Yıldız Tabya Bilge Hastanesi

aliye83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
1.805
0
yıldıztabya bilge hastanesine giden bu hastanede doğum yapan varmı? memnun kaldınız mı.akın bey hakkında ne düşünüyorsunuz. ne olur yardım. çok kararsız kaldım

canım bilge hastanesını ve yıldız tabya bılgeyı genelde karıstırıyolar bılge hastanesı hakkında ben de kotu seyler duydum ama yıldız tabya bılgeyı arastırıyorum hıc kotu bışey duymadım duymassam da en son kararım o daha gıtmedım canım

Yıldıztabya Bilgeye bende gidecektim. bi doktor tanıdığımıza sordum kesinlikle hayır dedi.
Ama bir arkadaşım Akın beye gitti ve doğumunu orada yaptı çok memnun.
Eğer maddi durumunuz müsaitse ben size Balat Orahayim hastanesini Nevin hanımı tavsiye ederim.
10 üzerinden 100000 hakeden bir hastane ve doktor.

cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.ben de akın beye gittim ve gayet güzel ilgilendi.ama hastane küçük bi hastane sterilizasyon açısından güvenebilirmiyim bilmiyorum. daha doğum odalarını görmedim.
maddiyat açısından bir problemim yok ama çok uçuk rakamlar vermek istemiyorum açıkçası.
medicana b. evlere gidiyorum şuanda normal 1000. sezeryan 1850 tl. normal tamam da sezeryan ücreti çok geliyo gözüme. or ahayimi çok duydum canım. belki bir kez de oraya giderim. doğum ücretleri nasıldı oranın?
tekrar teşekkürler

canım bende o hastaneye gidiyorum hatta tüp bebek tedavimi orda yaptımm am dr ları çok teccrübeli hele akın beyi çokk met ediyolar ben tüp bebek bölümünden serhat beye gittiğim için bir kere akın beye muayene oldum ve memnundum..Allah kısmet eedrse doğumuda orda yapıcam zaten

sizlere tek kelimeyle şunu söyleyebilirim akın varlık harika bir doktor tavsiye ederim hastane için ise hastane temiz odaları bence iyi çalışanlar ve doktorlar çok ilgili ve güleryüzlü insanlar. ben şu an 34 haftalık hamileyim ve akın beye gidiyorum doğumuda orda yapıcam allah izin verirse fiyatlar ise ssk için nrmal doğum 180 ytl sezeryan zorunlu 350 ytl isteğe bağlı 550 ytl arkdşlar

kızlasr gecen hafta bende doğum yaptım dr um serhat pratalcı ama girdiğim andan çıktığım ana kadar herşeyimle 4*4 lük ilgilendiler ..şiddetle tavsiye ederimmm

kızlar ben geçen ay ilk defa gittim o hastaneye hem muayene olurum hem hastaneyi görürüm beğenirsem doğumu orda yaparım die ama hastaneye girdiğimizden itibaren eşimle dehşet yaşadık sanki çok pisti dr un odasındaki aletler orda burda doğumdan yeni çıkmış heralde terlikleri kan içindeydi onu gördük ve kaçtık ordan

Bende Eylem hanıma gidiyorum. Hastane çok kalabalık gerçektende, hiç özel hastaneymiş gibi değil fakat dr.ları çok iyi diye tavsiye üzerine gittim. Bu gidişle doğumum orada olacak gibi gözüküyor.. Özellikle doğum yapan arkadaşlar daha detaylı bilgi verirse çok memnun olurum.a.s.

Yıldıztabya Bilgeye bende gidecektim. bi doktor tanıdığımıza sordum kesinlikle hayır dedi.Ama bir arkadaşım Akın beye gitti ve doğumunu orada yaptı çok memnun.
Eğer maddi durumunuz müsaitse ben size Balat Orahayim hastanesini Nevin hanımı tavsiye ederim.10 üzerinden 100000 hakeden bir hastane ve doktor.
İrem, neden kesinlikle hayır dedi doktor tanıdığınız? gerekçe olarak neyi gösterdi yani? paylaşırsan sevinirim cnm. teşekkürler..a.s.

bende bir kez eylem hanıma gittim hiç beğenmedim kendisini..
arkadaşım da eylem hanım da doğum yaptı,kesinlikleee tavsiye etmiyor
eylem hanım muayne de farklı doğum da farklı davranıyormuşşş
kesinlikle doğumdan sonra kontrole bile gelmemiş arkadaşımı...
biraz kaba ve gaddar diyebilirim...

