Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım biz bir aylık evliyken olmucak derken eşimin bi hamlesi üzerine içime kaçtı diyebilirim :KK70: ODA BENDE ANLAMADIYDIK DURUMU BNDE YANMA VE AĞRI OLDU BİR SFER İÇİME YANLIŞLIKLA GİRDİ .okadar o sırada kızlığım bzlmş hafif bi kanama başka bişiy yoktu nese ben dedim bu kadar oldu ya geriside olur heralde :KK43: ama malasef olay girmesi bozulmak falan değilmişş öle böle derken tam 9 ay geçtii ve ben buradaki b egzersizleri yapmaya başladım nefes egzersi d dokunma ilk içeri kulak çubugunu ıkına ıkna ittim baktım gercekten kasınca o bile acıtıyo gevşettim kendimi çıkarmadımm nefes nefes alıp verdim bolca sonra bitmiş eyeliner şişesine geçtim sonra direk baktım oluyo orta parmak :KK70: TABİ İLK BAŞTA İLK BOĞUM YAPAMADIM SONRA Bİ GÜN PES ETMEK YOK BMİNİK MİNİK SOKARKEN Bİ BAKTIM TAMAMEN İÇİNDEYİM :KK70: işte dünde eşime geçtim :d pes etmek yokk :KK70: İNŞALLAH BENDEN DAHA KISA ZAMANDA BAŞARISINIZ.. KORKULACAK BİŞİY YOKMUŞ SONUÇTA :p SEN GENE EGZERSİZLE BAŞLA DERİM YANİ EN AZINDAN KASILMAYI YENMELİSİN

inş yaaa işte bizim hiç olmadığı için egzersizlerde kanama falan olur diye korkuyorum :KK43: hep böle acı çekickmşm gibi hissedyrm neyse mecbur başlycm umarm koly olur :)

Bundurumda ne yapmak doğruymuş acısa da penisle mi devam etmeli yani her o noktaya geldiğinde bi gün belki o noktayı da aşar umuduyla :) yoksa aparatla alışa alışa mı ? Hep hiç hissetmeden oldu diyorlar bende oldu gibi oldugunda baya baya hissediyorum yani.

ya ben aparatla bayağı bayağı kolay yapıyorum. sanırım ben peniste farkında olmadan yine kasıyorum o yüzden hissettim. gerçi birkez eş denemesi yaptım. ondan sonra umudum biraz kırıdı tekrar başladım egzersize ama yine çok kolay yapıyorum apartlaa. bakalım belk dediği gibi penisle devam etmeli. bir umut belki aşar. gerçi ben altta denemiştim. bu sefer birde üstte denemek istiyorum bakalımm...

herkese merhabalar ben 6 aylık evliyim ağrılı cinsel ilişki yaşıyorum.eşim çok anlayışlı biri bana tam destek vajinismus değil ama ilişki başlangıcında çok acı çekiyorum ve bitesiye kadar kıvranıyorum dualar ediyorum 3. doktora gittik ve bize birçok yöntem önerdi onlara başladık aşamamaktan çok korkuyorum psikolojik kökenli dedi doktor çünkü hiçbir sorun yok ama işte ilişkiye girmekten değil acıyı çekmekten korkuyorum lütfen benim gibi sorun yaşayan ve çözen varsa yardımcı olabilir mi ?

peki bunları eşine anlattınmı, neden konuşmuyosun

Anlatiyorum ama benim de psikolojim bozulmus vaziyyetde diyo,artik sabrim kalmadi diyor,bugun yine bana baska iliski aradigini soyledi cok kotuyum ne yapacagimi sasirmis vaziyyetdeyim egzersiz de yapamiyorum kac kundur cok sancim var diye arkadasim bana akil fikir ver nolursun ((

