Göz Makyajı Kaşlarımızın resimleri...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

bisquit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
692
4
kızlar kaşlarımızın resimlerini çekip burada paylaşalım ne dersiniz...?hem kaş şekillendirme konusunda birbirimize yardımcı oluruz, hem yüz yapımıza göre kaş şekillerini tartışırız(yakışmış mı yakışmamış mı gibi..) önerilerimizi yorumlarımızı yazarız...

bnce ii fikir olmuş bu hemn size kaşlarımın resmini koyucam ve herkes koysun resimdelikafadulden ama bn kaşlarından memnun olmayanlardanım ....................:1no2:

Son düzenleme:
img0474hg7.jpg
img0412kopyakopyajx4.jpg

kızlar bn son birkaç aydan beri kaşlarımı kalın bırakıyorum aslında nişanlımın zoruyla diyebiliriz ...kaşlarım önceden bukadar siyah değildi ama makasla kese kese siyahlaştı ve kalınlaştı kalın bırakmak isteyene tavsiye ederim a.s

Son düzenleme:
Kaşların gayet hoş canım. Ben de çok ince kaşı sevmiyorum zaten yakışmıyor da fazla. Makasın siyahlaştırdığını bilmiyordum. Ben de krem sürünce siyah görünüyor diye duymuştum :)

niye memnun değilsin ki fişnelicimm bence güzel duruyolar inceye alıstıysan kalın garip geliyo olabilir.ama bence gözlerin de iri sanırım iyi giderrr...

eminik haklısın ben de iri gözlüyüm =) iri gözde incecik kaşlar olmuyor. Dolgun ve iri gözler için kalın ama şekilli kaşlar ideal.......

sadece göz bölgesini koymakla yüze nasıl yakıştığı bilinmezki mesela kaşlarım artık uzun ama yüzüme çok yakışıo bence. ama sadece göz le kaş bölgemi kesip koysam yakışmamış dersiniz...

kızlar kaşlarımın yanına bi resim daha ekledim buda yüzümle kaşlarımın münasebetisırnaşık şey:roflol:

fişneli.brovni kaşlarını bi sıra inceltsen bile çok güzel şekil alır
bu arada üstündeki gri eşofmandan bendede var:) colleziondann almıştımm:) dikkatimi çektii

bu arada bnde badem yağının siyahlaştırdığını düşünüyorum

fişneli.brovni kaşlarını bi sıra inceltsen bile çok güzel şekil alır
bu arada üstündeki gri eşofmandan bendede var:) colleziondann almıştımm:) dikkatimi çektii

bu arada bnde badem yağının siyahlaştırdığını düşünüyorum

öylemi

kıs nerelerde takılıyosun pişti olmayalım sonra delikafadulden:roflol:sırnaşık şey

Valla pek şekersin canım. İnce kaşı hayatından çıkar sen. Böyle çok güzel:lepi:

yaa ben kaşlarımın resmini koycaktım sadecee tüm yüzümü koyamammm ama :1no2:
siz kaşlarımın şekline yorum yapın ok hatta bi tane yüz de eklyebilirsiniz ona kaydirigubbakcemile3

yaa ben kaşlarımın resmini koycaktım sadecee tüm yüzümü koyamammm ama :1no2:
siz kaşlarımın şekline yorum yapın ok hatta bi tane yüz de eklyebilirsiniz ona kaydirigubbakcemile3

datlum sen resmini ekle bn kaşlarını kafandan ayırim ok delikafadulden haydeyin herkes eklesin :asigim:delikafadulden

buda benim kaşlarım bu resmi geçen ay çekmiştim aslında dün yeni aldırdım kaşlarımı ama resim çekmedim çekince eklerim çok güzel oldu

X