10. gün
36,2 - 31 mart 11.gün
36,3 - 1 nisan 12.gün
36,1 - 2 nisan 13.gün
36,3 - 3 nisan 14.gün
36,4 - 4 nisan 15.gün
ımm anladım canım çok geçmiş olsun ama demekki hamiş kalabiliyosun buda sevindirici kaç gün arayla regli oluyosun? kaç günün var regline?

X