36 haftalık hamileyim bugün düştüm cok korktum

paylaxsxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
154
0
merhaba arkadaslar ben 36 haftalık hamıleyım bugn doktora gittim ordan cıktım yolda yürürken ayağım bır kaydı ve ben bır düştüm düştügum yerde kötü bır yer yuvarlanıyodum azkalsın cok korktum ama bana dua edınde sag saglım su doguma gıdıyım allahım korudu yıne öbür ayagımla refleks olarak destek yaptım dızım cok acıdı ama neysekı suan bıısyım yok ınsallah daha sonra sorun olmaz

saolun arkadaslar allah koruyo bızı meleklerımızı ınsallah sorunsuz bır sekılde dunyaya getırıebılirım bebegımı onu cok özledım gelsın artık ama vaktınde:KK66:

annemde senin gibi son haftasinda cok kotu dusmustu bisey olmadi merak etme Allah omur verdiyse ne olursa olsun yasar hayirli saglikli olur ins bende simdi 5 haftalik hamileyim kalp atislarini nezaman duydun cok merak ediyorum daha gitmedim doktora haftaya gidecez randevu aldik

Merhaba canım korkma bence
allah onları koruyor bende 21 haftalık hamileyken motrosiklet çarptı ve çok şükürki allah meleğimi korudu.şuan 30 haftadayız inş.hepimizin hayırlısıyla tamamına erer.seni anlıyorum.insan bebişin içinmizde durduğu bir saati aldığı bir nefesi kar sayıyor böle bi durumda.çok geçmiş olsun.

arkadaşlar bende 32 haftalık hamileyim bugün çarşıya inmiştim alışverişe dolmuştan indim kaldırımda ayağım bi burkuldu elimde torbalar yere kapaklandım resmen allahtan dizlerimin üstüne düştüm dizlerim kanadı ama karnıma bişiy olmadı bugün konrolüm var bakalım dr ne dicek ama çok korktum sağ salim doğurmak nasip etsin allah hepimize :KK43:

X