Ultrason ölçümleri fl boyu

Ben biliyorum da bir hafta onden geriden gitmesi onemli degil sanirim buyumesi devam edip kalbi atiyosa. Ama huc bilmiyorum bilenler yazsaydi keske cocuklari dogmustur coktan.

Merhaba ben 24+2 haftalik hamileyim ama bebeğimin basi 23+3 ,karın 23+4 boyu 25+6 doktor sorun yok dior ama korktum basi 6 gun geri

merhaba çok acil cevap yazarsanız sevinirim.
Ben 35 + 4 günlük hamileyim son 3 hafta önce görülen bebeğimin fl boyu 3 hafta geriden geldiği. Dr. bşy olmadıgını ama down sendromu riski %1 de olsa ihtimaller olasılıktadır dedi. Aranızda böyle bi durum yaşayan ve dogum yapan var mı bebeğiniz ne durumda ACCİİİİLLLLL

Fl olcumleri geriden gelen arkadaslar bebekleriniz kac cm dogdu acaba benimde cuma gunu 36 cm di bebegim doktor bisey demiyo ama nette okuduklarima gore 2 cm falan kisa gidiyo hep

Ben 35 + 4 günlük hamileyim son 3 hafta önce görülen bebeğimin fl boyu 3 hafta geriden geldiği. Dr. bşy olmadıgını ama down sendromu riski %1 de olsa ihtimaller olasılıktadır dedi. Aranızda böyle bi durum yaşayan ve dogum yapan var mı bebeğiniz ne durumda ACCİİİİLLLLL
Dogum yaptinizmi bebeginiz nasil.benmde fl 3 hafta geriden 23 haftalik hamileyim cok korkuyorum doktor eger gerileme devm edrse skinti olur dedi :KK43:

Mrb lutfen bana yardimci olun bebeginiz dogdumu sagliklimi? 23 haftalik hamileyim bebegimin fl boyu 3 hafta geriden geliyor eger fark acilirsa skinti olurmus 26 haftalk olunca tekrar kontrol edilecekmis:KK43:

Mrb lutfen bana yardimci olun bebeginiz dogdumu sagliklimi? 23 haftalik hamileyim bebegimin fl boyu 3 hafta geriden geliyor eger fark acilirsa skinti olurmus 26 haftalk olunca tekrar kontrol edilecekmis:KK43:
Merhabalar, benimde bebeğimin fl boyu 1 hafta geriden geliyor doktor genetik olabilir dedi. Forumda fl boyu kısalığı diye araştırırsanız geçmişte 3 hafta kısalık olanların bile sağlıklı doğurduklarını okursunuz. Canınızı sıkmayın inşallah bir sıkıntı yoktur. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Merhaba arkadaşlar 15 haftalik hamileyim doktor bebeğin küçük dedi.FL 16.3 bunu nasıl hesaplarm. Birde kaç gram olduğunu hangi Terimleri anlarım.

Merhaba arkadaşlar 15 haftalik hamileyim doktor bebeğin küçük dedi.FL 16.3 bunu nasıl hesaplarm. Birde kaç gram olduğunu hangi Terimleri anlarım.
Canım fl boyunu 7 ile çarpıp ortalama boyunu hesapladığını söylemişti doktorum yani 16mm 1.5cm desek 7 ile çarp 1.5u yaklaşık 11cm miniğin :)

ben devlet hastanesine gidiyordum harika bir doktorum vardı o zamanlar doktorumun özeli de vardı hem özel hem hastane birlikte götürüyordum..neticede fl kısalığını bahsettiğim gebeliğim malesef kötü sonuçlandı.39 haftalık doğum yaptım ve oğlumu kaybettim..
Benim se bebeğimin fl boyu 3 hafta geriden geliyor. Bebeğinizi kaybetme sebebiniz bununla mı ilgili acaba?

fikir sahibi olmanız açısından; benim bebek 20 haftalık. FL 3.31cm yani 7 ile çarpınca ortalama 23.1 cm ve 354gr. Her şey normalmiş.

Merhaba arkadaşlar benim adet tarihime göre 7+3 günlük hamile olmam gerekyo ama doktor bebeğin gelişmeyip 1 hafta geride olduğnu söyledi. Bebeğin boyu 5.45 mm. Kese ise 22 mm. Kalp atışı karından ultrason ile duyulmadı. Böyle olupta 1 hafta snra bebeği gelişen ve kalp atışı duyulan var mı acaba ?

Dogum yaptinizmi bebeginiz nasil.benmde fl 3 hafta geriden 23 haftalik hamileyim cok korkuyorum doktor eger gerileme devm edrse skinti olur dedi :KK43:
Merhabalar, dogum sonrasi herhangi bir sorun gordunuz mu? Banada ayni sekilde 3 haftalik bir bacak kisaligindan bahsediliyor.Ancak diger olcumlerde herhangi bir sorundan bahsedilmedi.

benim o gebeliğim çok sıkıntılı geçti.33 haftalıkken karnımda kalp atışı durdu ama fl ile alakalımıydı bilemiyoruz.kan pıhtılaşmasıda varmış bende sonradan ögrendik. siz igne veya aspirin kullanyomusunz kan sulandırmk için?

X