Anneler,babalar! sadece bunu yapn, gerisi kolaylar

HeartLess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.735
40
52
Anneler,babalar! sadece bunu yapın, GERİSİ KOLAYLAŞIR !

Oğlumla yıllar önce yaptığım bir sohpeti unutamıyorum. Ona sormuştuum: ''Oğlum! Sana 'Babanın en çok neyini seviyorsun?' diye sorsaydı ne söylerdin?'' Şöyle bir an durup düşündükten sonra cevap vermişti: ''Babamın en sevdiğim yönünün, annemi sevmesi olduğunu söylerdim.'' ''Neden böyle bir cevap verecektin?'' ''Baba! Biliyorum ki, annemi sevdiğin sürece ona doğru davranacaksın ve ona doğru davrandığın sürece biz bir aile olarak kalmaya devam edeceğiz .Çünkü o da seni seviyor. Yani babacığım; siz birbirini sevdiğiniz sürece ben hiç bir zaman senin ya da annemin yanında yaşama yönünde bir tercih yapmak zorunda kalmayacağım!''

alıntı...

'' Aile mutluluğu ve çocuk terbiyesi için anne-babaların birbirine duydukları sevgiyi çocukların önünde göstermeleri kadar önemli bir şey yoktur''

Son düzenleme:
çocuklar her ne kadar kıskansalarda anne ve babalrı yanyana oturduğunda sarıldığında ve birbirlerini öptüklerinde çok mutlu olurlarmış..
rabbim tüm çocuklara anne babasıyla büyümek nasip etsin

sağolasın arkadaşım..çok doğru aslında...tabiki aile olmak gibisi yok...ne güzel ...Allahımız çocuklarımızla beraber ailecek yaşamayı nasip etsin inşallah....

güzel paylasım canım sağol allahım herkesin evladının anasının babasının yanında sağlıkla huzurla büyümesini nasip etsin...

X