Tüp Bebek Merkezleri Anatoliaya şubatta gidenler..

Merhaba hituci yanılmıyosam seninle karşılaşmıştık Anatolia'da ben kist aspirasyonuna gittiğimde senin yumurtaların toplanmıştı doğru mu?
Umarım olumlu sonuç alırsın benim yumurtalarım da pazar günü toplandı çarşamba transfer olacak bakalım artık hayırlısı hepimiz için:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

canım merhaba birkaç gündür giremiyordum nete yeni gördüm mesajını.evet o benimyerimsenibennasıl tanıdın.seni gördüğüme çok sevindim.annenle gelmişsin herhalde oraya.eşime eşiniz iyi demişsin ben yukarıdayken.senin için yarın büyük gün inşaallah.şuanda embriyolar ne durumda.inşaallah güzel güzel haberlerini alırız.benim tedavi transfer olamadan bitti sağlıklı embriyo bulunamadığı için.hayallerim başka bahara kaldı.görüşelim yine kendine iyi bak.a.s.

cherry09 canım bişey daha.o gün benimle birlikte yumurtası toplananlar şuan hamile:) darısı bize inşaallah.gelişmelerden haberdar et.görüşmek üzere canım

ikrarcım iyi gibiyim, hala iğne olmaya devam, benimki uzun değil upuzun protokol:) yarın ankaraya gidiyorum, bakalım ne olacak, yumurta sayısı 7 dedi, 9 gündür de gonal-f kullanıyorum.. ama hala yumurtalar istedikleri boyutta değilmiş, bakalım neler olacak göreceğim yarın, yumurta sayısı az mı biraz?sanırım yumurta toplama işleminden sonra geleceğim, gelince yazarım durumu.. sen nasılsın, neler yapıyorsun?

dervişcimm epeydir senden haberim olmadı.az kalmış sonuna gelmişsin.yumurta sayına kafayı takmaaa.olunca bir tane ilede olur.

cherry09 canım bişey daha.o gün benimle birlikte yumurtası toplananlar şuan hamile:) darısı bize inşaallah.gelişmelerden haberdar et.görüşmek üzere canım

merhaba canım hoş geldin.sana sormak istedigim pgt de saglam embriyo çıkmayınca ücrette geri ödeme yapıldı mı.

merhaba canım hoş geldin.sana sormak istedigim pgt de saglam embriyo çıkmayınca ücrette geri ödeme yapıldı mı.

merhaba pgt de sağlam embriyo bulamasanda ücret ödüyorsun canım malesef.ama eğer sağlıklı embriyo bulunamazsa transferin iptal oluyo.tedavi yarım kaldığı için tüp bebek merkezinden yapılmayan transfer ücretini alıyorsun.a.s.

dervişcimm epeydir senden haberim olmadı.az kalmış sonuna gelmişsin.yumurta sayına kafayı takmaaa.olunca bir tane ilede olur.

cumartesi yumurta toplama var delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
sonra da ankarada kalacağım transfere kadar ve transferden sonra da 3 gün falan,
çünkü buarada yolculuk çok iyi olmaz sanırım, yumurta toplamadan sonra geri dönmeyi düşünüyordum ama beklemek daha iyi olacak galiba...dönünce test tarihimi yazarım ama ben hala çooooooook korkuyoruuuuuumkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı:bbo::bbo::bbo:

cumartesi yumurta toplama var delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
sonra da ankarada kalacağım transfere kadar ve transferden sonra da 3 gün falan,
çünkü buarada yolculuk çok iyi olmaz sanırım, yumurta toplamadan sonra geri dönmeyi düşünüyordum ama beklemek daha iyi olacak galiba...dönünce test tarihimi yazarım ama ben hala çooooooook korkuyoruuuuuumkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı:bbo::bbo::bbo:

korkma canım inşaalllah güzel güzel haberler alcz senden.Allah yar ve yardımcın olsun şimdiden. sevgiler...a.s.

sağol hituci, dönünce haber veririm zaten... sana da, bana da, tüm isteyenlere de Allah anne olmayı nasip etsin canım, inşallah hayırlısıyla

meraba bizde nisan ayında anatolyada bülent beyde başlıycaz ben merkezi çok araştırdım en son buraya karar verdik .bülent beye gidecegiz.eşimde azosperm var genetik problemde var.sizin problem neydi aceba.herkes için hayırlısı olsun.

meraba bizde nisan ayında anatolyada bülent beyde başlıycaz ben merkezi çok araştırdım en son buraya karar verdik .bülent beye gidecegiz.eşimde azosperm var genetik problemde var.sizin problem neydi aceba.herkes için hayırlısı olsun.

merhaba inşaallah hayırlısıyla sağlıkla bebeşine yada bebişlerine kavuşursun.genetik problem var yazmışsın.bizdede var o yüzden dikkatimi çekti.daha önce bi tedaviniz oldumu?genetik sorunu nasıl belirlediniz?ve hangi kromozmlarda problem?cevaplarsan sevinirim.güzel güzel haberlerini almak dileğiyle.sağlıcakla kal.a.s.

Arkadaşlar ben de Şubatta başladım tedaviye anatolia'da herkesin ortak söylediği gibi çok ilgi yok açıkçası çoğu kez kendimi oranın sadece müşterisi gibi hissettim ama bu işte iyi olduklarına inanıyorum fazla kafama takmıyorum bu durumu..
Genelde Mehtap hanım muayne etti ve kist aspirasyonumu o yaptı doktorum Hakan Bey'i sadece ilk gittiğimde ve transfer sırasında gördüm ama herkes işini iyi yapıyo bence özellikle hemşireler güler yüzlü ve yardımcılar
Şimdi transferimin 3. günü bakalım büyük gün yaklaşıyo hayırlısını diliyorum herkes için...

Arkadaşlar ben de Şubatta başladım tedaviye anatolia'da herkesin ortak söylediği gibi çok ilgi yok açıkçası çoğu kez kendimi oranın sadece müşterisi gibi hissettim ama bu işte iyi olduklarına inanıyorum fazla kafama takmıyorum bu durumu..
Genelde Mehtap hanım muayne etti ve kist aspirasyonumu o yaptı doktorum Hakan Bey'i sadece ilk gittiğimde ve transfer sırasında gördüm ama herkes işini iyi yapıyo bence özellikle hemşireler güler yüzlü ve yardımcılar
Şimdi transferimin 3. günü bakalım büyük gün yaklaşıyo hayırlısını diliyorum herkes için...

sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum.bence güzel şeyler olacak Allahın izniyle.bu arada anatolia hakkında a.s.söylediğin herşeye katılıyorum.görüşmek dileğiyle

Burcunn, son anda transfer olamayanlar diye bir konu açmıştım canım, maalesef bizim sadece 5 yumurta toplandı, sadece 2si olgun çıktı ve sadece de 1i döllendi, son günde de transfer yapılamadı, embriyo kalitesi düşük olduğu için.. şimdi protokol değiştirdi Bülent bey, 3 ay sonra tekrar deneyeceğiz, bu 3 ayda da ilaçlar kullanacağım, sen ne yapıyorsun?ne aşamadasın?

ben 23 şubatta başladım . tedaviye muhtemelen haftaya yumurtalar toplanacak sonra da hayılıysa transfer olacak . ama benim duygularım alt üst durumda.ilaçlar duygu yoğunluğu yapıyormu

bende biraz yapmıştı ama öyle aşırı değil, aslında ben bunun ilaçlardan değil de tedavinin stresinden olduğunu düşünmüştüm

transfer yapılırken ağrı oluyomu

X