bende bir kez eylem hanıma gittim hiç beğenmedim kendisini.. arkadaşım da eylem hanım da doğum yaptı,kesinlikleee tavsiye etmiyor
eylem hanım muayne de farklı doğum da farklı davranıyormuşşş kesinlikle doğumdan sonra kontrole bile gelmemiş arkadaşımı... biraz kaba ve gaddar diyebilirim...
Hadi yaaa :1shok::1shok:

arkadaşlar bende yıldıztabya bilge hast.gidiyorum eylem hanım dr um şuana kadarda çok memnunum ne ilgisizlini nede odasında pis biyer görmedim ve çok sık doguma giden bi dr ameliyat önlügüylede çok gördüm koşa koşa gider gelir anlattıız gibi kötü bi dr olsa okadar ilgi görmezdi die düşünüyorum bebek ve anne hakkında haftasında olması gereken herşeyi anlatıyor sizin sormanıza bile gerek kalmıyor herşeyi cevaplıyo zaten gayet ilgili :CüvCüv:

bende aynı fikirdeyim okadar gidip geldim o hastaneye hiç bir zaman ne pis bi alet nede başla birşey görmedim..üstelik bütün dr ları ve personeli çok ilgili ve güler yüzlü..sezeryanla doğum yaptım eğer pis bi yer olsaydı mutlaka enfeksiyon falan kapmam lazımdı değilmi??üstelik ben avcılardan oraya kadar hamile hamile hiç üşenmeden tam 1.5 yıl gidip geldim (tedavi sürecim dahil)
bebekle gitmek zor olmasaydı hala çocuk dr u için oraya gidiyor olacaktım...çünkü bütün dr ları çok tecrübelii ve seçili..

arkadaşlar ben de 6,5 aylık hamileyim. ilk hamile olduğumu özel bige hastanesi (küçükköy)'nde öğrendim oradaki doktora ısınamadım ve evime de çok uzaktı, ikinci hastanem özel avusturya sen jorj hastanesiydi ama orada ssk dan yararlanamadım çünkü anlaşmaları gereği ssk başladıktan 3 ay sonra yararlanabiliodum ve hastanenin ulaşımı çok zordu (hastanaye giriş yolu çok dar) ama doktorum vartanuş hanım'dan çok memnundum, üçüncü hastanem özel g.o.paşa hastanesiydi oraya da özel sağlık sigortamdan dolayı indirimli doğum yapmak için gittim fakat doktorum bana hiç güven vermedi. kendisiyle normal doğum isteğimi konuştuğumda beni hiç rahatlatmadı, en azından bana hastane politikasının normal doğum olduğunu falan söyleyebilirdi ve ben bunun üzerine bir arkadaşımın tavsiyesiyle özel yıldıztabya hastanesi doktoru cihan mutaf'a gittim. kendisinden ciddi anlamda memnunum.

Cihan Bey benimle her şeyi tek tek konuşuyor (çok yoğun olmasına rağmen) normal doğum talebime, epidural normal doğum tavsiyesinde bulundu. Hee bu arada ben de hastaneyi beğenmedim fakat odaları gezmedim, doktoruma sordum başka bir hastanede anlaşması varsa orada doğumu gerçekleştirebilir mi diye ama mümkün olmadığını söyledi. (hastanenin fiyatları da çok uygun)

Doktorumuza güvenmek çok önemli bence, aylardır çok rahatsızdım doktor ve hastane konusunda ama şimdi Cihan Bey'e güveniyorum.

Mızmız birisi kesinlikle değilim ama güven benim için çok önemli. 5 yaşında fıtık ameliyatı oldum halen bile zaman zaman bıçak yarasının ağrısını hissediorum, kesinlikle sezeryanle doğum yapmak istemiyorum.

bi arkadaşım özel yıldız tabyabilge hastanesindeki eylem yıldırıma gitmiş ve çok memnun kalmış banaa kesinlikle o dr önerdi siz ne düşünüyorsunuz??

Bende Eylem hanıma gidiyorum. Hastane çok kalabalık gerçektende, hiç özel hastaneymiş gibi değil fakat dr.ları çok iyi diye tavsiye üzerine gittim. Bu gidişle doğumum orada olacak gibi gözüküyor.. Özellikle doğum yapan arkadaşlar daha detaylı bilgi verirse çok memnun olurum.a.s.

ben 3 haftalık hamileyim bana eylem hanımı önerdiler.. sizce nasıl bir dr ? ben 2 kere düşük yaptım bu yüzden biraz endişeliyim iyi bir dr arıyorum arkadaşım qitmiş hatta doğumunu eylem hanımda yapmış ve çok memnun kalmış siz memnun musunuz?

iki arkadaşım eylem hanımı tavsiye etmişti. ikisi de onda doğum yapmış. bu yüzden ben de dün ona gittim.. gerçekten de çok kaba bence..sonuçta orda bi anne adayı var ne kadar hevesli ve meraklıdır die düşünüp ona göre davranması lazım.. oraya 4 boyutlu ultrason var diye gittim. biz onu hastalara seyrettirmek için kullanmıyoruz dedi..iki dakika bile göstermedi bebeği bak şu işte filan diye..kısaca bilgi verdi gönderdi resmen..halbuki ben küçükköy bilge'de özgül hanıma gittiğimde bebeğin bütün uzuvlarını gösterip, kalp atışlarını dinletmişti..bir daha asla gitmem o eylem hanıma..

X