Anlatiyorum ama benim de psikolojim bozulmus vaziyyetde diyo,artik sabrim kalmadi diyor,bugun yine bana baska iliski aradigini soyledi cok kotuyum ne yapacagimi sasirmis vaziyyetdeyim egzersiz de yapamiyorum kac kundur cok sancim var diye arkadasim bana akil fikir ver nolursun ((

oncelikle sakin ol..sevdigin adam o senin birlikte gecen gunlerinizi yad edin.arada cikin aksam yuruyusler yapin.ona olan sevgini ve bu sorunu cozmeyi cok istedigini anlat.onun da sana yardimci olmasini iste esinden.nasil ki o bir hastaliga yakalansa sen onu birakmayacaksan bu da senin bir hastaligin diye dusunmeli.sen hasta oldugunda seni birakip gidecek mi yani!sen ona bunu yapmazsin o da yapmamali.ilimli olmak lazim.nikah kiyilirken iyi gunde kotu gunde bosuna denilmiyor..sana cok da haksizlik yapmamali tabiki.tamamen adami kendinden sogutma oksa op oturdugunuzda mesela sevgini hissetsin
Umarim duzeltirsiniz.

Arkadaslar bende 6 aylık evliyim ve vajinismusum malesef :KK43: 2 aydır tedavi oluyorum ama parmak egzersizi de yapamıyorum eşim de çok anlayışlı ama ben kötü hissediyorum kendimi hak ettiği bi şeyi ona yaşatamadığım için.Son çare Botoks yapıldığını duydum vajina kaslarını uyuşturuyormuş bi süreliğine. Yaptıran yada bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olun arkadaşlar psikolojim bozuldu artık :KK43:(((

oncelikle sakin ol..sevdigin adam o senin birlikte gecen gunlerinizi yad edin.arada cikin aksam yuruyusler yapin.ona olan sevgini ve bu sorunu cozmeyi cok istedigini anlat.onun da sana yardimci olmasini iste esinden.nasil ki o bir hastaliga yakalansa sen onu birakmayacaksan bu da senin bir hastaligin diye dusunmeli.sen hasta oldugunda seni birakip gidecek mi yani!sen ona bunu yapmazsin o da yapmamali.ilimli olmak lazim.nikah kiyilirken iyi gunde kotu gunde bosuna denilmiyor..sana cok da haksizlik yapmamali tabiki.tamamen adami kendinden sogutma oksa op oturdugunuzda mesela sevgini hissetsin
Umarim duzeltirsiniz.
Cikiyoruz arada,ama icimiz buruk bu konuda artik bisey konusmamaya calisiyoruz,ikimiz de cok yiprandik,opuyorum sarilip uyuyoruz ama boyle yasamak onun da benim de cok zorumuza gidiyor,bu konuda konusdugum zaman artik ben yoruldum diyor destek daha fazla veremiyorum diyo aramizda koca bir duvar var resmen (

herkese merhabalar ben 6 aylık evliyim ağrılı cinsel ilişki yaşıyorum.eşim çok anlayışlı biri bana tam destek vajinismus değil ama ilişki başlangıcında çok acı çekiyorum ve bitesiye kadar kıvranıyorum dualar ediyorum 3. doktora gittik ve bize birçok yöntem önerdi onlara başladık aşamamaktan çok korkuyorum psikolojik kökenli dedi doktor çünkü hiçbir sorun yok ama işte ilişkiye girmekten değil acıyı çekmekten korkuyorum lütfen benim gibi sorun yaşayan ve çözen varsa yardımcı olabilir mi ?

Canim bende vajinismustum yendim ama hala ilk giriste ve ilerledikce acim oluyor..zamana biraktim yasadikca ve rahatladikca gececegini dusunuyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oyla daha cok korkuom ki:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

korkuyorum die bişi yok artık tatlm bak braya kdr gelmişsin oda acıtmayacak bak 2 parmağının boyu aynı değil belki tırnağından rahatsız oluosun. prezervatf geçir.sonuçta orası için üretlmiş bişi güzelce kayganlaştr bak nası girecek korkma bişi olmacayak hadi dene bekliom seni lütfen pes etmeyn yaaa lütfennnn boşuna bu acı gergnlk stres inanın boşuna :KK50::KK14::KK14::KK14:

X